BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 7 miesiąc temu #1007706 przez agadzie84
Patuśka, bodajże dzieci urodzone przed 37 tc są wcześniakami...ale wcześniaki mają darmowe szczepienia i jeśli nie karmisz piersią, refundowane mleko:) Wiem bo koleżanka urodziła córkę dosłownie kilka dni przed 37 tc i mała została uznana za wcześniaka:)

Dziewczyny zaciskajcie!! ciekawa jestem która pierwsza się rozpakuje :p

Patrizia,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ehh chciałabym te 14 stopni. wiem że pisałam ale się powtórzę...słońce wychodzi mi już bokiem.

Elizaz wszystkiego najlepszego dla Jasia!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007707 przez Patrizia
no ja też się zdziwiłam jak mi położna powiedziała o tym 36tyg ale co kraj to obyczaj moim marzeniem byłoby jakbym do 38tyg pociągneła dziecko już dobrze rozwinięte i jakoś tak spokojniejsza bym była :)

Patuśka te sny hehehe Fabian w różowych ciuszkach :) :P :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007710 przez iwkaa
Mi się dzisiaj snilo ze urodzilam takiego wielkoluda ze na rekach nie moglam go udźwignąć A ciuszki wszystkie za male mialam nie mialam go w co przebrac! Juz mnie 3 razy wywalilo z forum..... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007719 przez Patuśka
No nie wiem jak to jest :P Zobaczymy kiedy zdecydują się wyjść :) nie ma co gdybać :P
No różowe nawet różowy becik miał ale to pewnie dlatego że napatrzyłam się na MoNiQa zdjęcia :P I na Emilcie :P
agadzie Ja też jestem ciekawa która pierwsza bedzie :D
iwkaa dobrze że to tylko sen :P

Posprzątałam znaczy ogarnęłam teraz herbatka a później dzień lenia :P Dziś mój ma wolne nie idzie na noc w końcu !! :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007720 przez patruska91
hej dziewczyny u mnie już trochę lepiej , nadal kaszle ale nie tak jak wcześniej. Leże teraz wczoraj trochę więcej pochodziłam że tak mnie brzuch ciągnął że myślałam że nie wytrzymam i do szpitala pojedziemy , ale na szczęście minęło
Ja też jestem ciekawa która z nas pierwsza urodzi :) ja juz bym chciała mieć maluszka przy sobie , ale wiem że lepiej jak tam jak najdłużej będzie siedział.

Moniqa śliczna ta twoja kruszynka , fajnie że juz z malutką w domu jesteś. Bracia zadowoleni z siostrzyczki :lol: :lol: ja się boje że moja Zosia coś bratu zrobi bo ona ma takie pomysły czasem że głowa boli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007736 przez Patuśka
patruska No to dobrze że lepiej wracaj do zdrówka :)

Powiem Wam że takie nic nie robienie to chyba nie dla mnie.. nudzi mi się chodzę nie mam zajęcia .. :P ale i tak nic nie zaczynam ! jutro rano mam pobranie krwi to wstanę sobie jak wrócę to biore się za kuchnie pomału :)
A dziś zrobię tylko na wieczór sałatkę gyrosa i jarzynową bo ja wolę gyrosa a mój jarzynową to czy do kanapki czy do czegoś to będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007759 przez agadzie84
Patuska o masz, też jutro mam badania :p Mmmm sałatkę bym wciągnęła, na środę będę robić, jak mąż wróci...i klopsiki w sosie koperkowym bo uwielbia, niech ma przyjemność :)

Patuska91 super że już lepiej:) a o małą się nie martw, na pewno brata zaakceptuje:) Najwyżej będzie na początku trochę zazdrosna, ale to normalne, pamiętam jak mój brat się urodził, miałam prawie 7 lat, byłam zazdrosna jak diabli ale szybko przeszło ;)

Iwkaa, Patuska hehhehe niezłe sny ;) Też mam czasem strasznie dziwne :p Ale też coraz częściej mi się śnią jakieś dziwne związane z porodem, dzieckiem itd itd...


Trochę mi dziś smutnawo, mamy pierwszą rocznicę ślubu a mój pracuje :( Nadrobić wprawdzie nadrobimy, ale to już trochę inaczej będzie... Ależ ten rok szybko minął, wydaje się jakby to było wczoraj... :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007764 przez Patuśka
agadzie Wszystkiego Najlepszego z okazji rocznicy oby było ich bardzo bardzo duzo ! :)
A mój ma dziś wolne jeden dzien jutro znowu do pracy a tak mnie denerwuje !!! ze krzywdę bym mu zrobiła.. :( wrr No ale mnie ostatnio wszystko denerwuje okropnie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007766 przez iwkaa
Agadzie Wszystkiego Dobrego! To faktycznie musi Ci być smutno
Jeju a ja juz ponad 6 lat po ślubie ale to leci szybko :)
Patuska ja tez mam ochote swojego pocwiartowac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007770 przez agadzie84
Dzięki dziewczyny :*:*
Dobrze chociaż że nie siedzę sama, nasza znajoma do mnie przyjechała bo akurat ma coś do załatwienia w pobliżu nas, więc chociaż trochę towarzystwa mam ;)
Dziś cały dzień na plaży, i zaraz idę chyba do łóżka, padam...no i wstać trzeba wcześnie, teraz się jakoś przestawiłam że zasypiam późno ale wstaję też późno.
A apropo chęci poćwiartowania itd to chyba zjawisko normalne, też czasem mój mnie denerwuje bez powodu :p
Hormony, hormony!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007802 przez Patuśka
A ja wstałam bo pobranie krwi i głupia zjadłam kanapke ;/ a muszę zawsze być przecież na czczo .. próbuje się dodzwonić do przychodni i zapytać czy jak przyjdę jutro to czy wyniki przyjdą na środe nie wiem zawsze pamietam a dziś to sama sie zastanawiam co mi odbiło ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007807 przez ElizaZ
Patuśka jeśli nie zlecili Ci glukozy to możesz kanapkę wciągnąć, na skierowaniu zaznaczają coś.. nie wiem co i wtedy pielęgniarka która pobiera zawsze pyta czy jesteś na czczo a jak nie tzn. ze mogłaś zjeść.Bo tak jak mi ostatnio tłumaczyła pielęgniarka są badania pod różnym kontem. ... a ja przez osiem miesięcy się głodziłam przed badaniami...hehehehe ale niby sąd mogłam wiedzieć.

Dziękuję bardzo za życzenia dla Jasia... imprezka udana, dawno tak się nie uśmiałam :) :) :)

a co do snów... zgubił mi się ostatnio pies którego nie mam.. w zasadzie ktoś go ukradł... nie wiem dlaczego był niebieski... a do tego byłam z nim na placu zabaw :) :) :) obudziłam się przerażona.

agadzie wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu... życzę kolejnych i kolejnych i kolejnych...

Mnie dziewczynki jak się budzę w nocy też tak boli miednica jak wstaję do łazienki że mam ochotę płakać... podobno to natura nas szykuje do porodu i kości się rozchodzą żeby było łatwiej, potem natomiast będą się schodziły i też łatwo nie jest ale już mniej boli.
A ... wstawiam siebie i mój brzuszek ... bo tak schowałam kabel że ni groma znaleźć a jak opuściłam to znalazłam.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007817 przez iwkaa
Eliza fajnie że imprezka udana :)
Brzuszek no no bardzo ładny ale chyba tylko brzuch Ci urósł bo uda i pośladki bardzo zgrabne masz :)
A kształt faktycznie na dziewczynkę inny okrągły bo nasze takie szpiczaste są. Nigdy w to nie wierzyłam ale teraz widzę różnicę :)
Byłam wczotraj w Lidlu i przypadkiem natknełam się naprzecenione pampersy z Pampersa 27zl za 78szt bardzo przyzwoita cena no to wziełam 1 paczkę więcej nie bo było mi wstyd :D i dzisiaj pojechałam autem po jeszcze a tu niespodzianka dzisiaj kosztowały już 20zlza tą samą ilość więc wzięłam jeszcze 3paczki!!!! :)
Tak się obkupiłam w te pampersy że miesiąc z głowy będzie :) :) :) no i cenowo atrakcyjnie bo prawie o połowę taniej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007838 przez Patuśka
Zadzwoniłam do przychodni i powiedzieli mi że jak zjadłam to niestety badania będą nieważne żeby jutro przyszła bez jedzenia i picia rano :P dobrze że się uda bo w środę wizyta żebym miała badania :)
ElizaZ brzusio śliczny :)
iwkaa oo to faktycznie cena super!!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007878 przez ElizaZ
A dziękuję Wam bardzo... jak sobie robiłam fotkę to byłam zaniepokojona. Powoli zaczyna się. Puchnę. Rano najbardziej widać. Oczywiście uzupełniam zapas wody i przestają solić to co mogę zjeść bez dosalania.

iwkaa uda i pośladki też trochę dostały.. ale nie dużo o o rozmiar. Ja różnicę w brzuszku widzę ale tylko u siebie. Z Jasiem miałam trzy razy większy..a moja siostrzenica wtedy powiedziała że wyglądam jak Fiona !!!!!
O faktycznie cena super. Też mam lidla blisko, ale ostatnio nie ma tam jedynek :(

Patuśka to ja Ci współczuję powtórki badań.. wiem że to może nie kłopot jakiś straszny ale pewnie musisz zapłacić drugi raz i wycieczkę masz w gratisie :(
ja to mam jakąś masakrę... jak by mi się coś takiego przytrafiło to bym gryzła !!! dzisiaj miałam ochotę pralkę skopać. Nie chciała pobrać wody bo niechcący załączyła się blokada przed dziećmi...a ja dostałam takich nerw jak bym chałupę spaliła co najmniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl