BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 1 miesiąc temu #100299 przez kasiunia89
Gosiu..no synus byl naprawde zmeczony :blink: ale zdjatko sie udalo!! hihi :side:
Gabi trzymam kciuki,pewnie nie warto brac tego tak dosc na powaznie bo ja to 3 lata tak sie staralam o malenstwo tak chcialam, plakalam, jak mi sie miesiaczka spozniala ten jeden dzien to kupowalam co miesiac testy z mysla ooo moze juz mi sie pokaza te 2 kreseczki a tu lipa zawsze byla... i tak myslam ze juz niegdy nie bede mogla miec dzieci!! :dry:
Na koncu chcielismy isc z mezem na badania itd ale powiedzialam sobie dosc co ma byc to bedzie zaczelam prace dobra chcielismy zbierac pieniaztki bo chcemy sie budowac w polsce :) a na urlopie nad morzem sie udalo malenstwo powstalo!!!!!!!! :blink: I teraz czekamy az wyjdzie na swiat hihi Jestem najszczesliwsza na swiecie!!!! hehe :woohoo: :kiss: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #100303 przez Gosia_Krupa
Czekoladko,swego czasu był ciut wyższy(dłuższy) od rówieśników,ale teraz się zrównał. Na bilansie dwulatka miał 89,5cm wysokości,więc normalnie :) Wagowo też w odpowiednim centylu. Wydaje się tylko czasami,że jest większy.

Zjadłam cały budyń i chyba zaraz pęknę.

Divette,ja zamawiałam pieluszki na Allegro to te rzeczywiście drogo wychodzą,ale w Textil Market czy zwykłym sklepiku z artykułami i akcesoriami dla dzieci (ja tylko do takich mam bezpośredni dostęp) to muszę za pieluszkę zapłacić ok.5zł,czasami nawet drożej,także w Lidlu bym zaoszczędziła kilka złociszów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #100317 przez Magdzia
Cześć dziołchy :D

Gabi cieszymy się, że nas odwiedziłaś :D Zapraszamy częściej :)
Tą stronkę wcześniej podawała Divette i kilka ciast z niej upiekłam. Nie powiem, niektóre przepisy są proste i na prawdę smaczne. A przede wszystkim wszystkie mi się udały :) Tak więc czekoladko polecam. Ja z tych tortów planowałam upiec cytrynowy :) Myślę, że dość prosty i na pewno smaczny :) I na chrzciny jak znalazł :D

Gosiu, Michaś widzę strasznie wymęczony :ohmy: Dzisiaj go tak zmogło na spanie, czy jakas wcześniejsza fotka :unsure: Super synuś :D

W Lidlu też będzie kilka innych rzeczy dla ciężarnych, ale to już chyba nie dla nas ;) Widziałam też staniki do karmienia za ok 30 zł. Jak będą usztywniane to chyba kupię :)

Mój mąż też różnie pracuje. Gdyż w systemie 4 brygadowym, czyli świątki, piątki i niedziele. Standardowo jest w pracy 8h, ale jak mają uderzenie to często wraca po 13h do domu. Nam bardzo odpowiada taki system pracy, jakoś się przyzwyczailiśmy :)

Czekoladko, napisz jak Ty się czujesz jako śieżą mamusia?


JEJCIU, DZIEWCZYNY W TRAKCIE PISANIA TEGO POSTA ODESZŁY MI WODY. SĄ CZYSTE, TAK WIĘC JADĘ DO SZPITALA!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #100318 przez kasiunia89
Cisza tutaj jak....! ;p
Zaraz ide do kapieli sie rozluznic troszeczke!!! :blink: UWIELBIAM...!!! :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #100323 przez Gosia_Krupa
O Matko Magdzia,w takim momencie! No to trzymam kciuki :) Będzie ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #100327 przez kasiunia89
MAGDZIA kurcze!!!!! SZOK NORMALNIE! :lol: Ale fajnie kolejne bobo bedzie za chwilke!! ;P Trzymamy kciukasy! :kiss: Daj znac jbc.!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #100346 przez ulcia85
o matko Madzia w fajnym momencie Ci wody odeszły :laugh: czekamy na wiadomość :kiss:
zauważyłyście,że ta kolejka jakoś dziwne idzie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #100348 przez ulcia85
raz idą te z początku,raz z końca,może ja też się powinnam szykować hehe :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #100350 przez kasiunia89
Ulcia no idzie dziwnie idzie ;p hmmyy...! Te ostatnie sa pierwsze hihi :blink: :S
A ja w sprawie tych wod wlasnie! Co sie czuje jak one odejda? Czuc cos bol czy cos takiego? Bo co bedzie gdy ja bede w wannie sobie siedziala a one wlasnie odejda to skad bede wiedziec?! I czy one maja jakis kolorek czy cos takiego?! ;) Prosze powiedzccie mi! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #100351 przez Gosia_Krupa
Ulcia,ale zaraz po mnie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #100353 przez Justka
Cześć Dziewuszki!
No to znowu niezłe wieści :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Magdzia do boju, trzymam kciuki! Będzie dobrze!

A ja za chwilę się przeterminuje :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #100361 przez ulcia85
teraz kolej na te przeterminowane hehe :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #100362 przez Gosia_Krupa
kasiunia89 napisał:

A ja w sprawie tych wod wlasnie! Co sie czuje jak one odejda? Czuc cos bol czy cos takiego? Bo co bedzie gdy ja bede w wannie sobie siedziala a one wlasnie odejda to skad bede wiedziec?! I czy one maja jakis kolorek czy cos takiego?! ;) Prosze powiedzccie mi! :kiss:


Kasiunia,to jest bezbolesne. Ja poczułam to tak jakby mnie synek kopnął,usłyszałam coś w rodzaju "pyk" (jakby pękająca bańka,tylko głośniej) i pociekło. Ciężko mi powiedzieć jak to byłoby czuć podczas kąieli,ale wydaje mi się,że byś wiedziała. Poza tym jakbyś wyszła z kąpieli to byś wiedziała na 100%. Raczej nie jest to wypływ jednorazowy,ale 100% nie daję. U mnie się sączyły przez jakiś czas. Wody są bezbarwne,a jak są zielonkawe to źle i natychmiast trzeba jechać do szpitala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #100364 przez ulcia85
Gosia_Krupa oczywiście,że po Tobie,nie wpycham sie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #100370 przez kasiunia89
Gosiu dziekuje Tobie za szybka odpowiedz!! ;) Zobaczymy jak to bedzie heh!! :p
:woohoo: :kiss:
Laseczki nie pchamy sie kazda niech rodzi pokolei hihihi Gosiu twoja kolej teraz!! :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl