BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 3 miesiąc temu #307292 przez agacia
no to jest tez jakis argument... heh wyjazdy ogolnie sa ciezkie:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307294 przez adagma
marzena91 napisał:

Z jednej strony nie chce zeby pojechal ale ma mocne argumenty. Tam zarabial by okolo 16 funtow na godzine u nas to nie mozliwe a wiadomo dziecko w drodze przydalo by sie kupic mieszkanie a nie tylko wynajmowac chcieli bysmy wziasc slub a ja bede miala umowe o prace tylko do dnia porodu :(


Argumenty są mocne. Może to nie jest też najgorszy pomysł. W końcu Anglia nie jest tak daleko. A jeśli jeszcze udałoby mu się wrócić przed porodem... Musicie spokojnie wszystkie "za" i "przeciw" rozważyć, bo to jednak chodzi o waszą przyszłość.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307302 przez marzena91
Jak narazie najdluzej nasza rozlaka trwala 4 dni... a teraz mialo by to byc 5 miesiecy :( Jak wroci do domu to z nim porozmawiam wogole co to za praca i takie tam zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307330 przez judi24
Majowka napisał:


A i Judi ma chyba jutro wizyte, nie?[/quote]

dziewczynki, tak miałam mieć jutro wizytę, ale że miałam nei planowana wizytę w czwartek tak więc następną wizytę mam u swojego ginekologa 9 marca,
ale po 15 idę prywatnie czekam aż inny ginekolog przyjedzie z urlopu (idę do niego bo może zmienie ginekologa), a 22 lutego idę do trzeciego ginekologa na wizytę i po 22 lutego wybiorę któremu powierzę moją ciąże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307335 przez marzena91
Judi ja tez zmienilam nie dawno lekarza i jestem zadowolona. Ty tez napewno podejmiesz dobra decyzje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307337 przez adagma
Judi, szalejesz z tymi ginami ;) Ale nie dziwie się, sama wybierałam między trzema na początku ciąży, ale ostatecznie zostałam przy tym, do którego chodzę już od kilku lat. Nie ma co się zastanawiać, tylko, jeśli są jakieś wątpliwości, to lepiej skonsultować się z innymi lekarzami.
Powodzenia Judi w wyborach, obyś trafiła na kogoś naprawdę porządnego! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307362 przez judi24
adagma napisał:

Judi, szalejesz z tymi ginami ;) Ale nie dziwie się, sama wybierałam między trzema na początku ciąży, ale ostatecznie zostałam przy tym, do którego chodzę już od kilku lat. Nie ma co się zastanawiać, tylko, jeśli są jakieś wątpliwości, to lepiej skonsultować się z innymi lekarzami.
Powodzenia Judi w wyborach, obyś trafiła na kogoś naprawdę porządnego! :)


wiesz adagama uważam że mój ginekolog ma mnie gdzieś, jest jakiś dziwny to jest moja pierwsza ciąża i chce wiedzieć wszystko a on mi dał tylko jedno zdjecie usg na poczatku jak bylam w 7-8tyg teraz tez chcialabym wiedziec jak moja dzidzia wyglada a on tylko mowi i opisuje, po drugie zmarwil mnie ten krwiak i nie powiedzial mi od czego i wogole wiec wole go sprawdzic co [powiedza mi inni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307370 przez judi24
Aktualizuje żeby Nam sie nigdzie nie zawieruszyło, zresztą ledwo to znalazłam tak się rozpisujemy :):)

DZIEWCZYNY KTÓRE SIĘ JESZCZE NIE WPISAŁY WPISUJCIE SWOJE DATY PORODU :):):)

Ewii- 2 sierpnia
Czarnyloczek- 3 sierpnia
Agacia - 13 sierpnia
Majowka - 17 sierpnia
Mamcia - 17 sierpnia
WikiWu - 17 sierpnia
Marzena - 17 sierpnia
Cobraczek - 19 sierpnia
Adagma - 25 sierpnia
Phi84 - 25 sierpnia
Atomowka - 26 sierpnia
Judi - 27 sierpnia
Neno - 29 sierpnia
Arian

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307373 przez Majowka
Dobrze robisz Judi, tez bym poszla szukac nowego na Twoim miejscu

A do tej listy za pare tygodni bedziemy dopisywac plec :laugh: Juz nie moge sie doczekac!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307400 przez mamcia08
Helołki Mamuśki :) Już jestem po pogrzebie i jest ok.Dałam radę :) ale Wy szalejecie,nie nadarzam :laugh: Marzenko super zdjęcia i bobasek :kiss: Judi ja też przymierzam się do zmiany lekarza,Adagama ja chcę do Krakowa ;) Majóweczka jak się czujesz? :kiss: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307440 przez agacia
dzieczyny wypełnijcie mi ankiety co? są dwie części ale to jedna ankieta bardzo ws proszę;)

pierwsza

i druga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307443 przez agacia
[url=http://http://www.ankietka.pl/ankieta/78903/mobbing-w-miejscu-pracy.html][/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307483 przez Majowka
Agacia, juz wypelnilam! Fajna ankieta online, szybko sie wypelnia. Mam nadzieje, ze pomoglam. :)

Czesc mamcia! Dobrze, ze wytrwalas...pewnie bylo ciezko... :(
Ja sie czuje dobrze. Brzusio juz mam :laugh: wiec chodze i wypinam :laugh: wlasnie wrocilam z zakupow z pierwsza ciazowa tunika :) Tzn nie jest ciazowa, ale kupilam o rozmiar wieksza, co by zostawic troche miejsca na rosnacy brzuszek
Podoba sie Wam:
www.massimodutti.com/webapp/wcs/stores/s.../711010/SILK%2BDRESS
Na mnie jest troche ciasniejsza...z leginsami chyba fajnie, nie wiem...dopiero na wiosne ja pewnie ubiore

A Ty mamcia jak? Dobre samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307485 przez chłopek
czesc Majówka jak sie czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl