BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 3 miesiąc temu #307223 przez marzena91
tak na pierwszym jest glowka chcialam dodac 4 zdjecia ale sobie darowalam bo i tak mialam problemy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307227 przez Majowka
Fajne fotki! Dobrze, ze wrzucilas!

Jutro Adagma nam cos zapoda :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307236 przez marzena91
To super uwielbiam ogladac zdjecia usg malych bobaskow sa slodkie :D ja swoje ogladam czasem kilka razy dziennie i nie moge sie nadziwic ze juz tak ladnie wszystko widac skoro dzidzia ma troszke ponad 5 cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #307240 przez Majowka
To zdjecie bylo robione jakis czas temu, nie? Teraz juz ma pewnie 1cm wiecej :)
Teraz nasze malenstwa rosna szybciej niz na poczatku, chyba ponad 1cm na tydzien...ja mysle ze moje ma juz 8 cm :laugh:


A i Judi ma chyba jutro wizyte, nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307244 przez marzena91
zdjecie bylo robione w czwartek :)

Wydaje mi sie ze dzisiaj ale pewna nie jestem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307246 przez marzena91
Albo i jutro bo jak by to bylo dzisiaj to by pewnie cos pisala rano :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307271 przez marzena91
No i mnie moj Misiek rozwali ma propozycje pracy w Anglii i chyba pojedzie na jakis czas :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307274 przez adagma
Judi miała mieć też jutro wizytę, chyba ma przełożoną. W tamtym tygodniu była na jednej nieplanowanej. I w tym tygodniu miała pójść jeszcze na jedną... coś mi świta, że 15 lutego... Ale na pewno nam napisze.

A ja dziś byłam u lekarza skontrolować moje przeziębienie i powiem Wam, że leczę je 3 tydzień i nadal nic z tego :( Nadal stan zapalny gardła :( W środę znów idę i chyba skończy się na antybiotyku, a tego bardzo chce uniknąć :( Ale domowe sposoby nie działają :(

Dziewczyny, a słyszałyście coś, że w ciąży nie wolno pić soku malinowego? Ile w tym prawdy? Czytałam na innych forach, że nie jest wskazany, ale są dość sprzeczne informacje, ponieważ jedni twierdzą, że nie wolno w ogóle soku z malin, a inni, że nie wolno ale wywaru z liści malin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307276 przez adagma
marzena91 napisał:

No i mnie moj Misiek rozwali ma propozycje pracy w Anglii i chyba pojedzie na jakis czas :( :( :(


Nie martw się, może jeszcze zmieni zdanie... Spróbuj go przekonać, że jest Ci tutaj bardziej potrzebny. Może się uda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307280 przez marzena91
Adagma co do soku z malin to spokojnie mozesz go pic ja wypilam go juz bardzo duzo a faktycznie nie mozna pic wywaru z lisci bo to powoduje skurcze macicy a to prowadzi do poronienia (gdzies wyczytalam ze dawniej kobiety w ten sposob dokonywaly aborcji) ale sok z malin raz czy 2 razy dziennie napewno nie zaszkodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307284 przez agacia
Moj mąz ostatani tydzien siedział w Poznaniu w domu był na weekend a dziś znowu pojechał na tydzien albo dluzej...wiec wiem marzenko jaki to bol:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307285 przez Majowka
Marzenko, tez mysle, ze uda Ci sie go przekonac, chyba ze to na jakis krotki okres czasu...i jeszcze przed narodzinami zdazy wrocic...

Adagma, tez czytalam o tym soku malinowym...dziwne, zapytam Gina. Mam nadzieje, ze maliny jesc mozna, bo uwielbiam, a tu juz niedlugo sezon za pasem :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307286 przez adagma
to mnie Marzena uspokoiłaś :) Ja też piję sobie soczek z malin, ale zaczęłam szukać jakiś innych domowych sposobów i wtedy natknęłam się na te opinie i trochę się wystraszyłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307288 przez marzena91
Z jednej strony nie chce zeby pojechal ale ma mocne argumenty. Tam zarabial by okolo 16 funtow na godzine u nas to nie mozliwe a wiadomo dziecko w drodze przydalo by sie kupic mieszkanie a nie tylko wynajmowac chcieli bysmy wziasc slub a ja bede miala umowe o prace tylko do dnia porodu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307291 przez marzena91
Mowi ze wroci na poczatku sierpnia i wyjedzie znowu w polowie wrzesnia jakos na swieta by wrocil i juz by siedzial z nami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl