BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 3 miesiąc temu #825736 przez motylek270
anitka pytałaś mnie jak śpimy z Jasiem. Otóż tak się do niego przywiązałam że szkoda mi go odkładać do łóżeczka. wiem, ze to na własną szkodę robię, ale jak on w nocy tak sie we mnie wtula to szkoda mi żeby była tak daleko ode mnie. Zresztą sprawdziłam i wiem, ze w tym łóżeczku swoim też może pospać. Więc póki co nie panikuję i jak jest ze mną to dłużej i lepiej mu się śpi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825828 przez Gosica
Hej :)

Dzis naszemu Szymkowi wybija 3 tygodnie :) I nie wiem sama czy mi to zlecialo szybko czy troszke sie ciagnie :blink: Moja deprecha troszke odpuscila,gadam sobie do rozumu ze kobito dac rade musisz i basta,przejmowanie nic nie da a młody podrosnie to bedzie lzej :)
Nie odpisuje Wam bo kurcze tak naprodukowalyscie ze nie wyrobie.
Cos czytalam ze zmienialyscie mleko.Chyba pojde za rada i zmienie na to hipp bio combiotik jesli tak polecacie bo narazie mamy bebiko HA1 i szalu nie widze.

Buziaczki :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825858 przez Iwona23
Też mam problemy z chrztem !! Mamy tylko cywilny ślub ja nie mam bierzmowania szkoda było na nie czasu w szkole średniej dla tego z mężem postanowiliśmy że cywilny nam wystarczy szczególnie że w tym czasie moja mama bardzo już chorowała i chcieliśmy żeby była spokojna że wszystko jest formalnie ślub kościelny to duży wydatek zresztą w Boga wieżymy ale nie w kościół i księży. Byłam w parafi dowiedzieć sie o chrzest problemu nie ma dziecko powiedzieli że można ochrzcić ale będzie miało wpisane w dokumenty że jest dzieckiem z pozazwiązku no to już mnie zdenerwowało ale po chwili ksiądz mówi że możemy wziąć ślub na tej samej mszy co będziemy chrzcić no to ja mu na to że nie mam bieżmowania i te nauki i że to wszystko trwa i że niechce chrzcić rocznego dziecka tylko 4 miesięczne a on na to że wszystko można załatwić a ja nie długo myśląc mówie jeśli chce ksiądz na nas zarobić to zły adres a on na to że zrobi to za darmo albo co łaska ile będziemy mogli ale ciągne temat dalej mówie a biała skukiena przecież to wszystko kosztuje a on mi na to że mogę być nawet w dresie i mu nie przeszkadza Nie wiem co o tym myśleć !!
Na odmianę mój mąż nie jest do tego pomysłu przekonany bo on nie lubi takich szopek a zmuszać go nie będę i tak zupełnie nie wiem co robić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825880 przez trufla
Witam :)
My mieliśmy na początku bebilon 1 ale córka była cały czas głodna i cena była dość wysoka :(
I przeszliśmy na mleko hipp i byliśmy zadowoleni. Ala ładnie przybierała na wadze i cera była ładniejsza :)
Robiła ładne kupki i nie miała żadnych problemów z brzuszkiem także polecam te mleczko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826188 przez Kaś_O
My tez bez chrztu.. Ani Czarek nie jest chrzczony ani Max.. na razie nie plsnuje.. Iwona ja mysle ze bywaja ksieza z powolania. Bardzo nieliczni sa ok i naprawde sa otwarci i nie szukaja kasy..


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826314 przez anitka90
Witam :)

U nas teraz troche pod górkę. Byliśmy prywatnie u pediatry przed szczepionką (miała być wczoraj\), byłam w szoku jak lekarz dokładnie badał mojego Maluszka, ale niestety okazało się, że ropiejące oczka to prawdopodobnie infekcja bakteryjna, którą złapał przy porodzie :( A co ciekawe, bo robiłam wymaz na tą chlamydie i nic nie wyszło :( Więc nie wiem jakim cudem on coś takiego złapał. Ubeczałam się cały wczorajszy dzień. Tyle tych maści ma do smarowania oczek... tak mi go żal, że na samą mysl o tym wszystkim ryczec mi sie dalej chce, choć widzę, że już jest lepiej.

Co do księży to można książkę napisać o nich.

motylek mój kilka nocy pospał w łóżeczku na brzuszku, ale teraz jak mój M chodzi do pracy na nocki to też mam go przy sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826361 przez moofka
Kristi my nie chrzcimy w ogóle. mam dokładnie takie samo podejście do kościoła jak mała.

anitka skoro już jest lepiej to znaczy że szybko się pozbędziecie problemu a pewnie Ty się bardziej przejmujesz tymi maściami niż Kamilek :kiss:

my się niestety cały czas bujamy z krostkami na buzi, zaczęłam się zastanawiać czy to aby na pewno trądzik niemowlęcy a nie jakaś alergia....

ale obecnie to nasz jedyny problem :) wczoraj wieczorem Zośka bawiła się z tatusiem a ja wzięłam dłuuuugą relaksującą kąpiel, obejrzeliśmy film, a później Zocha grzecznie spała od 12 do 7!!! i na deser pospała jeszcze do 10 :lol: a w sobotę jestem wstępnie umówiona na ploty z koleżanką :woohoo: nakarmię Zośkę i zostanie z mężem, zamierzam na wszelki wypadek odciągnąć trochę mleka do butli żebym nie musiała lecieć jak wariatka gdyby me dziecie wcześniej głód dopadł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826377 przez anitka90
moofka krostki u nas też są, ale to mam wrażenie, że przez moje chwilowe zapomnienie (wypiłam sok limonkowy w niedziele i niestety buzia się zrobiła nie za ładna).
Na całe szczęście Kamilek nie płacze przy aplikowaniu tych maści. Ale za to ja się cała trzęsę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826387 przez motylek270
moofka my cały czas bierzemy zapobiegawczo fanistil (krople na alergię pokarmową) na te krostki. Jestem jednak przekonana, ze w naszym przypadku był to trądzik. Piszę był, bo krostki wyglądały już naprawdę nieciekawie, ale pewnego dnia najnormalniej w swiecie zniknęły i Jaś ma skórkę gładką jak pupka niemowlęcia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826519 przez Iwona23
U nas też trądzik przynajmniej mam nadzieję że to to na alergie to mi nie wygląda bo małemu robią się krostki z białymi czopkami takie mini mini pryszczyki


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826521 przez Gosica
Hej ;)

Widze ze temat chrztu zostal poruszony :)
My chrzcimy,ale dopiero w marcu pewnie.Jakos mi sie specjalnie z tym nie spieszy.Ochrzcimy bo jestesmy wierzacy,do koscioła chodzimy,ale jak niektore z Was pisaly mamy do tego stosunek taki ze wiara tak,ksieza i kosciol jako instytucja nie :)

Dzis nasz Szymek byl wyjatkowo grzeczny.
Za to wczoraj byla masakra.Wieczorem chyba go kolka dopadla bo brzuszek go bolal i bylo pare godzin krzyku.Mam nadzieje ze dzis nie bedzie powtorki z rozrywki bo to nie na moje newry.
A jutro jedziemy na kontrolne wazenie i od razu pediatra ma małego obejrzec.Zobaczymy czy przybral prawidlowo czy beda z tym klopoty.

Anitka90 u nas tez mamy problem z ropiejacymi oczkami.Dostalismy kropelki na to ale nic wiele nie pomagaja.Pomaga za to przemywanie rumiankiem,widze ze jak zaczelam przemywac to oczka zrobily sie ladniejsze.

Moofka ojjj jak ja Ci zazdroszcze ze Twoja Zosia Wam tak daje pospac.Nasz Szymek w nocy budzi sie co jakies 3 godz,plus prawie co wieczor placz i bole brzuszka

Pozdrawiam

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826528 przez anitka90
Gosica a Twojemu Szymkowi wylewa się ta ropka z oczek jak łzy? bo u nas po stosowaniu tych wszystkich specyfików tak zaczęło się dziać :( myślałam, że jest już lepiej, ale niestety znów oczka całe łzawią :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826532 przez moofka
motylek właśnie ja czekam na rozwój sytuacji i mam nadzieję, że te krostki u nas też niedługo znikną. w ogóle to oszaleć można jak człowiek próbuje dojść czy to potówki, trądzik czy alergia :huh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


anitka Zośce tak się wylewało z jednego oczka że wyglądała jakby nim płakała, przeszło po przemywaniu solą fizjologiczną.

Gosica u Ciebie też mały będzie spał coraz dłużej :) a na te bóle brzuszka nic mu nie pomaga?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826578 przez Natala
Chyba zarazamy się wirtualnie ta wysypka u dzieciaczkow, bo u nas od wczoraj Marysia tez w kaszce :dry: i tez juz nie wiem czy to potowki, czy jakaś alergia ... Czytalam, ze dobrze posmarowac buzke oliwka a po godzinie ja wytrzec wacikiem nasaczonym gotowana woda, wiec zaczynam to uskuteczniac od dzisiaj i zobaczymy...

Do tego szyjka nam się odparzyla :( dbacie jakoś specjalnie o to miejsce ? Ja zaczelam to przemywac codziennie, jak zobaczylam co moja corcia tam chowa, no i mam za swoje bo pewnie za słabo wycieralam do sucha... Kupilismy zasypke i czekam na efekt...

My tez chrzcimy na wiosnę bo zarówno dziadek jak i ojciec chrzestny na morzu wiec musimy się do nich dostosować.

Iwonka ja się dzisiaj poplakalam o pokarm , a w zasadzie jego brak w piersiach, i niestety to co mamy w głowie ma ogromne znaczenie na nasza laktacje ( bo skoro laktacja może nawet narodzić się u matek adopcyjnych to nasze nastawienie ma ogromne znaczenie) . Ja tez sama ze wszystkim od wyjścia ze szpitala, tylko maz , który pomaga jak może. Nie przejmuje się , jak raz na jakiś czas nie posprzatasz czy nie ugotujesz, (skoro maz taki pomocny i kochany to na pewno zrozumie) a na obiad bedzie jakis gotowiec do podgrzania a ciuszki nie beda wyprasowane tylko ulozone to swiat sie nie :-) bynajmniej u mnie sie nie wali a ja czasami cały dzień się lenie, tzn opiekuje mala, i oporzadze z grubsza :P i całkiem mi z tym dobrze :P co do zakupów to u mnie super się sprawdza Tesco on-line

A na te ropiejace oczka probowalyscie masażu ? U nas pomógł, kanaliki się odblokowaly...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826591 przez anitka90
Natala podpowiedz tak obrazowo jak zrobić ten masaż - niestety na internecie nie znalazłam ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl