BezpiecznaCiaza112023

Skawina przychodnia

8 miesiąc 3 tygodni temu #1566783 przez Meliska
Czy ktoś z Was miał w ciąży stan przedrzucawkowy? Zastanawiam się, jak wygląda postępowanie – czy od razu robią cesarkę, czy próbują indukować poród. Szukam też lekarza w Skawinie, żeby zasięgnąć opinii.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 miesiąc 3 tygodni temu #1566784 przez Miria
Miałam to samo. W 38+1 stwierdzono ten stan i skierowano do szpitala. Po 3 dniach obserwacji uznano, że indukujemy poród. Udało się SN poród szybki, synek urodził się z wagą 2880 g. Nie taki diabeł straszny jak go malują (indukcja) Nie podjęto od razu decyzji o CC, ponieważ 2 poprzednie porody również były SN Warto to skonsultować z lekarzem – zerknij tutaj: rcmskawina.pl/
i zobacz, czy są dostępne terminy.

taka tam mama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl