BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 1 miesiąc temu #607273 przez dzidostwo
Madeline no cóż, dobitnie daje mi do śwaidomości, że ma mnie gdzieś i mu przeszkadzam.. :)

no ale się muszę jeszcez pomęczyć oby niedługo :(

to już kupe czasu.. a mi ledwo tydzień a tu już 5 tygodni :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607300 przez Koni
Cześć dziewczynki :)

Ja od jutra 6 dni wolnego :D Z jednej strony się cieszę ale z drugiej mam tak marne godziny że szkoda gadać :angry: prosić o więcej nie mam co bo jeszcze mi dowalą 2h i rozwalą na 4 dni pracy w godzinach w których mi się nie będzie opłacać eh...

Ja wszystko prawie sprzątnęłam tylko kuchnia i łazienka na dole mi zostały.

Dzisiaj naszykuje koszyczek na jutro i chyba babkę upiekę i może obiorę warzywa na sałatkę a jutro ugotuję i pokroje, muszę jutro zrobić sernik i mięsko upiec a pozostałą część jeszcze dziewczyny doniosą bo będą nasi przyjaciele na święta :D


A i zapomniałam od wczoraj Kacperek raczkuje :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #607471 przez Joanna
koni gratulcaje dla Kacperka :)

mnie z kolei duma rozpiera, bo wczoraj Ala powiedziała "mama" i dzisiaj rano również :kiss: :kiss:

zaraz idę piec 2 ciacha, potem mięsko :)
na 12.00 idziemy do święconki, ale aura za oknem wcale nie motywuje i na pewno nie ma nic wspólnego z Wielkanocą :lol:







życzę Wam kochane wszystkiego co nalepsze, dużo zdrówka, radości z dzieciaczków, samych sukcesów i zadowolenia z życia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607523 przez Koni
Witamy :)

Joanna dziękujemy :kiss:

Ja poszłam spać po 1 bo wieczorem pogadalam z mamą bo miala urodziny a po pracy mieliśmy gości więc też nie moglam robic wiec późno zaczęłam robić i tak mi zeszło.

Też już mam koszyczek prawie gotowy ;) Po 11 idziemy świecić. Jak wrócę ze święcenia to muszę upiec mięso i zrobić sernik i sałatkę a później posprzątać kuchnie.

Najlepsze życzenia i wesołej Wielkanocy dla Was i waszych rodzin :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607582 przez blue01
spokojnych i szczesliwych swiat:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607613 przez Joanna
mamy 2 ząbki! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607645 przez Madeline
Blue i Koni dziekuje za zyczenia :kiss:

Wszystkim Waszym rodzinom i maluszkom zycze Wesolych Swiat :kiss:

Joanna gratulujemy 2 zabka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607960 przez iwonka_wwa
Kochane, zdrowych I wesolych swiat dla Was, Waszych maluszków oraz rodzin. U nas to nie Wielkanoc, a Boze Narodzenie :-) Zastanawiam się czy Michasia na pierwsze sanki nie zabrac hihi.

Ogółem troche podczytuje ale nie miałam kiedy sie odezwać. Michas cos nam sie przestawil i budzi sie w nocy co godzine. Pierwsze 2-3 razy poloze go (bo od razu staje w lozeczku) chwile pokwili ale usypia, a potem juz nie chce spqc, musze go wziac do cyca i juz nie moge odlozyc go bo sie budzi i ryk. I ja i maz padamy, nie wiem co sie fzieje, bo Michas jak mial 3 miesiace to juz cala noc nam przesypial, nie liczac jakichs zabkow czy cos. Wiecie czemu tak nagle sie tak mogl przestawic?

Ehhh....dopiero po sniadaniu, a ja juz objedzona ze pekam w szwach :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #608179 przez Joanna
Cześć mamusie :)

ale mamy wiosnę, co nie? :( za oknem sypie śnieg w zasadzie u nas zrobiła się zamieć, także siedzimy w domu :blush:

święta u rodziców spędziliśmy dobrze, znowu dostaliśmy pełno jedzenia :lol:
Ala uzbierała preznetów, dostała ubranka, grający fortepian, telewizorek z ruchomym
ekranem, pierwszą laleczką- małego noworodka, mięciutkiego, który woła "mama", chrapie, śmieje się itd. a od nas dostała ten pchacz-wózek :)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #608279 przez Madeline
Hej kochane

Jak tam po swietach?

Ja objedzona i najedzona... Ciezko mi bylo w te swieta, bo bez meza... Ale nic to, musze dac rade.

Olus kombinuje wstawac jak tylko moze i gdzie tylko moze :lol: Agencik moj maly :D W lozeczku juz wstawanie to dla niego zadna przeszkoda, nawet w nocy jak sie obudzi to za chwile wstaje i wola, w lozeczku rowniez sobie chodzi naokolo i od jednej szczebelki do drugiej, oczywiscie tej szerszej :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #608347 przez Kasiulka
Hej!
Wybaczcie że się nie odzywałam ale latamy między domem teściów a domem moich rodziców :)

Madeline gratuluję ząbka!

Joanna bardzo mi przykro że z tym stażem tak wyszło :( co za ludzie... Gratulujemy kolejnego ząbka :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


dzidostwo dacie radę! najważniejsze że nie jesteś sama , masz córcię także zajęć Ci na pewno nie brakuje :) musicie przetrzymać. Jak się czujesz? Kiedy masz teraz wizytę u lekarza?

Koni gratulacje !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #608374 przez blue01
jestem i ja spowrotem ale tam jakiejs rewelki specjalnie nie bylo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #608547 przez iwonka_wwa
Witam kochane w ten poswiateczny poranek. U nas w zasadzie swieta spokojnie minely, chociaz odpoczac to sie nie udalo. Michas jeszcze by spal, budze go na sile bo osratnie 2 dni spal do 10 a potem chodzil spac o 12 w nocy.
Joanna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
.

Milego dzionka Wam zycze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #608617 przez Natalia^^
Wszystkiego dobrego po świetach :laugh:

od czego zacząć, może od tego że takich świat jeszcze nie miałam:-( wszyscy mieliśmy jelitówkę, Ja Łukasz Jaś. Nic nie pisałam bo zwyczajnie nie miałam siły. ahh mówia jak nie urok to sraczka :silly: Ale już dzis jest lepiej choć nadal rozwolnienie mamy.Plus że nie przytyłam w swięta:-)

U dietetyczki byłam ale narazie nic ciekawego nie było, jestem trochę niezadowolona. Kazała mi założyć dzienniczek i zapisywać co jem. Powiedziała tez że nie rozpisze mi diety, ze sama musze decydować co bede jadała. Dzis mam jej wysłać ten dzienniczek. Ale w sumie to niewiele jadłam przez te dni umówiłam się na wizytę 10.04. zobaczymy co mi powie dalej. Jak bede dalej niezadowolona pójdę do innej.

Joanna jaka masakra, wspólczuję. A Alunia to zdolna dziewczynka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #608636 przez dzidostwo
Hej dziewczynki!

Święta, święta i po świętach..!


Amelia włąśnie sobie drzemie, 2 razy dziennie od 1-2 godzinek.. :)

a wstałyśmy dziś po 9 :) teraz sobie siedze, wstawiłam pranie, zaraz sobie powiesze, mam trochę prasowania Amelkowego i trzeba się za nie wziąć :)


dziś może znajoma przyjdzie na kawkę to sobie posiedzimy :) z dziewuszkami i na spacerek można dziś wyjść bo nawet słoneczko świeci :)

co do samopoczucia.. to z początku słabo mi się często robiło i spać mi się chciało, a teraz od dwóch dni jest mi lepiej.. nie mam aż takiej ochoty na sen :) ale skolei jak nie zjem czegoś to czuje jak bym miała wymiotować;/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Amelka mówi "tata" i "mama" chociaż woli bardziej wołać "tatę" niż "mamę" ale dziś robi postępy bo często dziś mnie już wołąła :) cwaniaczek, a jak rozmawia z tatą na skype to chce wejść w tego laptopa do taty :) a nie może :(


Mąż dostał pracę na stałe, w tym ygodniu jedzie się zrejestrować, i po mału szuka mieszkania, ale w między czasie złoży jeszcze aplikację do hausingu bo być może dostanie mieszkanie socjalne..

ale mi się tęskni.. :(



idę coś zjeść, bo niby po śniadaniu ale czuję mały głód ::)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl