BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

9 lata 4 miesiąc temu #947601 przez marti1234
STO LAT STO LAT DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKÓW!!!
Ja znowu z tel i nie spamietam wszystkiego zeby sie odniesc ... moofka od 10 m-ca podaje 3 z hippa. Nie zageszczam go już bo ma fajna konsystensje i Adas jak budzil sie o 5-6 na jedzenie tak budzi sie i teraz. Nefri wrzuć co i raz te przepisy, ja chętnie zawsze z nich korzystam :-) u nas jeszcze nie ma 2 dan. Link do butow wkleje z komp,ale tez b.podobne traperki kupilam rozm. 22 - mniejsze nie wchodzily, choc 22 sa troche za duze.
Dziewczyny mam problem z tym moim chlopakiem - usypianie to ciagly krzyk, jak zasnie po 30 min krzyk. Rzuca sie w trakciesnu wdtaje, pada i tak w kółko. Do tego i jemu wlaczyła sie agresja, jest nieznośny. Moj T powiedzial, ze adas dostaje zawsze co chce i stad takie zachowanie. Ja nie tego tak nie odbieram bo do tej pory fajnie sie sam bawil a teraz to tak jakby sie czegos bal. Wczoraj w nocy dalam mu nawet nurofen bo juz myslalam ze go cos boli tak przerazliwie plakal. Uspokoil sie po jakims czasie ale spal juz ze mna w lozku. Spotkalyscie sie z takim zachowaniem? Gdzies czytalam ze to efekt intensywnego dnia tak to nazwijmy, za duzo bodźcow itd.
A i jeszcze jeden news - dostalam prace :-) jeszcze nie wiem kiedy dokladnie zaczynam. No i od razu pojawia sie pytanie jak tu zostawic tego Bąbla na tyle godzin...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947615 przez mała82
Natala o ja sporo tych leków, niektórych nie znam :) Najważniejsze, żeby Marysi pomagały :) I jak lepiej już z Wami?

Nefri może powinnaś prowadzić bloga z przepisami dla dzieci ;) Też chętnie czytam o twoich pomysłach kulinarnych :)
A może jak znalazłabyś trochę więcej czasu to skrobnęłabyś mi na priva przepis na chleb i krótko o tym jak zrobić zakwas i go przechowywać?
Kurde a kilka dni temu byliśmy pod Realem, ale mi się wchodzić już tam nie chciało :(
Że Ty masz czas na gotowanie dwóch dań, my zostaniemy przy jednym daniu obiadowym :) Ja bez książki z przepisami ani rusz :)

monisia100100 pamiętamy, kurujcie się i częściej zaglądajcie tu do nas :)

Gosica butki super, my w weekend ruszamy na dalsze poszukiwania :) Już na wiosnę buciki kupiłaś? Nie boisz się, że nie trafisz z rozmiarem?

moofka no dokładnie, latem tzreba by zacząć myśleć o zimowych zakupach. Plusem tego jest, że można już coś z wyprzedaży trafić fajnego :)
My na 3 już od października, na 4 przechodzimy od stycznia, kupuję mleko Holle więc nie wiem czy z numerkami tak samo ma jak w innych mlekach :)
Też lubię jak jest tu coś do przeczytania jak zaglądam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #947670 przez mała82
marti1234 nie wiem jak to się stało ale pominęłam Twój post. A może to ząbki? U nas też czasem mały tak miał, że budził się z płaczem, a potem pojawiał się ząbek. Ja wtedy używam czopków Viburcol i kuleczek Osanit, to takie homeopatyczne leki no i Dentinox. A jak już jest masakrycznie to Paracetamol w czopku.
Też lubię czytać przepisy Nefri, chociaż mój mały ostatnio woli słoiczki niż moje pichcenie. Już kolejny obiad ląduje w koszu a mały wcina gotowca :(
Wow gratulacje :) Super, że w końcu się udało :)


No to u nas zaczyna się masakra!!! Mały właśnie załapał wchodzenie na fotele!! A z fotela ładuje się na stolik :ohmy: Powtórzył to już kilka razy więc już na pewno zapamiętał jak się wdrapuje na nie :( Do tej pory mogłam go zostawić w pokoju i iść sobie do kuchni grzebać coś, a on tu spokojnie się bawił.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947785 przez monisia100100
Mała wiem o czym pisesz bo Lilka tez wszędzie chce się wdrapytać. Już w ciągu dnia wyjmuję jej szczebelki z łóżeczka i tam wchodzi sobie i wychodzi. Na noc oczywiście wkładam bo lądowałaby pewnie nie raz.

marti może te krzyki są spowodowane idacymi nowymi ząbkami, u nas tak było jak wychodziła 4 na szczescie (odpukać) jest spokojniej A co do agresji to nie wiem jak to dokładnie u Was wyglada, ale ja zaobserwowałam od trzech dni że Lili jak nie dostanie tego czego chce, zazwyczaj to oglądanie tv jest, lub coś nie może zrobic , nie wychodzi jej, to wpada w furię i próbuje bić wszystko co ma na drodze, to jestem ja , poduszki, kot, wszystko. Widzę taki stan bezradności i za chwilę wszystko przechodzi.

Gosica ciesz cię że jednej pokusy ( czytaj tesco) mniej u Ciebie :)

Moffka dobrze że piszesz o mleku, bo ja zupełnie o tym zapomniałam że trzeba zmienić znowu.


Piszecie o bucikach ja jestem wielbicielem emelków, i bartka, są superowe, mięciutkie i wygodne. Kilka razy kupiłam buty w sieciówkach i są masakryczne tylko tyle że ładne :(

I jeszcze wspominałyście o jedzeniu mój maluszek dostaje mniej więcej tak posiłki
7,30 kaszka
10 drugie śniadanie , najczęściej, jajo, lub jogurt naturalny,
13,30 obiad jedno danie
17 podwieczorek jakieś owoce
20 kolacja kaszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947861 przez Gosica
Hej :)
Moofka ja jako że używamy mleka BabyDream z rossmana to już po skończeni 9 mieś przeszliśmy na 3 bo właśnie wtedy się cyferka zmieniała przy tym mleku akurat.A po skończeniu roku chyba będziemy wprowadzać już takie od krówki czyli albo sklepowe dobrej jakości albo od zaprzyjaźnionego gospodarza ale raczej sklepowe.Z resztą zobaczymy jak to wyjdzie
Marti1234 Gratulacje! :) U nas coś takiego było ale już daaawno i w sumie jak samo przyszło tak samo przeszło,a może faktycznie ząbki lub skok czy cuś albo tak jak piszesz za dużo wrażeń
Mała82 Bałam się,ale ja durne babsko jestem i jak mi się spodoba to musi być no i tak buty na wiosnę kupiłam :laugh: Myślę że będą dobre,a jak nie to bedą na jesień a jeśli to też nie to zostanie mi to że ładne są i ładnie się na półce z jego butkami prezentują ;)
Monisia100100 a żebyś wiedziała że jedna pokusa mniej :)

Szymka mi kurcze zakatarzyło,zaraził się ode mnie.I noc już była średnia bo go męczyło,ciężko oddychać,do tego dziąsła dalej rozwalone,swędzi go tak że rzucał się cały czas.Dziś trochę posprzątaliśmy i teraz bąbel śpi i regeneruje siły a ja mam chwile spokoju :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947937 przez Nefri
Marti wielkie gratulacje, super, że się udało.
Powiem Ci, że mój mały też często jak ma za dużo wrażeń w ciągu dnia a zwłaszcza pod wieczór, to potem gorzej zasypia i jest taki niespokojny - na ogól dzieje się tak jak wracam z Warszawy po wizycie u mamy albo siostry i jej dzieciaków.
Od kilku dni jednak młody zasypia już o 19:40 a dzisiaj obudził się dopiero o 7:30, więc prawie 12 godzin spał, o 4 tylko zapragnął przejść do naszego łóżka i od 4 spał z nami.
Miło mi, że moje porady kulinarne się Wam podobają. Mała82 szczerze powiedziawszy właśnie niedawno tak pomyślałam, że może by zacząć bloga pisać, mąż mnie namawia i kilka koleżanek, ale sama nie wiem. Ja wszystko wymyślam z głowy, nie znam proporcji, nie wiedziałabym jak się do tego zabrać, choć korci mnie. wiesz, odkąd się nauczyłam jak dla niego gotować, jaką lubi konsystencję i smaki, to raczej teraz pogardził by jedzeniem ze słoiczka, ale też nie zawsze tak było, odkąd przestałam pasteryzować zupki i zaczęłam gotować w miarę na bieżąco z dwóch dań, to miałam kilka nie trafionych dań i dlatego teraz wiem jak mu gotować. Naprawdę polecam pieczenie w rękawie, wtedy wszystko jest super soczyste, warzywa i mięsko puszczają soki i robi się z tego extra sosik, to po prostu musi smakować. Oczywiście zawsze do tego rękawa wsypuję dużo przypraw: bazylia, oregano, lubczyk, majeranek, czosnek. Do zupek warto też dodać naprawdę odrobinkę startego ogórka kiszonego, nawet jeśli to nie jest ogórkowa, to fajnie podkręca smak, jak glutaminian sodu tylko naturalne i zdrowe :) wyślę Ci przepis na zakwas na pryw.
Marti czytałam o tym hippie właśnie, fajny ma skład, tylko czy nie jest za gęsty, nadaje się do kubka niekapka? młody tylko z niekapka NUKa chce pić mleko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948405 przez moofka
przerwę tą naszą weekendową ciszę :whistle: i Wy też zaraz meldujcie jak tam po weekendzie :)

widziałam na fb urodzinowe fotki od motylka i Kristi :) czekam na kolejne :) my świętujemy w sobotę i już zaczęłam się szykować na imprezę, teraz czeka nas pracowity tydzień bo wczoraj położyli nam panele w salonie i jadalni więc za parę dni przenosimy meble i trzeba wszystko ogarnąć do soboty :blink:

dziewczyny te które podają 2 dania - jakie to są porcje? 2 mniejsze czy 2 takie solidne? Zośka na razie dostaje jedną porcję ale taką fest i się zastanawiam czy zjadłaby drugą bo ona taki niejadek trochę :blush:

marti gratulacje! ja codziennie przeżywam jak zostawię Zośkę, jeszcze miesiąc mi został :dry: z takim zachowaniem w nocy się nie spotkałam, u nas jedyna anomalia to zęby i wtedy są pobudki z żałosnym płaczem.

mała to się młody rozkręcił :whistle: Zośka włazi i wyłazi jedynie z kojca bo ma otwarty cały czas.

monisia a kiedy dajesz Lilce mleko bo w rozpisce nie ma?

Nefri jedziesz z tym blogiem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948413 przez marti1234
hejka, hejka
Nefri wydaje mi się, że konsystencja tego mleka z hipp na niekapek też będzie ok, ale rzecz jasna pewności nie mam. Ja Adasiowi podaje mleko przez smoczek "2" z tomme tipee, czyli to jest mały przepływ i spokojnie daje rade nie jest spocony i tym podobnym... Przyłączam się do apelu dotyczącego bloga - zakładaj i podeślij link! :cheer:
Moofka podobnie jak Ty się zastanawiam czy nie robić już dwóch dań. U nas w zależności od dnia ale średnio idzie tak 250ml zupy. To chyba sporo. Zresztą nie wiem już sama. Faktycznie pracowity tydzień, trzymam kciuki , żebyście zdążyli ze wszystkim na czas :cheer:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948475 przez Gosica
Hej Kobitki :)
Ja po Mikołajakach? Mikołaj się postarał czy trzeba mu oklep zrobić za marne prezenty ? :P
Nerfi Dawaj bloga!Dawaj Bloga! :) A na poważnie to fajnie by było i gdybyś na tym blogu jeszcze miała takie dania dla dzieci jak robisz to już bajka :) Bo jakby nie patrzeć to ciężko coś ciekawego dla dziecka znaleźć,a Ty takie fajne rzeczy wymyślasz
Moofka nie zazdorszcze Ci tych remontów,ja nie nawidze takich rzeczy,zbyt niecierpliwa jestem
Marti1234 Powiem Ci że ja nie wierze w żadne zabobony ani nic,ale tak jak piszesz niektórych rzeczy nie da się wytłumaczyć.Jeszcze babcia mi opowiadała o tzw.rzucaniu uroków.Ktoś ma w oczach coś takiego że człowiek się źle czuje,dzieci płaczą,a w gospodarstwie się nie darzy.I coś w tym cholerka jest bo faktycznie na własne oczy widziałam jak ktoś coś pochwalił,a potem zaraz szlag to trafił i nie było wytłumaczenia dlaczego.Ja słyszałam o innym sposobie na to uwaga będzie śmianie:Polizać czoło dziecka trzy razy,za każdym spluwając przez lewe ramię i koniecznie aby to zrobić przed zachodem słońca.I wiesz co że kilku osób to zadziałało i dziecko momentalnie zrobiło się spokojne.W wierzeniach dawnych jakaś cząstka prawdy musi być.Ale to chyba jedyne z zabobonów które dopuszczam do myślenia.Za to moja teściowa jest skarbnicą zabobonów,loooo matko to jest dopiero ciemna baba gorzej niż w średniowieczu,w co ona wierzy to byście padły ;) O dobrze,postaw się.Ileż można.Od czasu do czasu tak,ale jak się ma rodzinę to trzeba to brać pod uwagę

Nas chyba czeka wizyta doktora.Szymuś mi zaczął kaszleć.W nocy go męczyło i teraz też pokasłuje.Ogólnie nic się nie dzieje tylko kataru trochę i ten kaszel.Na razie inhaluję,ale jak nie przejdzie to pojedziemy skontrolować sprawę.
Poza tym mamy kolejnego ząbka,już 6 w kolekcji,obylo sie bez większych sensacji
Weekend nam minął mikołajkowo.W sobotę był chrzestny u Szymka z prezentem,śmiejemy się że Szymek będzie bogatszy od rodziców bo każdy mówi że nie wie co kupić i daje kasę.A w niedziele u mojego brata byliśmy bo mój Ł.jest chrzestnym mojej bratanicy.I tak zleciało.
Ten tydzień to końcówka przedświątecznych porządków,planowanie świąt,zakupy przedświąteczne i zleci nie wiadomo kiedy
A Mikołaja nie lubie bo mi nic nie przyniósł,spóźni się bo zamówiona paka z kosmetykami nie wiadomo kiedy dotrze i tyle z tego Mikołaja,zero dobrej organizacji :laugh:
Dziewczyny jeszcze pytanie do Was.Podcinałyście już maluszkom włoski? Jak reagowały,no i byłyście u fryzjera,czy w domu.Bo u nas włoski aż się proszą o ścięcie ale jak my to zrobimy to nie wiem :)
Pozdrawiamy

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948501 przez Nefri
Dziewczyny, jak założę tego bloga, jak się kiedyś zbiorę, to na pewno podrzucę linka, bo kto to inny będzie czytać :) Gosica pewnie, że byłyby to przepisy, ktore robię Tymciowi przede wszystkim, ale też jakieś dla starszych dzieciaków może. Pomyślę w każdym razie i dzięki za wsparcie.
Moofka ja podaję z dwóch dań już od ok 1,5 miesiąca jak nie dłużej, tak jak pisałam wcześniej zupka od 13 -14 a drugie 15-16. Zarówno zupka jak i drugie danie mają ok 200 - 220 g. Dodam, że ta zupka to taka gęstówka, z ryżem albo kaszą jakąś + ziemniaczki i inne warzywa, trochę zmiksowanych, trochę pokrojonych w kostkę i odrobinka mięsa, na drugie już tego mięska jest więcej.
Gosica Marti ja też w zabobony nie wierzę, ale np. włosów małemu nie obcinam dopóki nie skończy 12 miesięcy, bo niby tez jakiś zabobon - nie wiem o co dokładnie chodzi, ale tak mi mówi matka i teściowa, więc czekam jeszcze dwa tygodnie i idę z małym do fryzjera. Sama nie będę obcinać, bo chciałabym mu jakąś fryzurkę modną zrobić, ale czy on się da obciąć to nie wiem i szczerze to czarno to widzę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948508 przez mała82
Hej!

Jak tam po weekendzie?

W weekend udało nam się kupić butki małemu w CCC, jeszcze trafiliśmy na Mikołajkową promocję i zapłaciliśmy 80zł :)
W ogóle kilka dni wcześniej byliśmy w innym CCC i nie było rozmiarów na małego, sprzedawczyni poinformowała nas, że buciki zimowe zaczynają się u nich od rozmiaru 22, a my potrzebowaliśmy 21. Więc już w planie kolejnych odwiedzin CCC nie było, ale w weekend było po drodze i zajrzeliśmy do innego oddziału, a tam buciki od rozmiaru 20!!! W pierwszym sklepie Pani nas wprowadziła w błąd :(

monisia100100
u nas szczebelki w łóżeczku cały czas na swoim miejscu, jakoś boję się je małemu wyciągnąć :) Ale fotele już opanował całkiem nieźle, a z nich próbuje ruszać na dalszą wędrówkę np po stoliku!!
Oglądaliśmy buciki w Bartku ale za bardzo nam żadne nie wpadły w oko. Jesienne buciki do małego mieliśmy firmy Elefanten i też bardzo fajne były :)
2 razy dziennie tylko posiłek mleczny? Też się zastanawiałam czy niedługo nie zrezygnować z trzeciego posiłku mlecznego.

Gosica hahaha! dobre z tymi bucikami :) oby jednak pasowały na nóżkę małemu na wiosnę czy na jesień :) U nas odwrotnie najpierw mały chorował teraz ja :( I też zęby u nas na tapecie i nocki cięższe :(
U nas Mikołaj zawsze skromny, mały dostał książeczki ("Jak tata pokazał mi wszechświat", Jak mama została Indianką" i jeszcze 2-3 inne)
Jeszcze nie byliśmy z małym u fryzjera, ale moja kuzynka jest fryzjerką i do niej pojedziemy pierwszy raz, ma taki fotelik do obcinania dzieci i kącik z zabawkami więc myślę, że jakoś damy radę :)
Nefri mało tego, że nam się podobają Twoje pomysły kulinarne to jeszcze prosimy o więcej :D:D No to może rodzinka ma rację z tym blogiem :) A z ogarnięciem proporcji na pewno dałabyś sobie radę :) Dzięki za tipy, wypróbujemy pieczenie w rękawie i zaczniemy częściej dodawać ogórki kwaszone.
Jeszcze raz dzięki za przepis na zakwas :)

moofka kurde nie jestem za bardzo FB choć konto mam, ale dobra jak Was odnaleźć na tym FB? Też bym se pooglądała Wasze fotki, a tu ich tyle nie wrzucacie :P
Oj tak mały cały czas się rozkręca, aż się boję jak na chwilę go zostawiam, bo nie wiem w jakiej pozycji go zastanę, ostatnio wziął między fotelem a łóżkiem bo próbował przejść z jednego na drugie :ohmy: Teraz jak wychodzimy odwracamy fotele, żeby nie właził na nie jak nas nie ma!

marti1234 my z aventu używamy smoczka nr 4, a jak zagęszczę to taki z kreseczką do gęstszych pokarmów :) Kurde ja nie myślałam w ogóle o tym, żeby dwa dania zacząć robić małemu, raz dostanie zupkę raz konkrreta, myślę, że mu wystarczy.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948654 przez Nefri
Mała82 dopisałam Ci coś jeszcze do tego przepisu, bo wtedy nie cała wiadomość poszła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948703 przez monisia100100
Moofka samego mleka Lilka nie chce pić więc nie dostaje, na mleku mm zjada kaszkę rano i wieczorem, robię rano bez cukru a wieczorem w końcu się przełamałam i co kilka dni dostaję tą na noc bo ona więcej węgli ma i dłużej ją trzyma w nocy.

mała konsultowałam te dwa posiłki na mm z pediatrą i mówił że w przypadku jak zjada np na drugie śniadanie jogurcik naturalny, lub do owoców jakiś nabiał dostaje to jest wszystko ok.

No i muszę się przyznać że trochę z żalem pożegnałam mojego niemowlaczka i przywitałam z "dorosłą kobietką" :) Aż nie wieżę że moje dziecko ma już rok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949006 przez marti1234
hejka, hejka
monisia100100 buziaki urodzinowe od cioci i od Adama :-)
mała82 u nas Mikołaj obfitował w pluszaki :-) Obowiązkowo Adaś dostał sowę. Ja nie wiem skąd on sobie upatrzył te ptaki ;-) co do smoczka to my jedziemy cały czas na "2" mimo, że kupiłam z większym przepływem ale synek nie chce ich ssać...więc jesteśmy na 2. Ale jak już pisałam wcześniej ja nie zagęszczam mleka i jest ok.
Nefri podobnie jak Ty włosów jeszcze nie obcinam do tego roku. Jakiego używasz kubka z Nuka? Ja muszę się rozejrzeć za kolejnym...ten Lovi 360 nie chce załapać, a jak gdzieś idziemy to zabieranie zwykłego kubka nie wchodzi w grę ;-P
Gosica i jak tam Szymuś? Lepiej już? Ja chodzę lekko przeziębiona tylko czekam aż mały załapie katar ode mnie. Ja już wszystkie prezenty kupiłam, zamówiłam teraz oczekuje na dostawy ;-)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949032 przez Agacior
Hej mamuśki
Ja tak na szybciora żeby przypomnieć się :) niestety pisze z tel i ciężko mi to idzie temu tak ogólnie
Widzę że oprócz okresu urodzin nastał okres zachorowań: / my też od tygodnia walczymy u Igi z katarek I kaszlem ale narazie bez antybiotyków
My już pi imprezie ur Iga z prezentów zadowolona i nawet spróbowała swojego tortu:D I tu zaskoczyła wszystkich bo byłam przekonana ze łapkami będzie brała ciasto a ona kulturalnie za łyżeczkę i elegancko do buzi trafiała byłam w szoku jakie mam kulturalne dziecko: D
No i najgorsze od poniedziałku wróciłam do pracy i I dziecko chyba za mną nie tęskni: ( tak zawsze mama mama zasypiala wieczorem obowiazkowo ze mną bo inaczej płacz a teraz mama be: ( mam nadzieję że nie będzie się wiecznie na mnie gniewać bo mi serce pęknie: ( a w pracy masakra non stop 8H na nogach nie ma nawet jak pójść zjeść tyle ludzi a co gorsza wczoraj był pierwszy dzień I taki zapier... że nie miałam kiedy pomyśleć o dziecku i po pracy miałam takie wyrzuty z tego powodu ze myślałam że się porycze.: ( ogólnie chyba Iga o wiele lepiej znosi mój powrót do pracy niż ja sama:)
Nefri z tym blogiem super pomysł myślę że byś dała radę i my byśmy mogli takie pyszności robić maluchom
Co do posiłków to ja staram się dawać 2 obiadki w odstępie 4H czasami jak nie mam nagotowanego tyle to kaszka albo coś na mleku np płatki owsiane. Ale U nas niecałe 150 idzie no i trzeba wciskać: /
Co do ogórków kiszonych to Iga je uwielbia w ogóle woli chyba kwaśne rzeczy albo wyraziste bo ostatnio cytrynę wcinala.: D
Ajka życzę dużo zdrówka wszystkim a maluszków aby wyrosły nam na kochanych i wartościowych ludzi: *

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl