Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Ból głowy w ciąży

3 lata 5 miesiąc temu - 3 lata 5 miesiąc temu #923771 przez Agula89
Proszę o pomoc bo już nie daje rady. 3-eci dzień boli mnie głowa co wiąże sie z tym że mam mdłości. Przed ciążą zawsze tak miałam. Jestem po przeziebieniu miałam stan podgoraczkowy,jestem wyspana,wypoczeta,nawodniona. Nie można brac tabletek ale jestem na skraju wytrwałosci... Czy są jakies olejki do smarowania skroni czoła cokolwiek ???czy w ostatecznosci moge wziasc paracetamol lub inny lek ? POMOCY !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 5 miesiąc temu #923783 przez PolaL
Ja w ciąży brałam normalnie paracetamol jak była potrzeba. Inne leki przeciwbólowe są nie wskazane - więc tylko tym się ratowałam Oczywiście w odpowiednich dawkach podanych w instrukcji.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

3 lata 4 miesiąc temu #931423 przez Wera31
Jest kilka sposobów na ból głowy: Nacieraj skronie Amolem lub maścią rozgrzewającą. Zmocz ręcznik w zimnej wodzie z dodatkiem kilku kropel olejku z lawendy, przyłóż go do czoła i na kark. Z kompresem połóż się w zaciemnionym, dobrze wywietrzonym pokoju. Masuj punkt na czubku głowy. Gdy ból bardzo dokucza i nie ustaje, możesz zażyć tabletkę paracetamolu. Mam nadzieje że pomogłam.

3 lata 4 miesiąc temu #931505 przez sandroosia
Apap można również brać w ciąży.. nie jest szkodliwy a lepiej wziąć niż się męczyć.

Nikodem <3
5.11.2014 :) Waga 3320 i 52cm szczęścia <3

3 lata 4 miesiąc temu #931574 przez Anabelle
Ja też mam bóle głowy w ciąży. Wziełam 2 razy paracetamol/apap ale nie ma reakcji, sen nie pomaga, okłady również zresztą przy małym dziecku o leżeniu z okładem mowy nie ma. Pomaga mi prysznic - ciepły, nie gorący, ale jak jestem sama z synem w tygodniu to nie ma opcji ;)

Dzisiaj pierwszy raz od 8 dni nie boli mnie głowa i mam nadzieje, że potrwa to chociaż kilka dni, bo idzie oszaleć.

3 lata 4 miesiąc temu - 3 lata 4 miesiąc temu #931849 przez Ada2424
I ja co jakiś czas mam bóle głowy, jak zimne okłady nie pomagają a nie moge już wytrzymać to biore apap i po nim mi dopiero ustępuje. Dzisiaj tez mnie boli, nie do wytrzymania aż mi słabo i w głowie się kręci :dry:

[/url] [/url]

1 rok 11 miesiąc temu #1029814 przez alahory
bardziej bym Ci proponowała wziąć jakieś zioła na ból głowy w ostateczności oczywiście możesz wziąć paracetamol chociaż lepiej nie męczyć ciała i dziecka lekami.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka