BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

11 lata 11 miesiąc temu #364609 przez ewii
kurcze:( pije do 3 l wody dziennie,a kawę jak już to raz w tygodniu,a ze słodyczami to masakra ,pochłaniam je tonami;/. Zgaga się pojawiła a już mam jej dość;/
Poczytam ta stronkę,dzięki Marta;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364612 przez marzena91
Mi na zgagę pomagają migdały kupuje takie wcalosci i jem sobie 2-3 razy dziennie po kilka sztuk:) a probowalam wszystko co bylo mozliwe bulka tarta naczczo mleko rennie i tylko migdaly mi pomogly.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364613 przez Kamyczka
Hej sierpniówki.Marzena jak tam po wizycie u diabetologa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364614 przez lusia88
martadam23 gratuluje :) też bym chciała mieć już ślub marze o nim :) ale u nas zobaczymy jak będzie bo jest pomysł kościelny z chrzcinami ale to troszkę kosztów będzie więc nie wiadomo a jak nie to jakoś może jak dojdę do siebie po porodzie to może wrzesień lub październik będzie ślub cywilny :) no ja dziś zabieram się za moją twórczość bo dawno nic z biżuterii nie tworzyłam ale dziś przesyłkę dostałam z materiałami więc zabieram się za robienie bransoletek bo już wariuje w domu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364615 przez lusia88
ja jak byłam na szkole rodzenia to ginekolog mówiła że też na zgagę pomagają suszone morele :) nie miałam okazji spróbować bo mnie jakoś krótko zgaga trzymała ... ale jak już ją miałam to też wcinałam po parę migdałów i pomogło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364630 przez ewii
lusia88 pokażesz nam bransoletki ?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364633 przez martadam23
Luśka dziękuję :) u mnie ślub kościelny jak dobrze pójdzie będzie w październiku :)
teraz misja Cywilny i biedna Vill że jeszcze mnie nie ma dość :D oj.. marudzę ostatnio jej dużo to o kiecce to o butach jak wiecie ciężko schować brzuszek w ciuszki ... a co dopiero znaleźć sukienkę pasującą na słonia :P haha...no ale się udało mam nadzieję bo dojdzie w tygodniu i buty tez :)
wiec w gruncie rzeczy ... jestem ubrana :)
a co do chrzcin ... i kościelnego to własnie tak samo myślałam żeby to połączyć... fakt koszy są i niestety trzeba przypiąć pasa :/...

LUŚKA DAWAJ FOTO TYCH BRANSOLETEK ja już się piszę na jakąś :))

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364634 przez lusia88
pewnie że tak :) jak tylko będą gotowe to zrobię zdjęcia i pokaże :)
a tu jest stronka z innymi pierdułkami które zrobiłam : luiart-artlui.blogspot.com/
więc jak tylko będą zrobione dam znać bo muszę jeszcze kupić parę rzeczy do nich żeby zrobić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364638 przez martadam23
extra te różyczki są świetne i ta bransoletka ostatnia zajeeebista :) ile za nia ???
lusia88 napisał:

pewnie że tak :) jak tylko będą gotowe to zrobię zdjęcia i pokaże :)
a tu jest stronka z innymi pierdułkami które zrobiłam : luiart-artlui.blogspot.com/
więc jak tylko będą zrobione dam znać bo muszę jeszcze kupić parę rzeczy do nich żeby zrobić :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364640 przez lusia88
u mnie za zrobienie takiej bransoletki biorę 20zł :) robię też takie naszyjniki w stylu tej bransoletki :)a dziś robię bransoletki z rzemyków skóry ekologicznej i sznureczków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364642 przez lusia88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364643 przez lusia88
Oki Kochane dziewuszki mykam na zakupy po parę drobiazgów do bransoletek więc odezwę się jakoś później i pokaże Wam moje dzieła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364648 przez martadam23
lui ta 074 i ta co miała byc dla ciebie ale z napisem
"M.A.J" I TA 074 :) DLA MNIE PLEEAAASSS :d DAWAJ NUMER KONTA KASKE ŚLĘ :)


lusia88 napisał:

luiart-artlui.blogspot.com/search?update...7:00&max-results=100 tu jeszcze są 3 inne wzory :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364774 przez marzena91
Kamyczka diabetolog po obejzeniu wynikow kazal przez nastepne 2 tyg mierzyc cukier naczczo i pozniej 1 godz po kazdym posilku i powiedzial ze jak wyniki beda w normie to nie mam sie czym przejmowac i na szczescie jak narazie wszystko trzyma sie normy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365956 przez marzena91
kurcze ale tu cicho sie zrobilo ostatnio...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl