BezpiecznaCiaza112023

zabawki

13 lata 5 miesiąc temu #39348 przez natmur11
zastanawiam sie nad kupnem szczeniaczka uczniaczka mojej corci albo misiaczka przytulaczka. czy ktoras z Was ma moze ktoras z tych zabawek i moze mi cos doradzic?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39364 przez sloneczko
szczerze mowiac nie mam pojecia jak wyglada ten misiaczek przytulanka bo szczeniaczek uczniaczek to naciska sie na lapke czy ucho i mowi co tojest, z tego co dobrze kojarza(???),

ale Laura ma cos takiego cgi.ebay.de/SPRECHENES-KRABBELBABY-WINNI...&hash=item3361a612aa , tylko ze to myszka jest, i ja sobie chwale, ja ja juz zlapie, to trudno, biedna myszka ... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39367 przez Emme
ten szczeniaczek uczniaczek bardzo mi się podoba. Sama się zastanawiam nad nim. Koleżanki synek ma i nie rozstaje się z nim. W Tesco jest za 109zł, a w Carrefour chyba tyle samo, ale dostaje się w bonie 40zł (ten bumerang). Fajnie śpiewa, uczy części ciała. Jak dla mnie super.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40010 przez alutka1011
Ja Mai planuje kupić taką kostkehttp://allegro.pl/kiddieland-interaktywna-kostka-pudelko-uczydelko-i1321975053.html siostra to miała i Mikołaj bardzo długo się tym bawił.Co myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40151 przez alutka1011
Nikt nie ma takiej kostki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40157 przez jedynaczka
alutka ja pierwszy raz widze taką kostke ;D
może skoro siostra miała dla swojego synka, to pożyczy Ci?
a jak nie to może chociaż na chwile, zebyś zobaczyła czy mała będzie zainteresowana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40158 przez alutka1011
No w sumie tak bo kupić coś a potem bedzie leżeć w kącie...tylko chciałam wiedziec czy któraś z was miała i czy też dzieciaczki były zainteresowane?!Z tego co wiem to posiada duzo melodi chyba coś k.100 o ile dobrze kojarze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40160 przez jedynaczka
jest to zabawka interaktywna, więc wydaje mi się że powinna być zainteresowana...
chociaż ostatnio mój eM dostał książeczke z fisher price, która śpiewa, czyta no i świeci... i wogóle nie jest nią (póki co) zainteresowany... a wesołe radyjko też z fp uwielbia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43617 przez natmur11
Klaudia ma z v-tech ksiazeczke z kubusiem puchatkiem i jest bardzo zainteresowana nia. jedna z jej ulubionych zabawek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43879 przez Manga
Aleks dostał wczoraj od Mikołaja (babci i dziadka) drewniane klocki z literkami i obrazkami - polecam! Można z nich budować, można oglądać obrazki (są i zwierzątka i różne przedmioty codziennego użytku), no i literki (Aleks zna już A O B S ;) ).
Ja sama te klocki znam z dzieciństwa - te są o tyle lepsze, że większe od tych które sama miałam.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43933 przez kasiora
gabrielek dostal lego duplo :) raz mu pokazalam co sie z nimi "robi" i siedzi uklada zadowolony :) naprawde bardzo fajne klocki , nawet jak pogubi jakies to wszystkie z seri lego duplo pasuja do siebie :) wiec nie bedzie problemu z dokupieniem ...

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43934 przez Manga
Klocki to jest to!

Kasiora my też mamy już w schowany w szafie zestaw lego duplo, ale czeka do 24 grudnia :)
Cieszę się, że Gabrielek tak fajnie się bawi, myślę, że to jedna z fajniejszych rozwijających wyobraźnię (i nie tylko) zabawek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43945 przez _aga86_
Ja rowniez kupilam Julce na mikolajki klocki, ale takie: www.littlewoods.com/megabloks-pink-70-bl...od4751050-sku7264683 . I ku mojemu zdziwieniu Julka spedzila pol dnia przy klockach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43979 przez MoNiaaa
julka wlasnie dostala szczeniaczka uczniaczka na mikolaja tylko w jezyku ang. bardzo fajna zabawka uczy czesci ciala alfabet i ma kilka piosenek

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43990 przez Basia77
Wcześniej czy później dziadkowie kupią :))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl