BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1057856 przez Agunia85
hej dziewczyny ja dzisiaj z nie typowym problem choć może któraś z was tez coś podobnego miała.. Tydzień temu na wizycie u gina zgłosiłam mu ze pojawiła mi się zmiana koloru wydzielina na lekko brązową zbadał mnie powiedział że nic się niepokojącego nie dzieje , usg wyszło ok cytologia pobrana na wizycie wcześniej tez ok do wczoraj było wszystko ok popołudniu znowu zmiana koloru nastapiła martwię się czy to coś się dzieje czy co? Ostatnio miałam dość pracowity tydzień i trochę przemęczona byłam czy to jest możliwe ?w sumie tak sobie pomyślałam ze ta wydzielina w tym miesiącu przynajmniej pojawiła się w terminie ostatniej miesiączki nic poza tym mi nie dolega brzuch nie boli nie napina się.. Czy któraś z was miała podobna przypadłość???pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057903 przez Natalia^^
Agunia85 a jak to się stało ze jest nowy wątek? :lol:

Odpisze tutaj choć to chyba jakaś pomyłka :)
Ja miałam brązowe plamienia na początku brania luteiny. Brązowe plamienia jak powiedział mój lekarz to nic strasznego. Może to po badaniu? Lub od cytologii? Albo poprostu się faktycznie przemeczylas. Jeśli bardzo się martwisz to zadzwoń do gina zapytaj co masz robić... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057925 przez Agunia85
Szczerze nie wiem jak to zrobilam ze dalam nowy watek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl