BezpiecznaCiaza112023

Mamusie 2019

5 lata 5 miesiąc temu #1068148 przez Bergamotka2018
Szkoooda... Ale to dopiero pierwszy cykl. Za mało byłoby zabawy jakby tak od razu się udało ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068149 przez agge
Hehe, no właśnie. Ale jednak to rozczarowanie jest :D
ale nie poddajemy się, niedługo nowy cykl i znów szansa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068150 przez Bergamotka2018
To będziemy obie działać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068152 przez agge
A w jaki sposób obserwujesz cykl? Mierzysz temperaturę? Stosujesz testy owulacyjne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068156 przez Bergamotka2018
Używam aplikacji na telefonie, która wylicza dni płodne. Mam regularne cykle i wszystko mi się zgadza (maksymalne przesunięcie to 1 dzień). A Ty? Jak obserwujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068157 przez agge
Aha :)

Ja mierzę codziennie rano temperaturę ale to już ponad rok, no i śluz obserwuję. Nie mam nigdy co do dnia, dlatego to mi bardzo pomaga, po temperaturze dokładnie wiem, kiedy owulacja była i danego dnia wiem, że dostanę okres. :)

Z aplikacji tez korzystam, alr takiej która właśnie wylicza owulację na podstawie temperatury.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 4 miesiąc temu #1068180 przez agge
I jak tam? Na jakim etapie cyklu jesteś? :)
Ja dostałam przedwczoraj okres.
Więc czekam, aby znów zacząć działać :)
Okaże się między Świętami a Sylwestrem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 4 miesiąc temu #1068190 przez Nejcax.toja
Hej dziewczyny ja też gotowa do działania mamusia 2019! :)
Jestem Ola i jestem w już w szóstym miesiącu ciąży, poród jak na ten moment siłami natury, mam nadzieję, że tak właśnie będzie bo bardzo chciałabym uniknąć cc. Nie wiem dlaczego tak się go obawiam, ale no taka prawda. Nie wiem czy to coś zmienia, ale dla dziecka czy dla mnie, ale zdecydowałam się na prywatną klinikę jako na poród i w sumie od początku ciąży chodziłąm do ginekologa na nfz, ale teraz zdecydowałam się rodzic jednak prywatnie. Czy myslicie, ze to będzie lepsze dla mnie, czy to cokolwiek zmienia? Póki co opiekuje się mną przemiły pan dr. Jankowski, nie mam zarzutów, dobrze nas traktuje, więc liczę, że i sam poród przejdzie bez problemowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 4 miesiąc temu #1068192 przez Bergamotka2018
Hej Agge: u mnie też na razie nic :) Nie nastawiam, żeby w tym cyklu się udało, bo działania były raczej skromne (infekcja nas dopadła, oboje byliśmy zasmarkani i zakaszleni w kluczowych dniach). Może następnym razem.

Nejcax.toja: witamy serdecznie Ola! Czy to będzie Twoje pierwsze dziecko? Jak się czujesz? Znasz już płeć? Jeśli prywatna klinika da Ci poczucie komfortu psychicznego, to dlaczego nie. Pewnie, że bez przeciwwskazań lepiej siłami natury. Chodzisz do szkoły rodzenia? Jak się przygotowujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 4 miesiąc temu #1068193 przez agge
A może jednak :)
Ja od października chodzę zasmarkana... jak co roku o tej porze ;)

Ja spodziewam się owulacji za 10-12 dni, więc wyczekuję ... Będą dla mnie stresujące święta w tym roku :D będę myśleć tylko o tym, czy się udało, czy nie.

@Nejcax.toja: witaj :)
Jeśli dzięki temu będziesz się czuła bezpieczniej, to pewnie.
Ja akurat rodziłam w zwykłym szpitalu ginekologiczno-położniczym i warunki oraz opiekę miałam CUDOWNE!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 4 miesiąc temu #1068208 przez szoks
Ja to samo! aplikacja :D myslałam, że to głupie, ale mi sie podoba :D teeeż czekam na kolejną ciążę i się staram pierwsze bez problemowo urodziłam u dr Jankowskiego w feminei, a teraz czekam może się uda na kolejnego bobaska! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 4 miesiąc temu #1068210 przez Bergamotka2018
Cześć Szoks, witamy. No ja na prywatną klinike się nie zdecyduję, bo miałam komplikacje przy pierwszym porodzie i zależy mi na szpitalu w najwyższym stopniem referencyjności oddziału położniczego i neonatologicznego. Warunki były super, a wszystko na NFZ.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 4 miesiąc temu - 5 lata 4 miesiąc temu #1068222 przez Bergamotka2018
Dziewczyny, obawiam się, że forum zeszło na psy :( Mało mam, dużo reklam. Osoby podszywające się pod przyszłe mamy, że sprzedać usługę albo produkt. Trudność w obsłudze w urządzeniu moblinym. Nie tego szukam. Idę na inne forum a wszystkim prawdziwym mamusiom (oczekującym i obecnym) zyczę wszystkiego dobrego! Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl