BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

12 lata 10 miesiąc temu #156282 przez boniucha
sylka napisa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #156291 przez arturek
Ale super zdj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #156297 przez olka
Hej Kobietki! :kiss: Ja tylko na chwilk

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #156314 przez pulpecja
arturek napisa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #156354 przez nikita
przysz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #156359 przez sylwira1721
Mely ja dobry podalam przepis Pulpecji tylko ona zamiast mieszac to mase zmiksowala!!

jutro robie ciasto porobie zdjecia i zobaczycie!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #156392 przez Sikoreczka
Boniucha chcemy pozwiedza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #156473 przez boniucha
Sikoreczka napisa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #156513 przez megi23
hej laski chcialam wczensiej napisac ale maly wtedy wstal z rykiem on wuyczuwa chyba ze iedze na laptopie hehr
wasze dzieci to giganty w porownaniu z moich malutkim on to spacerowke moze po nowym roku zobaczy :)
no nareszcie zasnal jakis dzis marudny byl a go nie meczyli
my juz po 1 spotkaniu zdiagnozowali mi malego i szczena mi opadla na dol jak mi lekarz powiedzial co jest
a wiec tak mial mononukleoze i dostal ode mnie prze pepowine i kazal skreslic tan po mononukleozie bo powiklaniem po nim jest np zapalenie opon mozgowych czy obrzek mozgu a on go nie ma i nie mial na szczescie i to nie po mononukleozie jest opoznienie w rozwoju fiz
zbadala go pani psycholog powiedziala ze ladnie wodzi wzrokiem za zabawkami slyszy aa i mowi on nie trzyma grzechotki w rece mowie trzyma dala mu do reki i walil nia o podloze heheh aa odnosnie pchania raczek ma pchac to prawidlowe mam mu zawiesic na wysokosci brzuszka cos zeby lapal raczkami tylko poradzcie mico mam zawiesic moze znacie jaies zabawki najlepiej swiecace i grajace :)
zabadala go pani logopedka i mial buzie otwarta pytala czy tak caly as robi ja mowie nie on manosek zatkany kazala odtykac co robie caly czas... pozniej jak sie rozkrecil zacal gadac do nich
i tak rehabilitacje zaczynamy w srode na 11 z psychologa mamy na wrzesien bo ma urlop a logopedke na 27 lipca malyyl grzeczny aa i lekarz powiedzial ze ladnie raczki otwiera pochwalili mnie ze szantala mu tobie mam robic dalej pani sycholog powiedziala ze mamcia terapeuta to bedziewiedziec co robic czuje ze sherborne nam dadza ja w tym osrodku mialam praktyk znam caly a sherborne przeprowadzalam juz no zobaczymy w srode jejku jak ja tam lecialam szlam prawie godz wiec jak wszlam o 11:30 z malym to po 15 bylam w domu i

aa no i powiedzial zym sie nie martwila ze wszystko sie wyrowna i aly ma obnizone napiecie miesniowe osiowe no wlasnie slabe raczki i kark.......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #156518 przez nikita
A jak kto

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #156547 przez pulpecja
nikita my na pewno b

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #156549 przez sylka
Witam wieczorow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #156557 przez megi23
ta jak sie za niego wezme to napewno :lol: chcialabym do meza pojechac co prawda dzis powiedzial ze moze w sobote o 2 w nocy wyjedzie i na poneidzialek urlop zalatwi zeby byc z nami chodz przez weekend ale tesknie za maluchami i oni tesknia za nami zobacze jak ta rehabilitacja bedzie czy dziennie czy jak i jakie efekty beda bo jedni narekaja a drudzy chwala mojej kolezanki corka wyla a raczej darla sie a oni ja cwiczyli a tak nie mozna nawet jak maly marudi przy masazu to przerywam musi byc spokojny on nie ma tego z horrorem kojazyc no ale nie uprzedzajmy faktow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl