BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

13 lata 6 miesiąc temu #38452 przez megi23
Sylka luzik ja nie mam problemow z zaparciami ladnie mam wyregulowane wszystko :) a wizyte mam za 2 dni tak wiec znowu zrobie liste pytan do ..... :lol: bo chce wiedziec czy bede mogla rodzic w wodzie i czy normaleni czy cesarka i wogole...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38455 przez sylka
Ja także mam się dowiedzieć czego dowiedział się (masło maślane mi wyszło) :) mój lekarz od ortopedy (miał się konsultować) czy cesarka czy naturalny poród.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38464 przez karotka18
ja bardzo bym chciała rodzic w wodzie ale nie wiem czy w warszawie jest to w ogóle realne nigdzie nie moge znalesc szpitala w którym takie atrakcje są :( ewentualnie w pozycjach nie konwencjonalnych czy jakos tak na to mówią chodzi mi np. o to bym nie musiała lezec tradycyjnie z oksytocyna i stojącą pielęgniarką nade mna z zegarkiem bo gdzies sie spieszy i humor ma taki jak by w nocy maz jej nie dał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38467 przez boniucha
Cześć Dziewczyny :)
Jestem na tym wątku po raz pierwszy i mam nadzieję pozostać przynajmniej do marca :)
Nie dałam rady przejrzeć całego wątku, ale teraz obiecuję być na bieżąco!
W tej chwili jestem na zwolnieniu w domku od jakiś 2 miesięcy. Nie poszłam od razu gdy się dowiedziałam o ciąży tylko jak zaczęły mnie męczyć dolegliwości (mdłości, senność, pobolewanie podbrzusza, częste korzystanie z wc, a dodam, że byłam cały czas sama w pracy bez żadnego zastępstwa) - po 3 tygodniach w pracy z tym wszystkim nie dawałam już rady, a że pracuję z ludźmi, głównie starszymi, narzekającymi to miałam dosyć, żadnego pożytku ze mnie nie było i poszłam z przyjemnością na zwolnienie, chciałam wrócić do pracy kiedy mi przejdzie, ale moi "kochani" szefowie nie zachowali się zbyt ładnie i zadręczali mnie telefonami, że poważnie nie traktuję pracy, że ciąża to nie choroba, że jeżeli coś mi dolega to do szpitala powinnam iść itp... :( Więc mimo, że mi się polepszyło stwierdziłam, że nie ma co się stresować, w pracy miałabym już tylko same nieprzyjemności...a ze zwolnieniem nie było problemu, bo ciągle coś się dzieje... a to problemy z żołądkiem, a to przeziębienie, a ostatnio jak mnie "złamało" w krzyżach to prawie w szpitalu się skończyło... więc zobaczymy co będzie dalej, z kręgosłupem sobie poradziłam ćwiczeniami i zaleceniami rehabilitantów...na razie jest ok. Czuję już wyraźnie ruchy maluszka! Niesamowite uczucie! Chciałabym żeby mój mąż też poczuł, ale jakoś nic nie wyczuwa dotykając brzuszka...Kolejna wizyta za dwa tygodnie i badania połówkowe :)
OK
ale się rozpisałam a pisałabym jeszcze długo ;P
więc na razie kończę, pewnie pojawią się jeszcze jakieś inne tematy to będę się włączać do rozmowy:)
Pozdrawiamy :)
Natalia i Maleństwo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38468 przez karotka18
a skąd jestes boniucha ? znasz juz płec dzidzi ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38471 przez boniucha
Mieszkamy w Kętrzynie na Mazurach :)
płci jeszcze nie znam, wizytę mam za dwa tygodnie, więc mam nadzieję, że będzie wiadomo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38472 przez sylka
Witaj boniucha :) Super, że jak narazie z dzieciaczkiem wszystko ok. a pracą się nie przejmuj jeśli tak się zachowali przełożeni. Czy znasz już płeć maluszka?

Karotka ja jeśli chodzi o mój szpital to porodu się aż tak nie obawiam, kobietki z rodziny rodziły w nim i opowiadały co nie co a moja siostra jako pielęgniarka przechodziła tam wszystkie praktyki więc najwięcej wiem od niej :) Zobaczymy jak będzie, na nic nie jestem nastawiona ani na cc ani na psn. Zobaczymy co za tygz. powie mój ginekolog.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #38473 przez pulpecja
Witamy boniuchna:)a na kiedy masz przewidywaną datę porodu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38474 przez karotka18
sylka ogólnie to ja tez mam siostre jest anastezjologiem od momentu kiedy sie dowiedziała ze bedzie nas wiecej powiedziała ze chce rodzic ze mna i ze wszystkie znieczulenia i mankamenty mi podstawi to co bede potrzebowała ale i tak mimo wszystko to bedzie naturalnie tradycyjnie a ja chce w wodzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38475 przez boniucha
29. marca - ciekawe czy faktycznie załapie się na mamusie marcowe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38476 przez karotka18
boniucha masz na 29 marzec ? ja mam ten przedział 28-29 ale obstawiam 28 ciekawe czy trafie

poza tym dzisiaj man z DPD przywiezie mi wózek :D:D:D:D:D juz nie moge sie doczekac zeby go zobaczyc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38477 przez sylka
Obdzwoniłaś wszystkie warszawskie szpitale? Napewno w ktrymś mają wanne do porodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38479 przez karotka18
ale z informacji siostry typowo wodnego nie ma powiedziała mi wprost za w wodzie owszem posiedziec moge ale przed samym wyjsiem na swiat mnie na łóżko wezma a ja bym chciała do damego rozwiazania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38480 przez sylka
To zostaje pewnie tylko jakaś prywatna klinika, ale to jednak spory koszt.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38481 przez karotka18
zgadzam sie z Tobą ale za to ma wejsc w zycie poród w domu jako forma bezpłatna ciekawe czy dojdzie to do skutku wyobrażasz sobie poród w domu ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl