BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

12 lata 11 miesiąc temu #140044 przez megi23
Kurde juz 2 post mi wcielo wrrr justysiak bedzie dobrze ja sie obawiam neurologa mamy pod kopniec czerwca i badan powtornych mam dosc lekarzy i szpitali mam nadzieje ze maly tyje teraz chodz widac po nim ze tak druga broda mu rosnie mowia :laugh: on dopiero zasnal przy cycce mam pytaniie wasze dzieci tez maja konski apetyt on ma teraz straszny je butle i cyca wola:-) mama mowi bo mm wpprowadzilam ale uja sie ciesze tzn ze zdrowy jest ;-) tu na podkarpaciu dychota i parno mozna pasc troszke kropilo tylko heh apropo mezoqw moj mi nie pomaga bo czasu nie ma pracuje od 7 do 22 czasem 23 heh no ale mowi ze podwyzke wywalczyl a jak ja bym poszla do pracy a on z malym tyle co on bym za kilka miesiecy dopiero zarobla poza tym dom chcemy teraz to chce meble na zamowienie aneks zrobic z facetem sie umowic poki jestem niech namw koncu zaprojektuje i wyliczy projekt moj ma;-) milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #140052 przez olka
megi, moj Jasiek te

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140059 przez boniucha
heeej!
Od rana pr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140141 przez sylka
Kubu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140161 przez mankowa
Hej za oceanem tez pada :))) burza byla :)) ale moze lepiej bedzie sie oddychalo, no zobaczymy ;)
Justysiak ja ze swoim tez jeszcze nic i tez raczej z mojej winy, wszystko mnie wkurza, zrobilam sie nadwrazliwa. Ostatnio narobil mi nadzieji na zmiane mieszkania, bo mieszkamy w domu 100 letnim ktory moze z 50 lat nie widzial remontu, karaluchy lataja...wszedzie dziury , tak tak w takich warunkach mieszkam, ale mamy psa labradora ktory moczy pod siebie i siersc gubi masakrycznie caly rok, mozna dywany plesc i caly czas dawal mi nadzieje,ze psa odda gdzies bo z takim psem trudno jest szukac mieszkania a tym bardziej, ze mala bedzie raczkowac i tak pcha caly czas raczki do buzki i ja nie wyobrazam sobie pelne raczki siersci ugh....juz mam odruchy wymiotne. Ja sama kiedys chcialam miec labradora ale gdybym wczesniej wiedziala, jaki trudny jest w utrzymaniu i chorowity i ta siersc to przestalabym marzyc o takim psie. Nie wiem moze jestem bez serca, ale falt jest faktem ze z psem trudniej jest znalezc tutaj dobre mieszkanie....i przez to jestem zla...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #140185 przez Sikoreczka
U nas te

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140232 przez megi23
Hej moj dzis maruda od rana a w koncu padal deszcz. Teraz go w foteliku usypiam npo masakra dobrze xze szwagierka mi pomaga moj dzis 100 zjadl troszke ulal ale o tak bylo ok ale cycka wola byl maz chwile go pokolysal pogadal i znowu poszedl do pracy ehh moze jak maly zasnie juz ja sie poloze bo jestem niewyspana i jakas senna. Dzis nici ze spacerku pada nie pada ehhh i ma padac przez 3 dni jeszcze zwariuje jak on taki bedzie ;) aa szwagierki srednie dziecko mi pomaga ma 6 lat przynosi butelke daje pampersa smoczka malemu wlacza karuzele mowi do niego nawet jest jak maly kupki robi nie przeszkadza mu chodz powiedzialam zeby nieogladal tego ta co on jeszcze sudokrem dal i pieluszke i zabawial zeby nie plakal :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #140387 przez asia11

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140396 przez Agusiak
asia11 mam dok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #140416 przez asia11

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140425 przez pulpecja
dziewczyny ja te

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #140433 przez asia11

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #140448 przez pulpecja
asia11 napisa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #140458 przez asia11

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl