BezpiecznaCiaza112023

Mleko następne Gerber

12 lata 9 miesiąc temu #145177 przez ecia
Witam!
Ostatnio w sklepach pojawiło się mleko następne Gerber. Zastanawiam się nad zakupem, ale chciałam najpierw zasięgnąć opinii wśród innych mam. Czy któraś z Was już je stosowała?? Jakie są Wasze wrażenia a przede wszystkim Waszych pociech?


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #145858 przez mermide
Adaś miał raz te mleko i w ogóle mu nie smakowało. Nie chciał pić. Ja daję mu NAN albo Bebiko. I te mu smakują.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #146011 przez ecia
No to mnie troszkę zniechęciłaś. Może uda mi się gdzieś dorwać jakieś próbki żeby dać najpierw synkowi spróbować zanim kupię całe opakowanie...


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #146199 przez Gosiaczek31
Ja daję małemu mleko następne gerber do kaszek bez mlecznych i jak na razie je. jeszcze nie próbowałam dawać mu samego mleka ale zamierzam spróbować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #146228 przez ecia
Czekam w takim razie na wrażenia.
Mój synek przed chwilą właśnie zjadł kaszkę na tym mleczku i zajadał się jak zwykle. Jutro podam mu samo mleczko i zobaczymy czy też mu zasmakuje. Nie podawałam mu raczej mlek innych firm, jedynie dwa razy jadł bebiko bo miałam próbki. Ciekawe czy to mu zasmakuje.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #146282 przez mufa
Ja daję teraz, bo testujemy z kampanii streetcom. Mała wypija całkiem nieźle ( w sumie to nie widzę różnicy w porównaniu z tym co wcześniej piła). Jedyne co zauważyłam to to iż jest ono mniej słodkie nić np. Bebiko, bebilon. Na szczęście nic złego się nie dzieje po nim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #148479 przez andziaaxdd
ecia - masz już próbki Gerberka ?
bo jeśli byłabyś zainteresowana to mogę Ci wysłać próbki,
tylko za koszty przesyłki :)

Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu, zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #148505 przez ecia
andziaaxdd napisał:

ecia - masz już próbki Gerberka ?
bo jeśli byłabyś zainteresowana to mogę Ci wysłać próbki,
tylko za koszty przesyłki :)


Dziękuję bardzo, ale pokusiłam się na kupno jednego opakowania i muszę przyznać, że synkowi zasmakowało:) Wczoraj całą butle wypił.

A tak na marginesie w wątku "Chwalmy się dzieciątkami" widziałam , że mamy taką samą karuzelę dla dzieciaków:]


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #148531 przez paulinkaaa2202
mufa napisał:

Ja daję teraz, bo testujemy z kampanii streetcom. Mała wypija całkiem nieźle ( w sumie to nie widzę różnicy w porównaniu z tym co wcześniej piła). Jedyne co zauważyłam to to iż jest ono mniej słodkie nić np. Bebiko, bebilon. Na szczęście nic złego się nie dzieje po nim.



U nas to samo też testujemy to mleko i mała wcina.
Wcześniej piła bebiko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #148634 przez andziaaxdd
ecia - tak, tak , wiem ;)
jestem również z niej bardzo zadowolona ;)

Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu, zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209545 przez gosia11
Witajcie, my z synkiem właśnie też testujemy mleko gerber2 dziś dostałam paczke ze streetcom może mi powiecie co sądzicie o tym mleko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209787 przez Emme
gosia11 napisał:

Witajcie, my z synkiem właśnie też testujemy mleko gerber2 dziś dostałam paczke ze streetcom może mi powiecie co sądzicie o tym mleko

ja również dołączam się do pytania :)
Dziś mam zamiar podać mleczko więc napiszę jak to było u nas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209809 przez Asiersa
Ja też podczepię się pod to pytanie :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #281882 przez andziaaxdd
Hej kobietki ;) ja ostatnio miałam małe zamieszanie w domku potem wypadek autkiem, i jakoś nie ogranęłam dnia, i nie kupiłam Adasiowi Bebilonu . Wieczorem dopiero sie kapnęłam, że nie ma w domu mleka ;/ i patrzę, zostały mi 4 próbki ze StreetComu mleczka GERBER 3 .
No i zaryzykowałam, i powiem Wam, że nie widzę żadnej róźnicy! a jak nie widać różnicy, to po co przepłacać? Bo chyba Gerber wychodzi taniej.
Adaś nawet nie zagrymasił, jak zamiast flaszki Bebilonu dostał flaszke Gerbera ;) spał tak jak zawsze, na drugi dzien rano też dostał flaszkę tego Mleczka, i jest OK ;) a powiem Wam, że wydaje mi się, że nawet kupki robi 'ładniejsze' ;) tak więc muszę się jeszcze dokładnie zorientować jak Gerber wygląda cenowo . ;) i raczej już przy nim zostaniemy :)

Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu, zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #281931 przez chłopek
andzia u nas widziałam Gerber za 12 zl. wiec duza róznica w stosunku do Bebilonu, Ksawcio tez jadł Gerber ale juz od kilku miesiecy jestesmy na mleku krowim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl