BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

13 lata 4 miesiąc temu #44081 przez boniucha
magda d napisa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44082 przez bombel779
magda d napisa


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44085 przez sylka
To

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44111 przez megi23
hej mamusie dawno mnei nie bylo ale tu u mamy roznie dziala ten internet raz jest raz nie ma a jak mam sie wkurzac to wole nie wchodzic i sie nie denerwowac chodz dzis od rana cala w nerwach pewnie znowu wzrosnie mi ciesnienie dzis mam na 17 wizyte i bojeee sie chodz maly kopie jak pilkarz to i tak mam faze ze antybiotyki ktore bralam i w takiej ilosci ze mogly mu zaszkodzic chodz sam ginekolog kazal mi je brac i ze sa ok ojjj znowu sie nakrecam ze mna juz ok kaszel sporadyczny resztki ale bez dusznosci i atakow w nocy badan nie robilam bo dzis wieczorem dopiero koncze antybiotyk poza tym on sam powiedzial zeby nie robic bo bedzie sie martwil jak wyniki beda zaburzone .. no zobaczymy co powie dzis jak maly urosl i wogole... oj boje sie boje bardzo... :(
apetyt mam sredni od poczatku ciazy nie jem duzo.. ale mowil ze lepiej jesc dla dwojga niz za dwojga nawet sie zapomnialam zwazyc dzis ale pewnie przytylam heheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44142 przez boniucha
Hej Megi! Ka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44143 przez boniucha
hehe w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44185 przez sylka
Megi obowi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44207 przez Magdalena
A ja wlasnie sie dowiedzialam ze moje trojaczki to synkowie. Jest to 26 tydzien, a chlopcy sa wielcy jak na 28 tc. Od poczatku ciazy przytylam 9kg, wszystko poszlo w brzuszek ktory juz ma 117cm w obwodzie. A ja wygladam jak juz bym miala rodzic. Czuje sie super, zero dolegliwosci, bolow, skurczy, badania krwi tez mam dobre. Jedyna przypadlosc to budzenie sie w nocy za sprawa kopniakow, jak jeden skonczy kopac to drugi zaczyna, a czasem cala trojka na raz w roznych miejscach. Jeszcze sie nie urodzily, a juz spac nie daja :woohoo:
A jak jest z tymi kopniakami w ciazach pojedynczych, czy tez was budzi wasz maluszek w nocy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44209 przez magda d
Magdalena napisa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44210 przez boniucha
Trojaczki?! :ohmy: super :lol:
ja w nocy budz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44218 przez bombel779
Magdalena to super!! :) Gratuluj


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44226 przez sylka
Magdalena super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44269 przez megi23
hej dziewczyny jak ja uwielbiam swojego gina :) madry facet a i dowiedzialam sie ze niedawno tez zostal tatusiem badan narazie nie ma do tego pliku co wczesniej mi zlecil dodal odczyn coombsa znowu podobno az 3 razy sie robi na cito mam zrobic te lgukoze w poneidzialek i zadzwonic jaki wynik bo jak powiedzial bedzie wiedzial jak dalej dzialac reszta badan do kolejnej wizyty czyli 5 stycznia a malyyyy wczoraj byl niegrzeczny hehehe ruszal sie wiercil doktorek chcial foto jajeczek zrobic a ten 1 raz zacisnal mu nozki i mial to gdzies ma juz dosc fotografowania jego jajek :laugh: poza tym Tymus wazy 849 gram ma dlugieee nogi to pewnie po mnie :) jest silny i zdrowy a te leki co bralam to niektore sam przy toxoplazmozie zapisuje wszystkie bezpieczne i nic mu nie zaszkodzilo uf.... ja juz zdrowa ucieszyl sie doktorek ze nie kaszle i bez szpitala sie obeszlo a bylo tuz tuz jak to powiedzial :) tym razem brzuszek zbadal bez problemu i bicie serduszka mamusia posluchala jak dzwon - slowa dotkorka a kopie ze ho ho wczoraj kopal jak lezalam hehe ja mowie do lekarza ze maly glodny i sie niecierpliwi :) tetno 140
a apropo kopania moj to juz mnei budzi o 7 rano kopniakami nie mowiac ze o 23 musze kilka dostac ale my sie tak bawimy on kopie ja naciskam on odpowiada za to dzis juz o 9 musialam wstac bo byl megaaaa glodny oj jak on kopie teraz jak glodny co bedzie jak sie urodzi hehehe dzis to kilka naraz otrzymalam z rana az mi brzuchol podskoczyl nie moge sie doczekac jak juz tatus na swieta do nas przyjedzie i poczuje kopniaki synka :)
a apropo prezentow jak pytalam meza co chce dostac na gwiazdke powiedzial ze meni i malego zdrowego hehehe ja powiedzialam ze mnie juz ma bo mam gps-a czyt obraczke i zdrowi jestesmy to on ze nic mu oprocz nas nie trzeba ale za to on sie wygadal co mi kupil laptopa w sumie dawno rozmawialismy o nim ale u mamy jest komputer i tam mamy stacjonarny ale powiedzial ze jak chora jestem jak ostatnio i zeby mi sie nie nudzilo to bede miec kontakt z ludzmi i pogadam sobie hehe.. ja juz mam pomysl co mu kupie tylko dzis pogoda straszna zawierucha i zimno wole nie wychodzic jeszcze .. moze jutro bedzie cieplej lub na nastepny tydzien to pobuszuje po sklepach :lol:
sylka ciesze sie ze z twoim malenstwem ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44272 przez sylka
Super Megi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44276 przez boniucha
Dziewczyny fajnie,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl