- Posty: 143
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- Skawina przychodnia
Skawina przychodnia
- Meliska
-
Autor - Wylogowany
- pierwsze słowa
-
Mniej Więcej
8 miesiąc 1 tydzień temu #1566783 przez Meliska
Czy ktoś z Was miał w ciąży stan przedrzucawkowy? Zastanawiam się, jak wygląda postępowanie – czy od razu robią cesarkę, czy próbują indukować poród. Szukam też lekarza w Skawinie, żeby zasięgnąć opinii.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Miria
-
- Wylogowany
- gaworzenie
-
Mniej Więcej
- Posty: 81
- Otrzymane podziękowania: 1
8 miesiąc 1 tydzień temu #1566784 przez Miria
taka tam mama
Miałam to samo. W 38+1 stwierdzono ten stan i skierowano do szpitala. Po 3 dniach obserwacji uznano, że indukujemy poród. Udało się SN poród szybki, synek urodził się z wagą 2880 g. Nie taki diabeł straszny jak go malują (indukcja) Nie podjęto od razu decyzji o CC, ponieważ 2 poprzednie porody również były SN Warto to skonsultować z lekarzem – zerknij tutaj:
rcmskawina.pl/
i zobacz, czy są dostępne terminy.
i zobacz, czy są dostępne terminy.
taka tam mama
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











