BezpiecznaCiaza112023

zabawki

13 lata 1 miesiąc temu #87775 przez Mirella
No to jak mnie już tak zaintrygowałyście to powiedzcie ile to kosztuje, tak orientacyjnie chociaż :D

Jeżeli chodzi o stolik i krzesełko to stolik mamy w bardzo okrojonej wersji, Klaudia uczyła się przy nim stawać, czasem jeszcze się nim bawi, natomiast krzesełko kocha, myślę że główną jego zaletą jest mimo wszystko to że można na nim usiąść, czasem przynosi sobie inne zabawki i siada i coś kombinuje po swojemu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88335 przez Manga
Mirella, pytasz o ceną instrumentów?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #102814 przez natmur11
dzis Klaudia dostala swoj pierwszy telefon:) zabawkowy oczywiscie. Dziadek tak przyzwyczail wnusie do zabaw telefonem ze calymi dniami lapala sie za ucho i mowila "aa" co oznacza ze chce telefon. oj frajde miala przec caly czas, nawet przed snem trudno bylo jej sie z nim rozstac:)
a mam takie pytanie do mam bardziej doswiadczonych. tak dzis wpadlam na pomysl czy taki mis na biegunach to dobry pomysl i czy nie byl by wygodniejszy, bezpieczniejszy taki bujak plastikowy? napewno wygodniejszy jesli chodzi o utrzymanie go w czystosci bo wiadomo jak to pluszaki ciezko wyczyscic. ale jaki on jest w praktyce?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #102819 przez _aga86_
Julka dostala identyczyny na roczek :) Sprawdza sie. I faktycznie jest fajny pod wzgledem utrzymania w czystosci. Jak ide z Julka na ogrod biore go ze soba, potem przecieram szmatka i moze bujac sie na nim w domu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109839 przez SISUNIA88
Dziewczyny za nie całe 2 mc mój Filipek skończy roczek...będzie jak wiadomo przyjęcie urodzinowe i niektórzy pytają mnie co kupić małemu...żebym sama zdecydowała... jakie zabawki polecacie dla dziecka powyżej roku??? czy może jakieś inne przydatne rzeczy??? będę bardzo wdzięczna za jakieś podpowiedzi :)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109872 przez sylwus136
moje propozycje to : rowerek,piaskownica,huśtawka,zabawki interaktywne,ubranka jeśli masz mało no i pieniadze ale jak wiadomo jest to prezent nie przez wszystkich "tolerowany" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109876 przez natmur11
z tego co mi wiadomo Klaudia na roczek dostanie lalke natalke, takiego bujaka jak pokazalam nizej, piaskownice i rowerek z wiekszych rzeczy, z miejszych napewno zestaw do piaskownicy i jakis malutki basen:) jako taklich zabawek nie planuje bo ma sporo. chociaz kto wie. nie robie duzej imprezy wiec nie spodziewaam sie masy prezentow bo i tak sporo dostanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109878 przez SISUNIA88
No właśnie wszyscy chcą coś kupić od siebie...większość chce żebym im po prostu wysłała linka z zabawką :) w sumie to dobrze i chcę to mądrze wykorzystać dlatego się Was radzę :)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109889 przez natmur11
wiesz moze to i lepiej, mnie tez wszyscy pytali co chce wiec powiedzialam. jak dostanie jakies pieniadze to doloze i kupie lepszy fotelik samochodowy bo na brak ubran czy zabawek narzekac nie moze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #110041 przez SISUNIA88
ja się cieszę że pytają bo przynajmniej dostanie coś fajnego :)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #110232 przez kasia347
moja corka dostała szczeniaczka uczniaczka-swietna zabawka jak wiekszość z fisher price

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #145485 przez Coreany
Nie mam takich zabawek. Wg mnie ważne, aby zabawki były ekologiczne. Nie koniecznie muszą wydawać dużo dźwięków i robić hałas. Dobry design, taki wzbudzający ciekawość to jest to :)

Design dla dzieci - bavi.pl !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220300 przez natmur11
ilona napisał:

a może? ----> www.urwis.pl/sklep/z5203-kolorowe-cymbalki.html

nie zwróciłam uwagi, że te są akurat od 3 lat ale myślę, że znalazłyby się dla młodszych muzyków :laugh:


cymbalki to jest to!
Klaudia swoich nie ma ale jak idziemy do kolezanki pierwsze co wyciaga to wlasnie cymbalki. bardzo ja ciesza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220349 przez paulina*amelia
Fajna jest ta kolekcja wesołej farmy z de agostini ..
Te figurki takie dosc duze i z ksiazeczek mozna sie duzo dowiedziec ..zamowilam prenumerate mojemu 5letniemu synkowi ..
tylko kurcze troche jest droga bo kazdy nr 20 Zl...a jest ich 60 ;/
no ale narazie zamawiamy ..mozna w kazdej chwili zrezgnowac ... ile damy rade tyle wezmiemy ..moze jak Amelka podrosnie tez skorzysta ..;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220357 przez natmur11
fajne te figurki ale z de a gostini juz nie chce miec nic wspolnego. raz zamowilam prenumerate potem jak zrezygnowalam dalej wysylali te gazety podobno nie przyjmowane gdzies przepadaly a mnie sadami straszyli i naliczali odsetki. dluugo sie z nimi urzeralam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl