BezpiecznaCiaza112023

ROZNEJ WIELKOSCI PIERSI

13 lata 11 miesiąc temu #18175 przez kasiao1981
WITAM!
Pol roku karmie piersia,synek bardziej preferuje jedzenie z lewej piersi,do prawej przystawiam go bardzo rzadko.Ostatnio zaowazylam,znaczna roznice w wielkosci moich piersi,znacznie sie od siebie roznia,lewa jest duzo wieksza.
Dziewczyny czy jak skoncze karmienie to tak juz zostanie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18179 przez Madzia89862
tez sie nad tym zastanawiam bo mam identyczny problem ale wydaje mi sie ze juz nie beda w takim stanie jak sprzed ciazy.roznica pozostanie:/ale mnie jakos to nie przeraza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18212 przez Mirella
Ja póki karmiłam miałam większą lewą, bo jakoś z lewej częściej Klaudia jadła, teraz obie są takie same, troszkę większe niż przed ciążą, mężowi się podobają :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18218 przez basik_twins
Mi sie wydaje że może zostanie ale nie taka bo w końcu mleko przestanie sie produkowac i bedzie miejsza...

Ja tego problemu w sumie mieć nie bede :lol:

Wszystkiego najleprzego mamunie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18321 przez Moniq
ja mam podobny problem, z tym, że moja córcia preferuje prawą pierś, i teraz już prawie nie karmię małej, raz na dobę i w sumie pierś prawa nie jest dużo większa ale trochę tak i jest trochę inna od lewej, odrobinę bardziej "rozciągnięta". moze jeszcze to się zmieni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24118 przez alutka1011
Ja ten problem już mam przed ciaża może podczas karmienia mi się wyrównają bo prawa jest ogromna a lewej wogóle nawet sutka nie widać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24125 przez Joanna-Rona
Tak się zastanawiam jak to będzie ze mną na razie ładnie się powiększyły prawie o jeden rozmiar mężowi się bardzo podobają. Słyszałam tylko że to ponoć bardzo indywidualna sprawa jakie zostaną po karmieniu. Mogą być takie jak teraz, zmniejszyć się do stanu przed ciążą lub zrobić bardziej "obwisłe".

Mam nadzieje, że tak czy siak będzie wszystko ok i Mała będzie chętnie jadła, boje się tylko o prawą pierś bu mam tendencje do uciekania sutka do wewnątrz, ale może jakoś będzie.

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24131 przez alutka1011
Później napewno ci "wyskoczy" mi położna też zalecała polewanie piersi raz zimna raz ciepłą woda i pomogło!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24137 przez Joanna-Rona
Dzięki za pocieszenie, a sposobu chętnie spróbuje, choć przyznam że jako zmarzluch nie lubie zimnej wody. Może przy odrobinie szczęścia Ala nie upodoba sobie tylko lewej piersi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24138 przez alutka1011
Może nie tak zimna jak letnią wodą!Napewno będzie ok!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24141 przez Joanna-Rona
alutka1011 napisał:

Może nie tak zimna jak letnią wodą!Napewno będzie ok!


Dzięli :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28555 przez bedaj
Ja delikatną różnicę mam od zawsze i karmienie jakoś nie wyrównało ani nie zmieniło proporcji. Zresztą ginekolog powiedział mi, że to zasada, że piersi są różne wielkością.
Nie przejmowałabym sie tak bardzo, natura wie co robi, a różne piersi, to nie koniec świata.Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42621 przez raczek10
JA od jakiegos czasu też zauważyłam ,że mam prawą pierś większą i maly woli ją częsciej mykać . Tylko mam od tygodnia broblem ta prawa pierś bardzomnie boli . pilnuje ,żeby mały do końca ją ściągał i nic nie pomaga . czy moze to byc zapalenie . DODAM ,.ZE TA PIERŚ JEST CIEPLEJSZA OD DRUGIEJ. DZIŚ NA NOC PRZYŁOŻE LIŚCIE Z KAPUSTY MOŻE MI POMOGĄ . CZY MACIE JAKIEŚ RADY NA BOLACE CYCE :ohmy:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #113710 przez annaioliwka
ja mialam taki problem ze mialam poranione brodawki i przez pewien czas karmilam tez tylko jedna piersia. Oczywiscie byla ona duzo wieksza od tej co tylko sciagalam pokarm. Ale po wygojeniu dostawialam niunie zawsze najpierw o mniejszej piersi i tak mi sie wyrownaly.

kolezanka karmila ciagle wiecej prawa piersia i po zakonczeniu karmienia zostala jej jedna wieksza od drugiej, wiec lepiej uwazac :) :blink:

"..Bo w zyciu chodzi o to, by miec przy sobie tych, co sa cenniejsi niz zloto.."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #113724 przez iva 20
witam :) ja jeszce nie moge nic powiedziec o karmieniu bo to mnie dopiero dopadnie w listopadzie jak urodze mojego bobasa :) ale szczerze mowiac biust mi sie znacznie jak narazie do tej pory nie powiekszyl :) ale zobaczymy co bedzie dalej :) zawsze mialam maly biust co mi to wogole nie przeszkadza lecz chlopakowi sie tam podobaja te wieksze ale ja niezwazam roznicy jak dla mnie troszke urosly minimalnie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl