BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 3 miesiąc temu #827330 przez paulainka
Motylek- sorki ze znowu pytalam ale ma ostatnio jakies zaniki pamieci. Meza tez po dwa razy soe pytam, moze to bardziej brak skupienia niz zaniki pamieci hehe
Jeszcze tylko jedno pytanie do ciebie: jaka konsystecje maja wasze kupki? Cos jak gesta smietana?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827362 przez motylek270
Paaulainka spoczko pytaj o co chcesz. Na forum nas trochę jest i normalne że mogłas nie pamiętać. Kupki rzeczywiście są konsystencji śmietany, kiedyś na początku miały grudki, a teraz gładkie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827391 przez paulainka
motylek - no to moze nie mam sie czym martwic, u mnie jest taka konsytstencja smietany tylko jeszcze kolor zielony ale dzisiaj w nocy mi zrobil kupke i zauwazylam ze chyba coraz mniej zielona jest :) wiec narazie nie zmieniam mleczka :) juz kupilam dzisiaj kolejne opakowanie :)

Musze dzisiaj pochwalic mojego Antka, bo zasnal o 20, wstal o 1 w nocy, nakarmilam go i zmienilam pieluche i odlozylam, a ten sie zaczal smiac i machac nogami i rekami, i nagle kupke zrobil, no to znowu go przebralam i odlozylam, a ten dalej wesoly lezy, a ja z boku udaje ze spie, ten sobie pogugal itp i po 20min sam zasnal bez mojej pomocy - pierwszy raz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827454 przez Gosica
Hej :)

Paulainka Od wczoraj Szymek je juz tylko mm,a wczesniej przez pare dni moj odciagniety pokarm jadl tylko raz dziennie bo tylko tyle mialam.Tak wiec zakonczylam czas karmienia piersia i zostalo nam mm. A kupki u nas tez byly zielone ale teraz ostatnio sie poprawily.Tylko zapach potrafi powalic ;) Zobaczymy jak po tym hippie bedzie bo jeszcze konczymy bebiko i powoli sie przestawiamy na to z hippa.

Iwona23 ja bym poszla do tego drugiego lekarza jesli mojego by nie bylo,przeciez to nic takiego :) A skontrolowac sie trzeba.Potem najwyzej wrocisz do swojego lekarza :) Ja mysle caly czas o antykoncepcji i musze z moja gin porozmawiac na wizycie i wtedy bedziemy myslec co bedzie najlepsze.Bo chcica coraz wieksza jak i u Ciebie :blink:

U nas niesty kolka dalej daje o sobie znac i Mały sie meczy,teraz nawet w dzien go brzuszek boli i prezy sie biedaczysko.Oby ten okres kolkowy minal jak najszybciej..

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827463 przez paulainka
Współczuje Wam dziewczyny tych kolek ;/
Zawsze się śmieje jak piszę w książkach albo na stronach internetowych, ze to TYLKO 3 miesiące trwa, chyba pisał to ten kto nie przechodził tego ;...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827533 przez motylek270
Paulainka myślę że nie masz się co martwić kolorem kupek. Co do snu to moj sy ek też zasypia w ciągu nocy nienagannie- zje, odłoze go do łóżeczka jak np. Wczoraj i zasypia sam. Powtórzę tylko kilka razy ciiiiii jak cos kombinuje i śpi. Natomiast cały czas walczymy z katarem. Chyba już wszystko stosowaliśmy i nic. Jak synek chrumkał tak chrumka... masakra- trwa to już ponad miesiac. To utrudnia mu oddychanie.

Dziś moj mąż siedział z synem, a ja udzielałam korepetycji. Potem rozwijałam sie w kuchni i tak sałatka z selerem naciowym zrobiona, bułki fitnes, parowki w ciescie, rurki i wafle przełożylam masą z mleka w proszku. Uff, brakowało mi takiego tempa:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827534 przez anitka90
motylek nasz synek też tak dziwnie chrumka. Ale nie widzę, żeby miał katarek, kupiłam nawet ten aspirator do noska co sie podłącza do odkurzacza i nic nie wyleciało ... Więc już sama nie wiem co jest grane. Lekarz nam przepiał tobrex do noska, ale jak chrumkał tak chrumka dalej ;/

A co do koloru kupek to ja karmie Małego tylko piersią i kupki nie raz też są zielone. Dziś nad ranem jak zrobił kupkę (miał dobe przerwy) to wszystko było w kupce ;) I w końcu żółta kupka tylko jakby z pasmami śluzu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827687 przez Iwona23
Moj maly tez tak chrumka pediatra powiedzila ze to nie jest to katar tylko wiotkie miesnie krtani zyby duzo klasc na brzuchu i ze ok 3 miesiaca to mnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827823 przez motylek270
Tyle ze ja dziewczyny z nosa wyciągam aspiratorem duużo wydzieliny. Do tego jakiś kaszel Maluszka męczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827840 przez anitka90
Motylek a co do kaszlu to często Twój maluszek kaszle? mojemu się zdarza zakaszleć 2-3 razy na dobę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827914 przez Iwona23
Motylek a może to alergia nie wiem moze nasz jakies zwierze albo jakis zapach ktory drazni proszek do prania na przykład moj maly strasznie zle znosi ten proszek dzidzis dla tego w domu wszystkie kosmetki i chemia sa z bialego jelenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827956 przez motylek270
anitka90 szcególnie rano duzo kaszle a potem w ciągu dnia kilka razy. ŁĄcznie tak do 10 razy.

Iwonka23 my stosujemy lovelę, ale gdyby był uczulony to może i skóra by reagowała, a on ma ładną skórkę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827959 przez anitka90
motylek szkoda, że te bobasy nie mówią, bo byśmy wiedziały co im się dzieje, co je boli a co denerwuje.

Ja jutro jade do lekarza z moim Kamilkiem, a tak sie boje tego lekarza, o wszystko wypytuje, musze dokładnie wiedzieć co dziecko robi i ile razy dziennie... A oczka mojegp Maluszka raz dobra a raz zaropiałe. Szczególnie lewe oczko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827978 przez Iwona23
Ja sie smieje ze w cycykwch powinna byc podzialka litrazowa zeby bylo widac ile dziecko zje a dziecko powinno miec na brzuchu wyswietlacz lcd i zeby bylo napisane co mu jest heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828021 przez paulainka
A moj ma jakos ostatnie 2 noce takie niespokojne, albo ten drugi sen po nocnym karmieniu. Niby oczy zamkniete, nie placze, przysypia na chwile ale sie wierci, glowa przewraca, rekami rusza, czasem slysze ze smoczka chce to mu daje, na chwile spokoj ale zaraz znowu sie wierci. Juz probowalam klasc go na brzuchu ale tez to samo. Nie wiem czy to przez temperature w pokoju? Moze jakies powietrze za suche dla niego, a moze przezywa tak caly dzien ... Nie mam pojecia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl