BezpiecznaCiaza112023

co oprócz tabletek

14 lata 2 miesiąc temu #1643 przez Agnieszka
prezerwatywy póki co



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1866 przez tysia178
u mnie tak samo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2236 przez megaasienka
u mnie tez gumki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2955 przez tysia178
jej, a wiecie coś na temet plastrów?? możecie je polecic??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3138 przez andziaa35
a tak wogole jak sie karmi pierisa mozna przyjmowac tabletki ale tylko takie ktore nie zawieraja estrogenow i progestagenow. Jedyne dla matek karmiacych tabletki to Azalia- tylko ze trzeba ja stosowac codziennie o tej samej porze z jak najwieksza dokladnoscia, aby antykoncepcja zostala zachowana opoznienie wziecia tabletki nie moze przekroczyc 12 godzin.


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3445 przez tysia178
wiedziałam ,że dla kobiet w ciąży też są tabletki,ale nie wiedziałam czym się różnią od tych zwykłych, teraz już wiem :)
Dzięki Andzia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3447 przez Agnieszka
ja tabletek nigdy nie brałam, zawsze tylk oz prezerwatywą tyle lat i nigdy nie zawiodła:)



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3452 przez martela89
Ja też będę karmiła piersią i czytałam o antykoncepcji są takie tabletki antykoncepcyjne cerazette, które nie zawierają estrogenów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3476 przez andziaa35
ale jak zaczynasz brac cerazette to na poczatku mozesz miec nieregularne krwawienie miedzymiesiaczkowe,tradzik, zmiany nastroju, bolesnosc piersi, nudnosci i zwiekszenie masy ciala- ale pozniej moze byc normalnie :)
zapomnialam napisac ze Azalie bierze sie caly czas bez 7 dniowej przerwy i w czasie brania moga miec krwawienia lub plamienia.
szkoda ze musza wystepowac te skutki uboczne :dry:


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3552 przez martela89
To chyba też zależy od organizmu,bo przy zwykłych tabletkach antykoncepcyjnych też można przytyć itd, a mi nic nie było, a brałam długo. Szkoda ,że są takie skutki ale coś za coś :) Każdy musi znaleźć odpowiednią antykoncepcję dla siebie tak to już jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3572 przez tysia178
prezerwatywa pękła nam raz przez oliwkę. miała ona służyc jako środek nawilżający.. od tamtej pory używam innych lubrykantów:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3609 przez Agnieszka
moja siostra mówi, że ma dziecko z gumki, bo im też pękła i wtedy akurat poczęli swoje pierwsze dziecko



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6289 przez mysia-sia
ciekawy temat:)
widzę, że tu większość pań jest za gumkami? szkoda... ja nigdy ich nie lubiłam i po pordzie chyba też się nie dam rady do nich przekonać
ja tabletki brałam przed pierwszą ciążą, ale nie chcę do nich wracać, są przecież inne metody
najbardziej odpowiadałyby mi naturalne czyli obserwacja tego śluzu i temperatury, ale to trzeba umieć, żeby było skuteczne:)
i tak najlepsza metoda to szklanka wody.... zamiast:P:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6317 przez Moniq
oj mysia-sia z tą szklanką wody to nie to samo :P ja nie przepadam za gumkami i przed ciążą stosowałam naturalne metody, ale teraz póki karmię piersią i nie wróciła miesiączka, to nie bardzo się da; nie chcę Małej faszerować hormonami, niby są to bezpieczne dawki ale czy są okaże się za kilka-kilkanaście lat (poza tym hormony potrafą uczynić sporo złego w organizmie dorosłej kobiety, to co mówić o dziecku?) i tymczasowo pozostały nam gumki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6338 przez mysia-sia
Moniq szklanka wody to nie to samo, tak samo jest z gumkami.... wtedy to też już nie ta sama przyjemność:P
ja przed ślubem chodziłam do poradni przedmałźeńskiej gdzie bardzo fajna kobietka uczyła właśnie naturalnej metody, niestety nie zdążyłam jej sobie dobrze przyswoić kiedy zaszłam w ciążę, więc mam zamiar znów się do niej wybrać:) może mnie nie wyrzuci... szczególnie, że zapraszała:)
No a jak się okaże, że naturalnie nie to pozostaną jednak gumki:/ bo do hormonów nie mam zamiaru wracać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl