BezpiecznaCiaza112023

Co robicie mamy, gdy tak pada i pada?

13 lata 10 miesiąc temu #17594 przez Moniq
u nas pięknie świeci słonko i ciepło jest, mam nadzieje że szybko się nie zmieni; od razu uśmiech na twarzy jak widzę rano takie piękne słonko za oknem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17610 przez Mirella
U nas też słonko, ale coś się chmurzy.
Wczoraj oglądałam długo wiadomości o powodzi i humor mi sie skwasił radykalnie. Przecież tam zalewa nie tylko młodych i zdrowych, tam są też chorzy no i są małe dzieci, kobiety w ciąży, a z wody tylko dachy wystają.... A szpitale, a porodówki.... ? Przerasta mnie to wszystko. Ja mam jakieś 10 km do Wisły, zastanawiam się czy jak przerwie wały to dopłynie do mnie woda..... I co wtedy..... Ile tej wody jest, jaka jest jej siła?
Dziewczyny a jak u Was w tym temacie? Bezpiecznie jesteście? Do rzek daleko? Manga? Ty ze Śląska jesteś, co się u Ciebie dzieje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17611 przez Madzia89862
u nas teraz tez sloneczko.no my naszczescie daleko od warty np.20 km sa mniejsze tu jakies ale 15 km tez od nas takze nas nie siegnie chyba..tez ogladam wiadomosci ale przyznam ze nie moge czasem paterzec jak widze wlasnie tylko wystajace dachy spod wody albo ludzi siedzacych na dachu:(straszne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #935923 przez jadziaa
U nas paskudna pogoda, pada i pada. W takie dni raczej nie wychodzimy z domu więc najchętniej pieczemy ciasteczka. Najbardziej lubimy pierniczki do tego potrzebujemy dobrego miodu najlepiej naturalnego. Ja kupuję na http://www.bogutynmlyn.pl/ i mam pewność, że nie ma w nim żadnych sztucznych konserwantów i jest w sam raz dla dzieci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #936061 przez patka89
No właśnie co tu robić ciagle pada już 4 dzień oszaleć można nic tylko siedzieć w domu już mi sie nawet pomysły kończą co robić w domu z malutka teraz śpi to i ja odpoczywam :d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1011675 przez weronikaklosok
Gdy pada i pada, a dzieci nie ma to zawsze jest czas by posiedzieć na takim portalu jebanka.pl/ , ewentualnie z mężem poświntuszyć. Czy wy też z takich stronek korzystacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030647 przez EwelinaWisnia
Jak pada i pada to internet :) Instagram daje rade no i lifestylowy portal dla matek My Sweet Love to podstawa. Można się tak wciągnąć, że nie zorientujesz się, że przestało padać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034080 przez weronikaklosok
W taką pogodę można robić wiele ciekawych rzeczy. Dla niektórych osób taka pogoda jest pożądana na różnego rodzaju zabawy.
Czasami nawet idąc na jakieś dalekie wyprawy, można się zaopatrzyć w tego typu www.e-horyzont.pl/ specjalistyczny sprzęt.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035730 przez junonka
Można wybrać się do kosmetyczki - kosmetyczka bemowo . Jest tam wiele ciekawych zabiegów, więc może również i wam spodoba się ich oferta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035759 przez WiolkaKlaman
W zależności czy mam wolny dzień, czy dzień z maluchami- z dziećmi zawsze staram się wykombinować fajne zabawy, jak mam dzień relaksu- to jadę na zakupy i się relaksuje w domku, leżę w wannie, robię maseczki, itp. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037674 przez ulaa91
Gdy pada i pada (teraz na szczęście nie ma takiego problemu :D) zazwyczaj biorę się za porządki w szafkach, jadę na zakupy, albo po prostu oglądam filmy. Z resztą jak ma się dzieci to nie da się nudzić nawet jak pada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038315 przez Domii1983
Bardzo dużo czytam, bo chcę być na bieżąco z nowinkami literackimi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041146 przez Quake
Ja też sporo czytam, a tak poza tym, jak pada i nie ma szans na wyjście to zajmuje się tym, co akurat mam do roboty, a w domu zawsze się coś znajdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041185 przez WiolkaKlaman
jestem teraz na zwolnieniu chorobowym to też mam okazję nadrobić troszkę czytanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045703 przez Domii1983
Staram się zając czymś mojego marudę - czytanie, rysowanie, gumowa piłka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl