BezpiecznaCiaza112023

ROZNEJ WIELKOSCI PIERSI

12 lata 10 miesiąc temu #133266 przez asdfgm
ja karmie na zmiane, choc czesciej staralam sie karmic prawa piersia, ktora mialam i mam mniejsza. no zobaczymy co bedzie po odstawieniu, jak na razie tesknimy z mezem za moimi piersiatkami w rozmiarze a;) niby skoczyly tylko o rozmiar, a jakies takie nieporeczne sie zrobily;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #170673 przez eash
bardzo mnie zainteresowal ten temat i mam nadzieje, ze jeszcze ktos cos tu napisze :) ja jestem 7 miesiecy po porodzie i od 4 nie karmie piersia. jak karmilam, to w miare rownomiernie z obu piersi, mala tez nie preferowala jednej, tylko wsuwala z obu. a jednak lewa piers mam o ponad rozmiar wieksza - szok! :( wstydze sie tego, jest to dla mnie powod do kompleksow. po zakonczeniu laktacji piersi sie troszke skurczyly, ale dysproporcja zostala i nic nie zapowiada zmian, niestety :( przed ciąża mialam nieznanczna roznice, ale byla ona niemal niezauwazalna, a teraz to chyba bede kupowac pol stanika w rozm. C, a pol w D :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #170779 przez annaioliwka
szkoda ze nie sprobowalas dawac dziecku wiecej ta piers, ktora mialas mniejsza. W taki sposob zapewne obie piersi bylyby rowne. Ja mialam jedna wieksza, jedna mniejsza, bo mialam rane na brodawce i odstawilam jedna piers na tydzien. Po tygodniu dawalam zawsze najpierw ta mniejsza, a potem ta wieksza i tak sie wyrownaly.
Jezeli zauwazysz, ze z tej mniejszej piersi wycieknie chociaz kropelka mleka to przystaw dziecko. Jak uda Ci sie wznowic laktacje to z pewnoscia dasz rade tez wyrownac piersi.

"..Bo w zyciu chodzi o to, by miec przy sobie tych, co sa cenniejsi niz zloto.."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171660 przez eash
wiesz, widząc, że ta prawa jest dużo mniejsza, przystawianie zaczynałam zawsze od niej, w związku z czym dziecko w czasie jednego karmienia wypijało wszystko z prawej (mniejszej) i większość z lewej (większej) piersi - starałam się więc jakoś to wyrównać. niewiele to jednak dało :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl