BezpiecznaCiaza112023

Prezent

5 lata 5 miesiąc temu - 5 lata 5 miesiąc temu #1068081 przez FaceKot
Cześć!
Za parę tygodni mój mąż będzie obchodził 45 urodziny na tę okazję chciałabym zakupić mu jakiś fajny, zaskakujący prezent. Znajomi polecają mi https://www.murrano.pl/ co o tym sądzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068085 przez Gosja
Zawsze dobry jest zegarek czy coś takiego. Coś zdecydowanie praktycznego.
Ale przede wszystkim powinnaś znać swojego mężczyznę - czy lubi drobiazgi, czy może jednak woli praktyczne prezenty. Czym się interesuje, co go kręci. Nie czytamy ci w myślach, ani nie znamy twojego męża. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu #1068271 przez iwonka385
Wiesz co może jakaś bluza? Mężczyźni lubią się czuć komfortowo. Poczytaj sobie wpis na ten temat abcstylu.pl/bluzy-meskie-jak-kupowac-dob...kosci-i-modne-bluzy/ może to będzie jakaś pomoc dla Ciebie. Obojętnie co wybierzesz z pewnością się ucieszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu #1068276 przez Monia022
Najlepsze są takie oryginalne prezenty. Ja mojemu tacie na 50 urodziny kupiłam jazdę samochodem sportowym po torze. Był zachwycony!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu #1068335 przez bunia76
Moim zdaniem dobrej jakości alkohol może być tutaj dobrym pomysłem na prezent. Ja zazwyczaj tego typu rzeczy zamawiam ze strony: www.alkoholedoreklamy.pl/223-wodki-czyste-i-kolorowe-na-prezent Mają bardzo szeroki wybór wódek czystych i kolorowych. Dodatkowo oferują również specjalne opakowania. Już kilka razy od nich zamawiałam i zawsze paczka przychodziła na czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu #1068341 przez Quake
Prezent powinien być dostosowany do osoby i jej zainteresowań, nie ma tutaj uniwersalnych rozwiązań.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 2 miesiąc temu #1068410 przez zofialipska
Mój mąż na 40 dostał ode mnie rower vellberg.pl/trekkingowe/ Jeśli ktoś lubi sport, to będzie to na pewno dobry pomysł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068496 przez 4 8 15 16 23 42
Rower jest jednak dość drogim prezentem, na zakup którego nie każdy może sobie niestety pozwolić. Jeśli poszukuje ktoś czegoś znacznie tańszego, to zachęcam przede wszystkim do zakupu portfela Money Kepper. To bardzo przydatna, ale i trwała rzecz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068516 przez elinka
Mój mąż dostał ode mnie elegancki zegarek marki Atlantic, chciał z bransoletą więc taki wybrałam na zegarkicentrum.pl/ . Świetny sklep słuchajcie. Ten który wybrałam jest taki klasyczny, ale są najróżniejsze, marki znane i cenione za jakość. Właśnie chciałam, żeby to był już super jakości zegarek i taki jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl