BezpiecznaCiaza112023

Polująca mama

12 lata 4 miesiąc temu #258839 przez eash
Dziewczyny, czy któraś z was poluje? Mam na myśli polowanie dosłowne - z bronią w ręku, w lesie :) Czyli - czy któraś z was jest członkiem PZŁ? Ja od dawna myślę nad wstąpieniem do PZŁ i chyba zrobię to teraz, zastanawiam się tylko, czy łatwo jest pogodzić taką pasję z obowiązkami przy dzieciach (Hania ma prawie roczek, a ja jestem w drugiej ciąży).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #258962 przez Marysia27
na wstępie zaznaczę, że nie śmigam z bronią po lesie, nie na leżę do miłośników strzelania do zwierząt :P natomiast jako mama i osoba z czasochłonną pasją - jazda konna- mogę od siebie powiedzieć, że nie istotne jest czym i w jakiej formie się pasjonujesz, ale czy sama będziesz w stanie się zorganizować przy dzieciach. Wiem że należność do PZŁ to nie tylko polowania, ale i obowiązki członków - zbieranie wnyków, dokarmianie zwierzyny czy choćby wpisowe i składki. Mam znajomych myśliwych, i oni jak jadą w las, to przez pół dnia ich nie ma, i na to trzeba brać poprawkę. Szczerze ja nie jeździłam konno, od czasów ciąży, i po urodzeniu, bo zawsze brakuje mi tych 3-4 godzin na wyjazd w pole :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #259027 przez taakamama
Ja biegam z bronia po lesie :lol: co prawda nie strzelam do zwierzatek a do ludzi ;) i nie z prawdziwej broni a z karabinka na kulki :cheer:
przez cala ciaze mialam przerwe z oczywistych wzgledow ale zaraz po nowym roku wybieramy sie z mezem i znajomymi na strzelanke :lol:
czy da sie pogodzic pasje z dziecmi :unsure: oczywiscie ze tak :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #259206 przez justyna84
Ja kiedys jak dostalam z takiej kulki to myslalam ze umre :ohmy: a siniaka mialam prawie na cale biodro byl az fioletowy :ohmy: juz nie chce jechac :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #259482 przez taakamama
justyna84 napisał:

Ja kiedys jak dostalam z takiej kulki to myslalam ze umre :ohmy: a siniaka mialam prawie na cale biodro byl az fioletowy :ohmy: juz nie chce jechac :silly:


:lol: uroki paintballa :silly: przynajmniej moge bezkarnie wyrzyc sie na mezu :lol: bo przewaznie jest w przeciwnej druzynie :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #259490 przez Emme
ja "polowała" jak taakamama :D
byłam najlepsza, choć faktycznie trochę może boleć. Ale największe siniaki mieli moi przeciwnicy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #603433 przez juzwia
Może to głupie, ale gdy tylko zobaczyłam ten temat od razu mnie zaciekawił. Przyznać muszę jednak, że raczej myślałam o innym rodzaju polowania :) Jestem więc tym bardziej zaskoczona i pełna podziwu. Do tej pory wydawało mi się, że polowania to typowo męskie zajęcie, albo inaczej. Zajęcie, które jest w stanie zainteresować jedynie panów.

Julka, Pola, Mikołaj...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #685300 przez Dorotti
justyna84 napisał:

Ja kiedys jak dostalam z takiej kulki to myslalam ze umre :ohmy: a siniaka mialam prawie na cale biodro byl az fioletowy :ohmy: juz nie chce jechac :silly:


Kilka tam spotkała mnie taka historia i od tamtej pory nie nie gram w paintballa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #809947 przez AniaF
Ojejku..podziwiam za taką męską pasję. Ja bym chyba nawet bała się brać za coś takiego. Znaczeni bardziej wolę spokojniejsze zajęcia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #935295 przez jadziaa
Haha ja poluję, ale tylko na wyprzedażach :) teraz przydałyby się jakieś wygodne kozaki na obcasie , najlepiej takie czarne z wysoką cholewką. Ale swoją drogą podziwiam taką męską pasję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938403 przez midnight79
Ja tylko w paintballu mogę sobie zapolować :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #952539 przez AniaF
Ja zbyt kocham zwierzęta, aby uciekać się do takich rozrywek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991068 przez midnight79
Ale kulkami z farbą nikogo nie zranisz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031317 przez weronikaklosok
Ja jedynie co poluję to na kosmetyki :)
Ostatnio na tapecie mam kosmetyki na bazie ślimaka. Czy próbowałyście takie? Ta polska firma www.visplantis.pl/ posiada chyba takie w swoim asortymencie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038319 przez Domii1983
Ja także jeśli chodzi o polowanie to tylko na kosmetyki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl