BezpiecznaCiaza112023

Jestem w ciąży i schudłam

13 lata 3 tygodni temu #95695 przez justynqa
Odkąd jestem w ciąży (14 tydzień) schudłam 3 kg,a spodnie zamiast mi się nie dopinać spadają mi z bioder.Czy Wy też tak macie,czy ze mną jest coś nie tak.Mdłości przeszły mi jakieś 4 tygodnie temu i jem całkiem sporo,a mimo to nie mogę przybrać na wadze.W ogóle to mój brzuch nie przypomina brzucha kobiety w ciąży,jedynie troszeczkę tłuszczyku się pojawiło.Moja koleżanka będąc w 14 tc miała wystający brzuszek i przytyła 1 kg.Zaczynam się martwić :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95722 przez Marysia27
Spokojnie, u mnie brzusio pojawił się widocznie dopiero w 6 mcu, na początku bardzo słabo przybierałam na wadze, a później jak się rozbujałam- a raczej mój synek bo taki duży- to idąc rodzić miałam na plusie 17 kg. jeśli wyniki są w normie, nie masz czym się martwić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95737 przez Emme
moja ciocia tyła w ciąże max 3 kg (wcześniej chudła) a dzieci były powyżej 4 kg! wszystko ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95816 przez justynqa
Dziękuję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #100342 przez justynqa
Mam do Was jeszcze jedno pytanie.Dzis byłam u gin. i powiedziała,że jak na koiec 16 tc to mam zbyt małą macicę,później po zbadaniu i usg okazało się,ze macica lekko mi się zgieła do tyłu,lekarz mnie uspokajał,ze wszystko jest w porządku,ale ja jakoś nie mogę się uspokoić.Mało tego okazało się,że mam anemię na tyle silną,ze muszę przyjmować żelazo w tabletkach.Wiem,ze to wina odżywiania się,ponieważ przez kilka lat nie jadłam w ogóle mięsa,a teraz jem tylko drób.
A tak na marginesie to dziś dowiedziałam się,że będę miała synka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #100395 przez Martynka__89
Ja późno zaczęłam przybierać na wadzę, też miałam anemie i przyjmowałam żelazo. Gratuluje Syna :)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #100431 przez Asiersa
Ja na początku chudłam okropnie. Miałam na minusie prawie 10 kg. Później, stopniowo waga była wyższa :)
Żelazo też brałam :)

Będzie dobrze justynqa

gratuluję synusia :kiss: :kiss:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #100434 przez Gosiaczek31
justynqa napisał:

Mam do Was jeszcze jedno pytanie.Dzis byłam u gin. i powiedziała,że jak na koiec 16 tc to mam zbyt małą macicę,później po zbadaniu i usg okazało się,ze macica lekko mi się zgieła do tyłu,lekarz mnie uspokajał,ze wszystko jest w porządku,ale ja jakoś nie mogę się uspokoić.Mało tego okazało się,że mam anemię na tyle silną,ze muszę przyjmować żelazo w tabletkach.Wiem,ze to wina odżywiania się,ponieważ przez kilka lat nie jadłam w ogóle mięsa,a teraz jem tylko drób.
A tak na marginesie to dziś dowiedziałam się,że będę miała synka:)


Gratulacje synka ;) Niejedzenie mięsa nie powoduje anemii pod warunkiem, że odpowiednio się go zastąpi. Ja jestem wegetarianką od 17 lat i zarówno w ciąży jak i po porodzie nie miałam większych problemów. A mój synek jest zdrowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #100520 przez justynqa
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.Ja się przestraszyłam,ze w tak wczesnym etapie ciąży juz mam anemię i nie tyję,ale skoro Wy też przez to przechodziłyscie i wszystko było w porządku to kamień z serca.Dziękuję za gratulacje:) Teraz z mężem myślimy nad imieniem dla chłopca i nic nam do głowy nie przychodzi,bo dla dziewczynki mielismy kilka wybranych:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #100524 przez MagdaM
Ja sie dolaczam :) 13tc a schudlam ponad 2 kilo i poki co nic nie widac. Ale tak widac ma byc skoro dzieciatko sie rozwija a my chudniemy - nic sie nie martw :) i dodam, ze tez jem duzo :silly: pewnie za niedlugo i my zaczniemy tyc :silly:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #100701 przez justynqa
też mam taką nadzieję.Jeszcze nigdy nie pragnęłam przytyć tak jak teraz;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #100935 przez Gosiaczek31
dziewczyny nie przejmujcie się że chudniecie. Dzidziuś na początku jest malusi. U mnie brzuszek zaczął być widoczny dopiero w 5 miesiącu. Najwięcej przybiera się na wadze w 3 trymestrze. wszystko przed Wami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #106484 przez justynqa
Cześć dziewczyny.W końcu trochę przytyłam i zaczął mi rosnąć brzuszek,z dnia na dzień staje się bardziej widoczny :) A najważniejsze jest to,że od kilku dni czuję delikatne ruchy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #106553 przez MagdaM
justyna to super :)

Ja sie jutro dowiem jak tam moja waga, w sumie nie tycie mnie nie martwi. Gorzej bo myslalam, ze jakis brzucholek bedzie juz widac a tu zero... No ale jak wyskakuja nawet w 5 miesiacu to mam jeszcze czas :blink:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #106594 przez justynqa
Magda to się nie martw.Mi brzuch zaczął się pokazywać dosłownie kilka dni temu,wczesniej byłam płaska jak deska.W piątek zauważyłam lekko odstający bebzunek i tak z dnia na dzień staje się co raz to większy.Tobie też niedługo wystrzeli:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl