BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 1 miesiąc temu #101303 przez divette
udawajcie, że was nie ma.
jestem ciekawa jak tyo u nas będzie. mama pojawi się jak urodzę, rodzina przyjedzie na święta... już jestem zmęczona jak o tym myślę, aco z rodziną męża? czy też będą chcieli woaść?

http://www.suwaczek.pl/cache/408489183a.png?html

Lucia prosi o głosy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #101305 przez hasia_86
hej kwietniówki !!!

na początku gratulacje dla rozpakowanych, słodkie macie bobaski; no i cierpliwości dla pozostałych :blink:

tak Was podczytuję i zapowiada się gorący wtorek ;) już nie mogę się doczekać :lol: u Was zawsze tyle wrażeń :) już nie mogę się doczekać jak w czerwcu zrobi się taki ruch

na prawdę wszystkie dzieci forumowe nasze są :) z każdego cieszymy się z ogromną radością :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #101317 przez martela89
Gosia_Krupa napisał:

divette napisał:

szkoda, ale i tak zaryzykuję. lepsze takie ryzyko o połowetańsze niż przejechanie się na pampersach które też uczulać mogą


Kilka moich koleżanek miało właśnie problem z Pampersami,bo strasznie uczulały. Zależy od Dzidziusia. Ale fakt-lepiej stracić 25zł niż 50zł.

MM,pokaźny brzusio. Mnie w ostatnich dniach tak wywaliło,że nie mogę na siebie patrzeć :dry: I też chyba sobie zrobię takie ostatnie zdjęcie.


Moją tez uczuliły pampersy ale te zielone czy niebieskie nie wiem jaki mają kolor,a pampers premium care okazały się najlepsze używam ich od początku tylko raz skusiłam się na inne i żałowałam,fakt są chyba najdroższe z pampersa ale czym jest cena w porównaniu do gładkiej dupci :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #101319 przez divette
wiesz mnie nie będzie po prostu na nie stać. na życie miesięcznie mam ma 400 w pprywach do 500 zł

http://www.suwaczek.pl/cache/408489183a.png?html

Lucia prosi o głosy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #101320 przez martela89
Wiesz ale ja nie twierdzę,że nie można wypróbować innych tych tańszych bo wielu dzieciom dady albo babydream służą i to jest super bo skoro nie trzeba wydawać na pampersiaki tyle kasy to po co to robić :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #101325 przez Emme
my używaliśmy pampersy, happy, huggiesy, babydream (ale tylko 2 szt) a teraz próbujemy dady. każde oprócz pampersów dla mnie były ok. trzeba próbować, cena nie jest wyznacznikiem jakości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #101330 przez martela89
Po prostu pampersy trzeba dopasować do dzidzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #101338 przez aaasiunia91
jeżli chodzi o golenie to plus jest ten że nie trzeba całej golic tylko od ujścia do odbytu że tak powiem bo tam mogą cię nacinać i wtedy żeby bylo jak zeszyć położna mi mówila w szpitalu to juz o wiele mniejszy problem :) gdybym teraz cąłą miaął golić to by mi z 2 godziny zajęło i to pewnie bym sie pozacinała ;/

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #101346 przez KlaruSia
martela89 napisał:

Po prostu pampersy trzeba dopasować do dzidzi :)


No dokładnie:) ja np bylam uczulona i tylko moglam pieluchy nosić to sie matula miala ze mna:)

No wtorek mam nadzieje ze zapowie sie milo:) bede miec wizyte no i usg dowiem sie ile mniej wiecej waży dzidzia mam nadzieje ze mocno malutka nie jest... :( no i poznam termin cesarki. Boje sie jej chyba bardziej niz porodu naturalnego ale wiem ze kazda z nas to czeka i nie trzeba panikowac:) w koncu na świat przyjdzie nowe zycie i to my damy jemu początek w dalszym zyciu :) to jest Piekne i zapomina sie o bólu gdy sie widzi ta slodka mala istotke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #101362 przez Dave
Hallo,
Chciałam Wam tylko napisac, że ściskam Was mocno, mocno.

Rano jedziemy do szpitala.
Myślę, że we wtorek z moim doktorkiem podziałamy.
Postaram się być w kontakcie.

Buziaki i trzymajcie za nas kciukolce :kiss: :kiss: :lol: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #101382 przez mYSZA
PROSZĘ NIE SPAMOWAĆ, TEMAT Z PROŚBĄ ZOSTAŁ UTWORZONY TUTAJ: www.zapytajpolozna.pl/forum/zdrowie-kobi...e-mezatek.html#96199 ^^ MODERATOR





Janek z nami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #101389 przez kasiunia89
Hey babeczki! Ale zescie sie rozklachaly no..no ja nadazac z tyczankiem nie moge heh! :woohoo:
Dzis cos bylam nie w temacie ale jutro to nadrobie heh!! ;) Mezulek w domciu to sobie dzis razem pobylismy na dworku bo taka piekna pogoda...! :lol: Na dworze cieplej niz w domku hihi!! Jutro na 16:00 do lekarza :side: jupiii...! Dam znac co i jak...!
Dobranoc!! Spokojnej nocki kochane :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #101407 przez KlaruSia
Dave trzymam kciuki by bylo wszystko dobrze no i z wielką niecierpliwością czekam na wieści:)

Ja sie obudzilam bo mala kolke miala z reszta nogi mi cierpna strasznie:( i okropnie mnie kregoslup boli... Juz chce wtorek poznam dokładny termin.
Patrzylam w kalendarzu 22 maja sa imieniny Emilii ladna data:)

Ja spac tez nie moge chyba z wrażenia bo juz nie bawem zobacze swoją perełkę:) juz sie po prostu doczekac nie moge wiem ze bedzie ciezko bo ta rana po cc po woli sie goi po za tym do niuni trzeba bedzie wstawac ale znając mnie pierwszej nocy po porodzie nie przespie pewnie nocy jak tylko mi ja przywiozą bede sie patrzyć na nia cala noc:) na pewno sie po rycze, ale to chyba normalna reakcja :)

Bede pisac jak tylko bede mogla ciezko tak na telefonie ale lepsze to niz nic.

Milej nocki kochane :*:*:*

No i Milego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #101440 przez Groszek
Dziewczyny trzymamy kciuki :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #101473 przez ulcia85
hej kobietki,melduje się z rana :laugh: pogoda u mnie szara,kiedy zacznie byc w końcu cieplo :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl