BezpiecznaCiaza112023

zabawki

13 lata 2 miesiąc temu #63716 przez kasiora
jedynaczka napisał:

Dlatego pytam czym Wasze dzieci sie aktualnie bawią?


U mnie nastapila era malowania :lol: gabriel potrafi godz lub 2 spedzic przy tablicy i "malowac" , oczywiscie farbkami :lol:
a jak wyglada pozniej .... :side:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63721 przez Madzia89862
u nas jest malowanie kredkami ale po scianach;/ale wsumie to tylko czasem u nas autka i klocki sa gora

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #63781 przez _aga86_
Ostatnio kupilam Julce male organki. Wczesniej nie pomyslalabym, ze moga Ja tak zainteresowac. Ostatnio moja kolezanka pokazala wlasnie takie organki, bo kupila komus w prezencie- jak Julcia je zobaczyla to nie mogla sie z nimi rozstac :) Wiec na drugi dzien trzeba bylo kupic :D Poza tym moja Niunia uwielbia ksiazeczki i wiecej czasu niz bawienie sie zabawkami spedza przy przegladaniu i "czytaniu" (np. korli korli i jeszcze cos tam po swojemu - tak czyta:D ).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63911 przez jedynaczka
Madzia no u nas w mieszkaniu na ścianach też się pojawiły nowe dzieła sztuki :woohoo:
oraganki mały ma, na szczęście padły już baterie, bo bylo nie do wytrzymania :D:D
chyba jednak pokusze się po kolejną książkę, trafiłam dziś na taką dosyć sporych rozmiarów z grubymi kartkami, i myśle że to będzie nasz kolejny zakup :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63947 przez Manga
Ściany mam porysowane pięknie, choć ostatnio Aleks zrozumiał, że poza jego pokojem (bo w tym wypadku już odpuściliśmy) jego gryzmoły nie są mile widziane.

Poza tym, co do zabawek, to TOP wygląda następująco:
książeczki
lego (najczęściej buduje dinozaury)
autka
figurki zwierzątek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #63960 przez ilona
a może? ----> www.urwis.pl/sklep/z5203-kolorowe-cymbalki.html

nie zwróciłam uwagi, że te są akurat od 3 lat ale myślę, że znalazłyby się dla młodszych muzyków :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64062 przez jedynaczka
figurek zwierząt jeszcze nie mamy, może czas zakupić?

własnie ILONA, identyczne oglądałam w sklepie, ale stwierdziłam, że jeszcze chwile z tym poczekam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64096 przez ilona
zwierzątka są moim zdaniem super, moja chrześnica dostała na drugie urodziny wraz z mata na której był obraz wsi i powiem Wam, że hit do dziś :laugh:
Jej rodzice mówią, ze rośnie weterynarz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66701 przez natmur11
klaudia dostala pod choinke miedzy innymi osmiorniczki do kapieli TOMY i do dzis bawi sie nimi cale dnie i normalnie i w wodzie, do tego kaczuszki do kapieli takie male, i od kilku dni wojsko mojego brata:D:D zolnierzyki, czolgi, samoloty raj dla niej. oczywiscie caly czas przy niej siedze zeby nie polknela czegos ale sama sie nie da odciagnac. ciagle do tego leci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66722 przez _aga86_
Apropo kaczek do kapieli- przedwczoraj wyrzucilam wszystkie zabawki rzeckomo przystosowane do uzywania w kapieli. W tych gumowych kaczkach jest dziurka, przez ktora dostaje sie woda i mimo, ze zawsze po kapieli wyciskalam to wode w srodku zrobila sie tak jakby plesn- nie wiem jak to opisac: brudne i sliskie- wylatywalo podczas przyciskania. Przecielam te zabawki i myslalam, ze odjade. Okropienstwo- teraz nie wiem jakie zabawki moge kupic. Dodam, ze niedawno dokupilam nowe tak by miala ich wiecej i te nowe teztak wygladaly w srodku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66731 przez natmur11
o fuj. a moze takie puzzle do kapieli jej kup? albo jakies kubeczki czy cos co mozna latwiej wytrzec. klaudia ma tez ksiazeczke ktora pod wplywem wody robi sie kolorowa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66760 przez _aga86_
Szczerze mowiac nie mam wielkiego wyboru- praktycznie wszystkie zabawki sa tego samego typu :/
Teraz daje Jej do wanny takie koleczka, ktore utrzymuja sie na wodzie. Poszukam jeszcze, a jak nie znajde to w maju w Pl cos kupie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #74238 przez Scholastyka21
Chciałabym wam serdecznie polecić zabawki Fisher Price, właściwie z tej firmy znajdą się zabawki dla każdego przedziału wiekowego. Zabawki z atestem CE.
My obecnie "testujemy" Krzesełko Uczydełko i muszę powiedzieć, że rewelacja (przedział wiekowy 20-36 mies). Krzesełko dwujęzyczne, kolorowe, wytrwałe i bardzo zabawne. Floruś wprost za nim przepada i uwielbia. Cena wysoka, ale uważam, że naprawdę warto.
Krzesełko wygląda tak:
www.swiat-maluchow.pl/zabawki-interaktyw...r---price-k,18,2,204

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #74250 przez _aga86_
Mamy to krzeselko tylko rozowe. Na opakowaniu napisane bylo od 12 m-ca. Julka dostala je na roczek i tez je bardzo lubi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #74421 przez martela89
Scholastyka21 napisał:

Chciałabym wam serdecznie polecić zabawki Fisher Price, właściwie z tej firmy znajdą się zabawki dla każdego przedziału wiekowego. Zabawki z atestem CE.
My obecnie "testujemy" Krzesełko Uczydełko i muszę powiedzieć, że rewelacja (przedział wiekowy 20-36 mies). Krzesełko dwujęzyczne, kolorowe, wytrwałe i bardzo zabawne. Floruś wprost za nim przepada i uwielbia. Cena wysoka, ale uważam, że naprawdę warto.
Krzesełko wygląda tak:
www.swiat-maluchow.pl/zabawki-interaktyw...r---price-k,18,2,204


Ja też kupuję zabawki z tej firmy.
Obecnie mam zamiar kupić misiaczka przytulaczka i garnuszek na klocuszek,a w przyszłości na pewno też to krzesełko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl