BezpiecznaCiaza112023

Wyprawka

10 lata 11 miesiąc temu #652977 przez basiaw74
Witam,mam na imię Basia. Chciałabym sie dowiedziec czegoś o termometrze do wody. Czy trzeba mieć jakiś specjalny czy może być zwykły rtęciowy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654536 przez Mirella
termometr do wanienki bez problemu kupisz w sklepie z artykułami dla dzieci, to bardzo mały wydatek :) rtęciowy to chyba nie jest dobry pomysł, zbyt łatwo stłuc, a rtęć jest niebezpieczna nie tylko dla dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666605 przez [email protected]
Hej Dziewczyny
Jestem Sarna z wątku listopadówek 2011
Biore udziałą w konkursie fotograficznym i moze, o ile mi pomozecie, mam sznase na wygraną :)
bardzo was proszę o kliknięcie w gwiazdki pod zdjęciem

drogiwnieznane.pl/foto2/main.php?g2_itemId=31

Z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie
Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #680700 przez srenka_918
Witam. Jak dla mnie to termometr do wody to rzecz zbyteczna, jeśli zamoczymy łokieć i przedramię w wodzie to mamy darmowy termometr ;) przecież woda musi mieć temperaturę ciała, nie za ciepła nie za zimna.

Termometru rtęciowego nie polecam, ma długi czas pomiaru a do tego łatwo go stłuc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787330 przez Ada2424
Może odświeżę wątek wyprawkowy :) zastanawiam się co należy uwzględnić w wyprawce, tzn ile ciuszków kupić. Słyszałam ,że dziecko bardzo szybko rośnie i bez sensu jest kupowanie dużo, dlatego ile ciuszków kupujecie w rozmiarze 56, 62 i 68 ?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787706 przez srenka_918
Ja miałam 7bodziaków, 4kaftaniki, 3 półspioszki i 3 normalne śpioszki w rozmiarze przejściowym 56/62, i po 2 pajace na 56 i 62. Synek od zawsze robi wieeelkie kupki że w pampiaku się nie mieszczą i body praktycznie co kupkę muszę zmieniać, tak do miesiąca bywało że 5 body na dzień poszło... Ale fakt, w miesiąc wyrósł z tych małych rzeczy... Teraz nosimy 74... Teraz mam więcej już ciuszków, bo ogrodniczki i spodnie i takie tam... Tylko że ja rodziłam latem i to też trzeba mieć na względzie, bo zimowe dzieciaczki muszą być grubiej ubierane...
No i jak macie dużą rodzinę zainteresowaną maluszkiem to baaardzo dużo się dostanie ciuszków ;) Przynajmniej ja dużo dostałam na szczęście dawali w większych rozmiarach, to Pawełek zdążył je znosić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787751 przez Ada2424
Ja chciałabym urodzic najlepiej między lutym a czerwcem a kiedy sie uda to zobaczymy :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl