BezpiecznaCiaza112023

ciaza w Szwecji

9 lata 4 miesiąc temu #951788 przez Aga87
Hej!!

Grattis! :)) supcio ze dziewczynka :) ja tez bym chciala dziewczynke ale cos czuje ze bedzie chlopak;p najwazniejsze aby zdrowe!
Ja po wizycie ok, poprosilam o skierowanie na KUB wiec bede miec to usg 13.01. Do tego czasu czekam spokojnie..;)
A mam pytanie, kiedy mowilas dalszej rodzinie o ciazy? :)

Przepraszam ze dlugo nie pisalam ale nadmiar pracy mnie zgniotl, dopiero dzis dochodze do siebie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951937 przez goniag12
Powiem ci ze ja tez kiedys chcialam dziewczynke, ale jestem taka szczesliwa ze mam mojego synka, ze nie moglabym sobie wyobrazic teraz zycia bez niego. Nie mialam pojecia ze chlopcy sa tacy fajni.

W pierwszej ciazy mowilismy dopiero po skonczeniu 12 tygodnia. Bylam wtedy bardzo przewrazliwiona i balam sie kazdego dnia wiec wolam poczekac.
Teraz mowilismy praktycznie od razu. Poprostu juz mam inne podejscie. A ty jeszcze nie mowilas nikomu?


Teraz jestemy w Polsce wiec tez bede sie rzadziej odzywac, ale postaram sie zagladac w wolnej chwili:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956374 przez goniag12
Hej. Nic sie nie odzywasz. Wszystko u Ciebie wporzadku? Jak sie czujesz.
Wczoraj wrocilam z Polski i powoli dochodze do siebie, po tej koszmarnejj podrozy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959992 przez Aga87
Hej!

Bardzo przepraszam ale przez prace i szkole to nie mam na nic czasu! :(
Czuje sie ok i nawet nie mam zadnych zachcianek :)
A jak u Ciebie? Jakie mialas problemy z ppwrotem z PL? Jak samopoczucie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971921 przez goniag12
Hej. Zaglądasz tu jeszcze? Jak tam u ciebie i dzidziusia. Juz pewnie po polowkowym, wszystko dobrze z maleństwem, znacie juz płeć? .

U nas wszystko dobrze. Po za tym ze bolą mnie plecy czuje się dobrze. Mała ciągle kopie i się wierci. Powoli kończę przygotowania do przyjścia maleństwa. Torba juz spakowana. Mała leży już główka w dole wiEC tez juz jest gotowa. Jeszcze 2 miesiące ale teraz już myślę że szybko zleci. Pozdrawiamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972205 przez Aga87
Hejka!

Zagladam od czasu do czasu! Ale ten czas predko leci, jeszcze troszke i coreczka bedzie z Wami:))
Ja bylam tydzien w PL i dopiero wczoraj wrocilam;)
Plec tez juz znamy- chlopczyk bedzie:D ruchy dziecka juz czuje i jak bylam w PL to zapakowalam wyprawke od siostry wiec sporo rzeczy juz mam ale pare bede musiala jeszcze dokupic..znasz jakies w miare tanie sklepy w ktorych mozna nabyc kolderki, posciel, kocyki itp.?

Pozdrawiam serdecznie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972249 przez goniag12
Gratuluję chlopczyka:)
Tekstylia to chyba naj taniej kupisz w Ikea, albo na tradera. Nie chce robić autoreklamy ale ja też sprzedaje art. dziecięce (mam własną firme) i myślę że ceny są dosyć przystępne. Jesli bedziesz cos potrzebowac to podam ci link do strony. Jednak nie mam żadnych tekstyliów w asortymencie:( chociaż myślę żeby je niedługo wprowadzić.
Na początek radziłabym ci raczej rożek a potem śpiworek bo kołdra i poduszka nie jest wskazana dla noworodka ani małego niemowlaka ze względu na ryzyko uduszenia.

Ja juz mam wszystko przygotowane, ale czeka nas jeszcze porządne sprzątanie, co jest nie lada wyczynem ze wzgledyu na moje plecy. Niestety mam RWE kulszowa i nie mogę prawie nic robić, bo każde przeciążenie kończy się ogromnym bólem.

Pod koniec kwietnia przyleci moja mama to mi trochę pomoże:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #973739 przez Aga87
Hej hej!

Wlasnie patrze ze zostal Ci tylko miesiac! SUPER!! To juz niedlugo :) fajnie ze mamcia do Ciebie przylatuje i troszke pomoze ;) co do rwy kluszowej to bardzo wspolczuje, moja mama miala tez w ciazy rwe i to jakos z dwoch stron a do tego byla w ciazy blizniaczej. Dobrze ze jeszcze tylko troszke to bedzie Ci lzej ;)

Podaj prosze linka do Twojej strony- z checia popatrze co tam masz ciekawego :D

Do nas dojechal wczoraj wozek wiec juz caly zlozylam no i potem rozlozylam bo jednak troche czasu jeszcze mam ale i tak juz fajne uczucie ze coraz wiecej rzeczy dla dziecka pojawia sie w domu:)

Zycze duzo zdrowka bo sezon przeziebieniowy i milego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976128 przez paula1108
Hej jestem obecnie w 13tygodniu ciazy kilka dni temu bylam u polozne i zapytala sie mnie czy chce usg na kub zgodzilam sie i w nastepnym tygodniu umowila mnie na wizyte.i mam pytanko bo powiedziala mi ze za usg sie nie placi ale jak bym chciala zdjecia z tego usg to musze zaplacic czy nie orientujecie sie jaki jest koszt?

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976136 przez goniag12
Aga97 to link do mojej strony www.facebook.com/BarnHemma
Ja juz powoli szykuje się do porodu. Został jeszcze miesiąc ale nigdy nie wiadomo czy nie urodzenia wcześniej. Ogólnie wszystko jest dobrze tylko coraz ciężej się chodzi i więcej musze odpoczywać. Za 2 tygodnie przyleci moja mama to będę miała więcej luzu.

paula1108 szczerze to nie wiem, bo nie robiłam tego badania. Na połowkowym się nie placi. A jak robiłam prywatnie w Mamma Mia to tam kosztowało 100kr wydruk i 50kr na maila albo mmsa. Ale mi dały za darmo. Myślę że więcej niż 100kr nie powinnaś zapłacić.
Podziękowania: paula1108

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976295 przez Aga87
Hej Paula,

Ja bylam na tym badaniu w Mama Mia! I dali zdjecia za darmo :) takze tylko zapytaj podczas badania :) gratuluje ciazy!!!
Podziękowania: paula1108

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976319 przez paula1108
Hej

Dziekuje dziewczyny za pomoc.
Dziekuje ja dopiero poczatki a wy juz niedlugo bedziecie mialy swoje pociechy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976553 przez Aga87
Szybko zleci :) ale trzeba sie cieszyc kazdym dniem ciazy :) powolutkuuu i w koncu nadejdzie ten dzien :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976993 przez paula1108
Hej

Przysla mi fakture do domu za zdjecia a koszt ich wyniosl 60koron :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977060 przez goniag12
Ja dzisiaj tez miałam usg ponieważ moja macica zwolniła trochę tempo i trzeba było sprawdzić jak rośnie dzidziuś. Na szczęście wszystko jest dobrze. Waży juz ponad 2500g i wszystko jest w normie wiec jestem przeszczesliwa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl