BezpiecznaCiaza112023

Hemoroidy

7 lata 4 miesiąc temu #1049160 przez justam
Tylko jeśli są we wczesnej fazie. Jest to bardzo częsta dolegliwość u kobiet w ciązy. Potem zwykle mijają. Jeśli jednak nie leczysz się obraz bagatelizujesz chorobę to możesz nabawić się pradziwego probelmu. Jeśli tylko zobaczysz,ze dopadł CIe problem z hemoroidami to najlepiej będzie po prostu udać się do lekarza i zapytać się wlaśnie go co robić w tym zakresie.
Zerknij sobie również na stronę:
leczymyhemoroidy.pl/

Jest tutaj duże kompendium wiedzy o hemoroidach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062528 przez CiniMini82
Ja miałam problem po porodzie z hemoroidami... Masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062567 przez Domii1983
I jak sobie poradziłaś z nimi? Farmakologicznymi środkami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062580 przez miriam
U mnie pomogło farmakologiczne leczenie, ale nie tymi maściami ogólnodostępnymi. One tylko łagodziły objawy, nic poza tym. Musiałam się leczyć u dr Wiączek w warszawskim szpitalu św. Elżbiety. Ogólnie trwało to kilka miesięcy, ale terapia przepisana przez panią doktor poskutkowała :) Najważniejsze, że nie była konieczna operacja ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063758 przez Domii1983
Ja właśnie zawsze obawiałam się operacji, ale to już chyba ostateczność.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067140 przez CiniMini82
Ja przez bardzo długi czas leczyłam hemoroidy czopkami i maściami we własnym zakresie, niestety z marnym skutkiem.Minęło kilka miesięcy i niestety hemoroidy z dyskomfortu zaczęły sprawiać ból oraz pojawiało się krwawienie. Skonsultowałam w końcu swoją sytuację z Panem proktologiem Przemysławem Ciesielskim w szpitalu św. Elżbiety. Niestety okazało się,że już za późno na leczenie farmakologiczne i niezbędny będzie zabieg gumkowania. Po zabiegu z czasem ból ustąpił, krwawień nie było i do tej pory jest wszystko w porządku. Oczywiście dostałam sporo wytycznych co robić aby problem się nie pojawił ponownie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067372 przez Kasiul_k_a
Współczuje Wam wszystkim, mój mąż męczył się z hemoroidami prawie dwa lata, dopiero po zabiegu jest lepiej. Kupiłam mu profilaktycznie Procto Vitale, żeby już zaparcia nie wróciły i całe szczęście ma z nimi spokój. Zawsze warto mieć w domu ziółka z błonnikiem, w razie "w".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067374 przez fijoołeeek
Hmm może spróbuj jakiś czopków ziołowych z apteki, albo jakieś maści. Jak nie to może pogadaj o tym z ginekologiem? ranking.abczdrowie.pl/s/Ginekolog

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070097 przez Kaczmarczyk
Jeśli chodzi o jakieś domowe sposoby to również uważam, że to procto vitale to jest dobry pomysł. U siebie również stosowałam zarówno w trakcie jak i po ciąży. Na pewno nie ma co tego stosować jak problem jest już duży typu krwawienie, nieznośny ból itd. Ale na pewno powinno pomóc przy zaparciach, problemach z wypróżnianiem się po ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 9 miesiąc temu #1070165 przez ulke
W jakim my spoleczenstwie zyjemy. Tysiace kobiet i mezczyn cierpi na taka przypadlosc. Musisz isc do lekarza. Nie wiem jaka masz relacje z mama ale jesli dobra to na pewno dostajiesz od niej wsparcie. Rozumiem ze moze byc to dla Ciebie klopotliwe ale napraede hemorodidy dotykaja sporej sporej czesci spolevzenstwa. Czynnikow jest wiele chocby dieta i zaparcia. Aby wyregulować uklad pokarmowy polecam te zioła na jelita: kredensziolowy.pl/produkt/jeliherbs/ Mi osobiscie bardzo pomogły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl