BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #946896 przez Nefri
Marti reniferka dostałam od siostry po jej synu, więc nie wiem skąd jest, ale chyba nie z tesco.
Powiem Wam, że ja jakoś nie mam problemu z przewijaniem, kiedyś mi trochę uciekał, ale już nie pamiętam kiedy to było. Jak go przewijam to elegancko sobie leży i mi nie przeszkadza. Kupa u nas zawsze do nocnika a raczej nakładki na sedes, już dawno przestałam sadzać na nocnik, na sedesie mi wygodniej a on sobie zawsze grzecznie siedzi na tym kibelku i tylko pokazuje paluszkiem i "a to to, a to to?" :) ogólnie jak mu się chce kupę to zaczyna stękać i ja do niego wtedy mówię, że lecimy szybko do łazienki i on pędzi na czworaka.
Krostki w okolicach nosa to raczej nie od alergii, raczej by miał na policzkach i za uszami.
U nas krostki z ciała zeszły ale ciągle ma taką kaszkę na policzkach. Zaczęłam podawać mu Latopic, to jest taki probiotyk, podobno bardzo skuteczny, zobaczymy, może się pozbędziemy tej kaszki, chociaż i tak już jest lepiej. Tak poza tym to karmię piersią już tylko raz dziennie, wieczorem przed snem, tak więc jesteśmy na dobrej drodze do odstawienia, nawet już się nie domaga tego cycka.
Motylek marchewki nie je tak dużo, raczej tylko w jakiś zupkach niż soki czy przeciery. Ten kolor to po tatusiu chyba, mąż taką ma troszkę ciemniejszą karnację i jak był taki mały jak Tymek to też taką miał.
No i już od prawie trzech tygodni zalicza drzemki w łóżeczku, więc nie muszę w tę zimnicę z nim na dwór wychodzić, żeby się zdrzemnął. Tym lepiej, bo jakiś katarek go dzisiaj dopadł a i mnie gardło pobolewa, mam nadzieję, że nic się z tego nie rozwinie.
Motylek wszystkie najlepszego dla Jasia, bo chyba ma dziś urodziny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946934 przez mała82
Dzięki za info odnośnie karmienia :)

Nefri a jak w smaku ten Bebilon Pepti? Mały bez oporów pije? My do Nutramigenu musieliśmy małego trochę przyzwyczajać, łatwo nie było :( Ale na szczęście to już za nami. Podziwiam chęć do gotowania, ja to ostatnio wogóle weny nie mam :( Bez konkretnego przepisu ani rusz!
Z tego co pamiętam to białego cukru nie używacie, to tort jaki będzie na roczku małego?Zaczynam wprowadzać trochę soczków do diety małego, ale te przegrywają z wodą :)
Krótko miałam też przygodę z chlebem na zakwasie, ale jakoś nie umiałam go przechowywać i wróciłam na drożdże.
Słodki reniferek :)

motylek270 nasz pediatra chyba by nie był zadowolony z takiej ilości posiłków, ale wiadomo każde dziecko ma inne potrzeby. Filip od czwartego miesiąca budzi się w nocy tylko na wodę.
U nas też awantury i wymuszanie :( Ja też tłumaczę i tłumaczę ale na razie nie dociera nic!
Jak idę sama na spacer to też wrzucam małego w kombinezon, dużo szybsze to jest :)
Pochwal się potem fotką tortu :)
My jeszcze pomysłu na prezenty dla małego nie mamy. Ale my jeszcze mamy prawie miesiąc. Może wy coś nam podsuniecie :)
Filip waży ok 9200, ubieramy się głównie w 74

Gosica u nas karmienie wygląda prawie tak samo, tylko porę kaszki i zupki mamy zamienioną. U nas dzisiaj pojawił się 9 ząbek prawa dolna czwóreczka :) Jaki kupujecie fotelik? A czemu zmieniacie spacerówkę? U nas na Mikołajki tylko drobne prezenty, np książeczki :)

Natala dopiero po Twoim poście zdałam sobie sprawę, że to już grudzień i zaczynamy pierwsze forumowe imprezki urodzinowe :) My dopiero co wyszliśmy z przeziębienia, zdrówka życzymy!

marti1234 Ja też wolałbym zostawiać małego z moją mamą niż z teściową. W ogóle nie wyobrażam sobie go z nią zostawić :) ALe też wiem, że ona nie słucha tego co się do niej mówi i próbuje wychowywać po swojemu, już widzieliśmy co się działo z dziećmi siostry męża które były pod jej opieką. Np oni żeby nie słodziła małej herbaty, a jak oni byli w pracy to ona swoje!!! I tak z wieloma rzeczami.
Powodzenia na rozmowach :)
U nas przy przewijaniu masakra już była, teraz jest trochę lepiej :)

moofka nasz mały chyba tez jeden z mniejszych tu na forum, ok 9200g i ubranka 74 (niektóre nawet 68, ale i 80 też)

motylek270 my też mamy zaliczone zakupy w Smyku :)

Jakie buciki na zimę kupujecie maluchom? W weekend pojeździliśmy po sklepach ale nic specjalnie nie wpadło nam w oko, poza Geoxami za 319zł, ale to chyba trochę za drogo na buciki na tak krótko. Więc szukamy dalej...
Ale za to udało mi się kupić małemu strój na roczek :) Bodziaka z czerwoną muszką i czarne jeansy z czerwonymi szelkami :) To będzie na drugi strój, po torcie hahaha :)
Zamówiliśmy też małemu nocniczek, czekamy na dostawę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946956 przez Nefri
Mała82 my kupiliśmy takie buty www.ccc.eu/pl/kids/catalog/10247/336019 , bardzo wygodnie się zakładają, bo mają suwak z boku, super leżą i chyba są cieplutkie, w środku mają futerko.
Tort upiecze mi siostra, ale ja zakupię składniki, myślałam o użyciu ksylitolu zamiast cukru, ale chyba po prostu użyjemy brązowego. Młody to zje naprawdę ociupinę. On i tak nie przepada za słodkimi smakami, woli kwaśny jogurt naturalny, albo zupkę z kiszoną kapusta - ta ostatnio była hitem, zjadł na raz dwa talerze tak się domagał, a przecież potem było drugie danie :)
Ten bebilon pepti dla mnie obrzydliwy, gorzki strasznie, ale małemu nie przeszkadzał, teraz kupiłam nan pro 2 HA. Kupiłam mu też takie kleiki błyskawiczne jaglane, owsiane i orkiszone firmy SunBaby, zupełnie nie mają smaku, w połączeniu z tym bebilonem to w ogóle masakra, ale Tymek nawet chętnie to je o dziwo, chyba się znudził tamtymi kaszkami. U nas też woda górą, więc nawet nie zachęcam do soczków, próbowałam, ale nie chciał, owoce dostaje albo ze słoiczka albo po prostu banana do buzi albo jabłko, to chyba wystarczy.
Zakwas trzeba raz w tygodniu dokarmiać, ja po prostu piekę raz, dwa razy w tyg. chleb, od razu dwa bochenki i jeden zamrażam i tym sposobem nie musze dokarmiać, a zakwas trzymam w lodówce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946970 przez motylek270
Nefri dzięki za życzenia. Faktycznie Jan świętuje i my razem z nim. Za trzy godziny nadejdzie faktyczna godzina jego narodzin - 21.30.

Mała świadoma jestem że Jan dużo je, ale nie jest gruby tylko rośnie. Poza tym chciałam zrezygnować z dokarmiania, ale Janowi burczy zawsze w brzuchu, nie mam serca go głodzić.

Czy żadne już dziecko nie je w nocy? I czy wszystkie przesypiają już noce? U nas rzecz jasna są pobudki na karmienie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947020 przez Gosica
Hej :)
Natala czujność przede wszystkim ;) My też z prezentami czekamy do soboty,a nawet rozdzielimy trochę pod choinkę bo jeszcze w sobotę chrzestny ma przyjechać i stwierdziłam że za dużo tego na raz
Nefri Kochany Reniferek :) podrzuć kilka pomysłów na drugie dania :) I jak podajesz je od razu jedno po drugim czy jak.Ja Szymkowi raz zrobiłam drugie,puree ziemniaczane plus rybka plus warzywa i musiałam wywalić do kosza
Marti1234 Mam nadzieję że dostaniesz tą pracę :) A z przewijaniem różnie,ale ogólnie bez większych problemów
Moofka super że polowanie się udało :) To jest to co tygryski lubią najbardziej :P U nas niestety dużego tesca nie ma trzeba by było jechać do któregoś z pobliskich miast tylko że nam nie bardzo się chce bo kawałek jest. Nooo apetyt rośnie w miarę jedzenia i tak się rozochociłam że jeszcze bym pojechała poszaleć ;)
Mała82 kupiliśmy fotelik 4Baby Voyager 2014 o taki www.4baby.pl/produkty,w-podrozy,voyager-fotelik-9-36-kg,21 ,taki nam w sklepie poleciła babka,a w sumie najbardziej się mi podobał no i cena baaardzo dobra,na tyle co my jeździmy to starczy taki.Miał być w stonowanym kolorze ale oczywiście wyszło że znów jest w oczojebnym kolorze seledynowym bo w sumie z tych co mieli to był najładniejszy :laugh: A spacerówkę zmieniamy bo ta co mamy jest wpinana w stelaż wózka tego głębokiego i to duże gabaryty są ani tym w węższe wejście wejść,ani do autobusu itd do tego coś się zaczyna psuć i dlatego chcemy kupić jakąś fajną lekką spacerówkę.Buciki dostaliśmy takie z H&M traperki brązowe ocieplane

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947037 przez moofka
marti to oby się odezwali do Ciebie z dobrymi wieściami :) na razie szukamy dalej niani, nie wiem jak to się skończy u nas :whistle: dzisiaj w akcie rozpaczy namawiałam męża żeby szedł na wychowawczy :blink: Zośce się ostatnio zrobiło trochę krostek w okolicach ust ale to pewnie od tego że się ślini na potęgę, ciekawa jestem który ząb idzie ale te z tyłu gorzej widoczne ;)

ja mam nadzieję, że Zośce się nie odwidzi już robienie kupy do nocnika :blink: też ją sadzam jak zaczyna stękać, wtedy jest szybka akcja rozbierania B)

mała ja szukałam butków na zimę dla Zośki ale jeszcze się wstrzymuję z zakupem. Zośka na razie chodzi tylko wzdłuż mebli po domu więc na dwór ma miękkie buty, rozmiar ma teraz 18 i ciężko kupić "chodzone" buty w takim rozmiarze (i przyzwoitej cenie ;) ). poczekam aż zacznie chodzić sama, noga może podrośnie i wtedy coś kupimy. może się uda już na wyprzedaży jakieś zimówki upolować :whistle:

motylek buziaki dla Jana :kiss: rok temu o tej godzinie spędzaliście razem pierwsze minuty :cheer: Zośka już od dawna przesypia całą noc bez jedzenia, mleko na noc dostaje o 20:00, do max 20:30 zasypia i wstaje o 8.

Gosica u mnie jest tesco extra więc takie duuuuże :woohoo: ale na szczęście na drugim końcu miasta bo inaczej ciągle bym tam latała :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #947178 przez Natala
hej

Nefri podziwiam Twój zapał do gotowania.. lubię gotować ale nigdy nie mam na to czasu, więc gotuję tylko standardy obiadowe, ewentualnie jak mamy gosci to dłużej w kuchni posiedzę ;) synuś przystojniak, śliczne ma oczy ;)

Marti u nas też tragedia z przewijaniem.. mała zaraz się obraca, czasami uda mi się ją zagadać albo dać jakąś ciekawą zabawkę ale to rzadkość.. największa walka jest po kąpieli, jeden wielki wrzask, ja się denerwuję , ona się wierci, masakra. 3 mam kciuki za pracę;)

moofka prawda jest taka , że żadna niania nie będzie idealna.. żadna nie będzie zajmować się Zośką tak jak Ty :) musisz zaufać , inaczej nic z tego nie będzie.. Zośka może trafić w dobre ręce, cioci, która ją pokocha , spędzi z nią fajnie czas i będzie dbała o jej bezpieczeństwo :) mówi Ci to niania z prawie 7 letnim doświadczeniem :P Polecam stronkę niania.pl, kandydatki mają tam referencje, można wybierać. Póki jesteś w domu zawsze możecie pobyć w trojkę jakiś czas, poznasz ją bliżej, zobaczysz jaki ma kontakt z małą..

motylek spóźnione buziaki urodzinowe dla Jana :* u nas noce rożne, ale codziennie wstaje minimum po 3 razy, żeby podać smoka i przytulić Marysieńkę :)

Gosica w Gdyni są 3 hipermarkety Tesco , niestety :laugh:

mała82 właśnie też zastanawiam się nad bucikami dla Marysi.. ma małą stopę, ciężko cokolwiek dostać, żeby mogła już w nich stawiać swoje pierwsze kroki


My dalej chore :( nawet wczoraj nie poszłam do pracy( co mi się bardzo rzadko zdarza). Marysia na szczęście troszkę lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #947247 przez mała82
Nefri wybraliśmy ten sam model tylko inny kolor, o te www.ccc.eu/pl/kids/catalog/all/336018 , już byliśmy z nimi przy kasie nawet. Ale w ostatniej chwili sprawdziliśmy jeszcze jednak rozmiar i okazały się za duże :( Wcześniej wsunęliśmy je małemu na stopę puściliśmy po sklepie i wydawało się ok. Nie można z nich wyciągnąć wkładki żeby przyłożyć stopę :( Na szczęście coś nas tknęło i lepiej sprawdziliśmy je przy kasie :) Okazały się za duże jednak :( Potrzebowalibyśmy numer 20, a zaczynają się od 21 :silly:
No to fajnie, że mały chętnie pije to mleko, próbowałam Nurtamigen i tez był paskudny, podobno Bebilon troszkę lepszy w smaku ale na pewno tez ohyda. Gdzie kupiłaś te kleiki? Chętnie bym małemu na takie zamieniła :) Kurcze, że nigdzie na nie wcześniej nie wpadłam :(
A jak wyjeżdżacie na dłużej to co robisz z zakwasem? Kurde wiem, że to używanie zakwasu jest proste ale jakoś nie mogę tego załapać :blink: Sama zaczęłaś robić zakwas?
Ja też z soczków rezygnuje zostajemy przy samej wodzie i owocach. Filip nie chce jeść tych ze słoiczków już od dawna, chce sam jeść w kawałku.

motylek270 no sporo tego jedzenia ale widocznie Jasiek ma taką przemianę materii i takie potrzeby :) JA to nawet po 5h bez jedzenia u Filipa nie słyszałam burczenia w brzuszku. W nocy na karmienie mały nam nie wstaje ale za to budzi się na wodę, więc tak i tak wstajemy po kilka razy w nocy! Cały czas czekam na przespane nocki :)

Gosica ktoś mi już polecał traperki z H&M, że bardzo fajne brązowe i czarne są, więc się wybraliśmy ale już wykupione podobno były :( Więc nawet ich nie widziałam. A to my też mieliśmy taką spacerówkę wpinaną, ciężką i zmieniliśmy :) A Fotelik bardzo ładny. My sporo kilometrów robimy i fotelika następnego jeszcze nie wybraliśmy. A wózek wybrany już macie?

moofka no właśnie mam też z tym problem, bo potrzebujemy bucików w rozmiarze 20 a najczęściej zaczynają się od 21-22 :( Nie wszyscy przewidzieli, że dziecko może szybciej zacząć chodzić. Zresztą jak wchodzimy do sklepu to też sprzedawcy zaczynają od tego, żeby przyjść jak dziecko zacznie chodzić i wtedy puszczamy małego i im pokazuje co potrafi :) No i trzeba wybierać z tego co już w sklepach jest bo podobno zimowych dostaw już nie będzie, choć dopiero co zima się zaczęła :)

Natala Filip ma też mała stópkę dlatego mamy taki sam problem :( Nas też trochę trzymało przeziębienie, a czym się leczycie? U nas w użytku był Nasivin, wit C, wapno i Depulol, no i maść majerankowa głównie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #947395 przez Natala
Mała82 pacyfikujemy się standardowo ( w zasadzie zawsze takie same objawy mamy) wapno + fenistil , wit C , bioaron baby , sól do noska albo inhalacje z soli, jak gile robią się już gęste i zielone to Mucofluid, maść majerankowa ( ale tylko na śpiocha bo przy smarowaniu Marysia zachowuje się, jak by miała co najmniej robiona korekcję nosa :D), po paru dniach ujawnia się kaszel , taki od kataru i mamy fajny syrop ziołowy Sol baby , albo zwykły prawoślazowy :-) gdy widzę, ze mała się źle czuje, ma stan podgorączkowy to przeciwbólowo/ zapalnie Ibuprofen. No i przeważnie tak dobry tydzień faszruje moje dziecię, jeżeli nie ma poprawy to na osłuchanie do Pani doktor. A co do butów właśnie albo nie zakładają, ze maluch może wczesniej biegać albo, ze jest kurduplem.. Nie wiem czemu uparli się na taką numeracje, ja malej stopy nie mam, maz tez nie ale teściowa miala rozm 35 i miała podobny problem ze znalezieniem ładnych, wygodnych butów..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947411 przez Brukselka
Natala - ja tak na szybko, bo widzę, że dajesz bioaron. Pamiętaj, żeby przy nim odstawić wit. D. Nam piediatra nie powiedziała, sami na to wpadliśmy ;) Nadmiar szkodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947419 przez Natala
Brukselka wiem, lekarz mnie uprzedzila, ze jest w składzie wit D, sama tez lubię czytać ulotki :-) ale dzięki za czujność!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #947454 przez Nefri
Hej,
U nas też katar, quixx, nasivin, maść majerankowana, bioaron i na wszelki wypaden nurofen w pogotowiu.
Mała82 my kupiliśmy 22 rozmiar, bo taki na niego pasował, więc nie było problemu, nawet nie wiedziałam, że są dopiero od 21. Sun Baby kupiłam w Realu. Też nie widziałam tych kleików wcześniej, a są bio, więc w ogóle super. Zakwas zaczęłam robić sama. Raz tylko odkąd go zrobiłam nie było mnie dwa tygodnie, zostawiłam w lodówce i po dwóch tygodniach jak wróciłam to upiekłam chleb, wyszedł średni ale zakwas po nim się, że tak powiem "odrodził" i potem chlebki znowu były pyszne. teraz dodaję do nich jeszcze zmieloną kaszę gryczaną niepaloną, amarantusa zmielonego i posypuję czarnuszką, mniam :)
Motylek u nas od prawie 2 tygodni młody nie je w nocy, wcześniej się budził na cyca, teraz się budzi raz, zabieram go wtedy do łóżka i od razu usypia i śpimy tak do 6:30, 7 a czasem nawet 8, szaleństwo normalnie ;)
Gosica zupkę na ogół podaję ok 12:30 - 13:00 a drugie danie po 2,5 - 3 godzinach. Ostatnio hitem są pieczone warzywa z indykiem - do rękawa wrzucam różne warzywa w tym koniecznie cebula i pierś z indyka, do tego czosnek, różne zioła,to puszcza sok i z tego soku z wybranymi warzywamai robię sos, który podaję np z niepaloną gryczaną kaszą, tą piersią pokrojoną i resztą warzyw (warzywa różne: cebula, marchew, fasolka szparagowa, groszek, dynia brokół, kalafior) albo np. kluseczki z indyka (mielona pierś z żółtkiem, odrobiną świeżego czosnku, ziołami, kaszką manną formowane łyżką i gotowane na parze) i do tego makaron z sosem brokułowym (na parze) z jogurtem i szczyptą tartego parmezanu lub cheddara. ogólnie chodzi o to, żeby było soczyste ale żeby były kawalki do gryzienia. jutro robię pierś z indyka z cukinią, papryką, ziemniakiem, szczypiorkiem i ziołami pieczone w rękawie a na pierwsze krem z buraków z ryżem. Ja akurat najczęściej podaję drób, bo sama nie jem w ogóle mięsa a drób jedynie jestem w stanie przygotować, mąż je tylko drób i ryby, więc też mi w tym nie pomoże.
Natala a powiedz, czy Ty masz jakieś przygotowanie do bycia opiekunką? pytam, bo właśnie wpadła mi myśl, że jak już się przeprowadzę do domu, to miałabym super warunki na zajmowanie się dziećmi - plac zabaw na dworze, pokój zabaw itp, może nawet jakieś dofinansowanie bym sobie załatwiła i kursy zrobiła co by wiedzieć jakie zabawy dzieciom wymyślać, tylko pytanie właśnie jak to było u Ciebie, może mi jakoś na pryw. napiszesz? ogólnie myślę o tym co by w robić, żeby jakąś kasę zarabiać a nie pracować w korpo, a i nie zależy mi na dużej kasie, bo mam męża ;) tylko bardziej na tym, żeby nie było tak, że nie robię nic. będę wdzięczna za jakieś info

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947464 przez monisia100100
Cześć dziewczyny, melduję się bo pewnie o mnie zapomniałyście już tyle czasu się nie odzywałam. Ciągle jestem zalatana śpie po dosłownie 4 godz na dobę i padam już. Lilcia mi złapała do tego jakąś infekcję , na dodatek przed samymi urodzinami, ale cóż najważniejsze żeby szybko przeszło.
Nie jestem w stane Was nadrobić tyle czytania.

ŻYCZĘ NASZYM SOLENIZANTOM DUŻO UŚMIECHU NA BUZIACH, CAŁEGO ŻYCIA TAK BEZTROSKIEGO JAK TEN PIERWSZY ROK. 100 LAT

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #947511 przez Gosica
Cześć Laseczki :)
Moofka,Natala u nas na odwrót,są inne hipermarkety a za to tesco taki malutkie.Moze i dobrze bo bym tam siedziała przy okazji każdych zakupów ;)
Natala Zdrówka! Mnie też coś wczoraj wzięło ale zwalczam cholerstwo ;)
Nefri dzięki za podpowiedzi.Ja Cię podziwiam że chce Ci się tak tworzyć,ja to leniuch jestem ostatnio niesamowity :)
Mała82 nam się udało z tymi bucikami,super są,cieple no i fajnie wyglądają.Tyle że cieżko je Szymonkowi ubrać bo stopki ma hmm... jak to się mów wsokie podbicie czy jakoś tak w każdym razie będzie problem z butami.A na wiosne już mu kupiłam też traperki tylko że żółte i nieocieplane,będzie miał miniaturowe butki jak tata ;) Spacerówka jeszcze nie wybrana nie mogę się zdecydować,siedzę szukam,czytam opinie i dalej konkretnej decyzji nie ma.A te buty z H&m wyglądaja mniej więcej tak:


[/url]

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947557 przez moofka
laski ale fajnie, że codziennie jest coś nowego do przeczytania :cheer:

Natala dzięki za te słowa :kiss: stronkę już trochę przejrzałam :)

mała tak to jest, że w połowie sierpnia pojawiają się pierwsze zimowe dostawy w sklepach a w grudniu jak się zima dopiero zaczyna już są wyprzedaże :side:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


my spacerówkę składaną mamy już od jakiegoś czasu, fotelik niedawno kupiliśmy i cieszę się że takie większe wydatki na Zośkę mamy na razie z głowy :side:

Nefri ja to słaba kucharka jestem i dla mnie Twoje przepisy brzmią jak z jakiegoś masterchefa :silly:

dziewczyny a zmieniła już któraś mleko na trójkę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl