BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #608739 przez Joanna
Cześć kochane :)

my już zaliczyłyśmy krótki spacerek do rossmanna, musiałam wyjść po jedzonko dla Ali :blink:
teraz jst fajna promocja na desery jogurtowe z hipp, są różne do wyboru np. z musli z owocami, owoce z twarożkiem itp. dwa wychodza za niecałe 7,50 zł :) gdyby nie to, pewnie nie wychodziłabym z domu :blush: słońce niby świeci, ale zimno jest :(

moja Alcia akutualnie śpi z mężem jak wstaną zjemy obiadek i pojedziemy na zakupy :blink:
dostałam okres i znowu ciągnie mnie krocze :huh:

dzidostwo super, że mąż tak sprawnie wszystko załatwia :) nim się obejrzysz znowu będziecie razem :)

natalia bardzo Wam współczuję kochana :( to można powiedzieć, że święta mieliście z głowy :dry: najgorzej to Jasiu, bo malutki :kiss:
hmmm, trochę dziwna dietetyczka...po to idziesz do niej i płacisz aby Cię jakoś naprowadziła, bo tyle co Ci powiedziała to Ty sama wiesz :cheer: mogę wiedzieć ile kosztuje jedna wizyta?
ja jak chodziłam jeszcze przed ślubem do dietetyka, to dostawałam gotową listę z menu, byłam na diecie z niskim indeksem glikemicznym, aczkolwiek nie polecam, bo kilogramy wracają;/ schudłam 15 kilogramów, wróciło 9 i tak zostało, jadłam normalnie i nie tyłam więcej nadal byłam -6 kilo aż do ciąży:P

iwonka przpiękne zdjęcia zamieściłaś na fb :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #608834 przez Joanna

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #608910 przez Natalia^^
Joanna wzięła 70 zł ale wydałam jeszcze na badania 60 zł.

Teraz sie okazało że miała mi na maila przysłać zalecenia na święta ale chyba poszło w eter :-) proponuje mi odkwaszanie organizmu ze wzglęgu że po zimie niby tak trzeba i dlatego ze czesto mam zgagę a teraz mi przysłała cos w takim stylu


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #609467 przez Koni
Cześć dziewczynki :)

Ja dzisiaj dopiero bo wczoraj fatalnie się czułam, dzisiaj zresztą też :dry: Od jakiegoś czasu boli mnie często głowa, mam zawroty i takie uderzenia gorąca :angry:

Święta nam minęły bardzo fajnie :) Było nas sporo więc impreza się udała tylko chłopaki musieli wyjść wieczorem na 4h do pracy ale dałyśmy rady :silly:
Po siedzieliśmy do 3 w nocy i znajomi mieli jechać do domu ale nie dało rady złapać taksówki więc zostali na noc więc chata była pełna :P a rano zjedliśmy wspólne śniadanko :)

Kacperek raczkuje jak opętany ale nie chce mu się na razie stawać :P

Dzisiaj wielki dzień bo przenieśliśmy go do jego pokoiku :lol: mam tylko nadzieje że będzie mu się tam dobrze spało a ja w końcu będę mogła sobie poczytać przed snem czy powiercić się na łóżku :silly: bo moje dziecko jest wrażliwe na każdy dźwięk :S

Kupiliśmy mu dzisiaj pchacza czerwonego



i piłeczkę, gryzak, to takie na owocki co rybka ostatnio pisała, rolety do samochodu żeby go słonko nie raziło, ochraniacze na rogi ławy i książeczkę do wanny więc Kacperek miał dzień dziecka :lol:

A dla mnie torbę do przewijania do wózka tego spacerowego bo naszej nie da się przymocować


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Natalia ja bym tak nie potrafiła bo ja to muszę mieć czarno na białym ile czego mam zjeść a takie mówienie mi że tego czy tamtego nie powinnam nic by mi nie dało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #609533 przez Joanna
Cześć kochane :side:

my już na nogach, zaraz zjemy śniadanko i uciekamy na dwór :woohoo:

koni mnie teraz głowa boli, a uderzenia gorąca miałam na 2-3 dni przed miesiączką :angry: okropne uczucie, jakbym przechodziła menopauzę :lol:

widzę, że Kacperek też dostał mnóstwo prezentów :)
nasza Ala wczoraj dwa razy sama wstała w kojcu :woohoo: :kiss:


natalia jeszcze nie spotkałam się z taką dietą :blink: jednak lepiej mieć rozpiskę tego co jeść...a najlepiej odchudzać się jednak samemu, przecież tak ładnie komponowałaś sobie już posiłki i pisałaś, że schudłaś nawet 2 kilogramy? :) mnie mąż przekonał do tego abym sama odchudzała się, miał rację :side: wystarczy odrzucić słodycze, nie jeść po 18.00, przerzucić się na produkty pełnoziarniste, owoce, trochę warzyw a nawet czasem zjeść coś normalnego tylko po prostu mniej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #609978 przez aaga2244
super kombinezon niemowlęcy
Wygląda jakby składał się ze spodenek i kurteczki jednak jest jednoczęściowy
Rozmiar z metki to 74 - 80
Ciepły i wygodny!
Zapinany na zameczek.
Zewnętrzna tkanina impregnowana warstwą TeflonR DuPontTM
Wewnątrz ciepły polarek.
Kombinezon ma wywijane rękawiczki i buciki
Marszczony na kapturku w celu lepszego dopasowania
Kombinezon nowy z metką !
materiał został przebadny na zawartość substancji szkodliwych

Cena 25 zł !
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #609983 przez Natalia^^
Hej,

Joanna tej dietetyczce chodziło o to że człowiek jak ma rozpisana diete to po jej zaprzestaniu wraca kompulsywne jedzenie i złe nawyki wracają. Nie wiem ja tez bym wolała miec rozpisana diete ale postanowiłam robic sobie liste zakupów i planowac posiłki z wyprzedzeniem. Pani D powiedziała że ważne aby budować samemu nawyki żywieniowe... Nie wiem zobaczymy co mi powie jeszcze 10.04 Dzis jadę na zakupy. Kupię sobie parowar :laugh:

Dziewczyny ogarnął mnie jakis dziwny smutek :( nie wiem jakaś chyba zimowa depresja :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #610961 przez Joanna
Cześć wszystkim :blink:


matko kochana, jak tragiczna pogoda;/ zero słońca, zimno i zaraz padać będzie :angry:
dzisiaj siedzimy z Alutką w domu, normalnie nic się nie chce :blush:

muszę mieszkanko posprzątać ;)

Kochane podajecie jeszcze witaminkę 'D'? nam właśnie zostało kilka kapsułek i zastanawiam się czy nie dokupić :unsure:
słyszałam, że do roku podaję się, a potem można coś innego:) jest pełno suplementów dla dzieci powyżej roku, aczkolwiek latem pewnie powstrzymałabym się jedynie w okresie jesienno zimowym warto czymś wspomagać dziecko :) pytałam się kiedyś pediatry o tran, to póki co mam nie podawać, chociaż można już po 6 m-cu :silly:



idę odkurzać i zjeść śniadanie :woohoo:


miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #611040 przez Kasiulka
Joanna jak to dobrze że z tym zasilkiem tak wyszło :) my dajemy d cały czas, jak lato będzie to odstawimy. :)

Koni ale super zakupy kurcze zazdroszczę! A pchacza też musimy sprawić Zuzi, :)

Natalia widzę że na poważnie podchodzisz do sprawy, więc na pewno Ci sie uda !

Mąż chory. Oby tylko Zuzi nie zaraził. Pogoda okropna więc zostajemy w domu. Zuzia ma dziś senny dzień, ja tak samo

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611079 przez iwonka_wwa
Achhhh..ta zima się nigdy nie skończy :/ U nas od wczoraj sypie i sypie, też z Michasiem nigdzie się nie ruszamu bu nie ma jak wózka pchać tak wszystko zasypane, a nic nie odgarniają :/
konisuper zakupki, a ta torba to fantastyczna!
joanna my też nadal wit d podajemy. A z tym zasiłkiem to super, bardzo miło z ich strony. Jednak są jeszzce ludzie na tym świecie.
natalia dasz radę, może i dobrze zacząć od nawyków, chociaż sporo tego :ohmy:
kasiulka[/ to musicie uważać na Zuzie, u nas jest jakiś wirus i dzieci strasznie gorączkują w okolicy i cięzko zbić tą temperature.

Michaś nadal co chwile budzi mi się w nocy. Czytałam w necie, że to dlatego ża usypia przy cycu, przy mamie, a budzi się sam i to dlatego. Ale jak on mi inaczej nie uśnie niż przy cycu to jak go uśpić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611662 przez dzidostwo
Hej, powiem Wam że przez tą zmianę czasu szybciej mi dni mijają, na szczęście :)

dziś byłyśmy u znajomej na kawcę dziś jej Niunia kończy PÓŁ roczku a moja Niunia jutro 10 miesięcy !! jeszce dwa i Rok ... ale to zleciało..

z dnia na dzień coraz bystrza, i w ogóle mnie zaskakuje... wczoraj kupiłam jej herbatkę granulowaną ale taką zwykłą, i patrząc na skład jaki jest dla dzieci a tej ma dużo więcej witaminy C mniej tłuszczu.. i wogóle i małej zasmakowała.. :)

Ciesze się bo przede wsyztskim jest kupe kasy tańsza, bo jak by nie patrzeć takie dwie puszki po 400 g na tydzień a nie licząc że po 17-18 zł a ta herbatka po 3 zł to jest duża różnica..

a miałam się pochwalić jaką moja mama kupiła sukieneczkę Amelci na roczek jak byłyśmy w pepco to zaraz Wam pokażę, no i przed chwilką zamontowłam ochraniacz Amelci do łóżeczka, bo w nocy się tak wierci że sie obija, (No i moja mama uszyła jej pościel) więc zaraz też wkleję zdjęcie tylko zmniejszę.. i coś miałąm pisać ale wyleciało mi z głowy..

Amelka woli chodzić na nóżkach niż na czworaka... no i rozłożyłam jej spowrotem kojec i fajnie próbuje do niego wchodzić, a podłogę ma do popisów (czyli polerowania:D)



Koni zakupki udane :DD torba mi się bardzo podoba :)

Joanna mojej znajomej też w UP dali staż :) ale na szczęście napisali jej że nie nadaje sie czy coś tam w każdym bądz razie odmówili, a dziś zanosząc bała się ze wlepią jej coś nowego a tak to spokój ma do 23 lipca :D biedna :P

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612469 przez Kasiulka
Iwonka Zuzia też ię budzi, my już od dawna przestaliśmy ją przekładać do łóżeczka, cały czas śpi z nami, niemalże przez całą noc z piersią w ustach. Kiedy śpi sama beze mnie obok to może 15 minut przy dobrych wiatrach wytrzyma. Wiem że to źle, ale chodziliśmy jak zombie, co 10 minut w nocy pobudka to nie na moje nerwy.

dzidostwo ale nie ma zdjęć :( jak się czujesz? kiedy wizyta u lekarza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612841 przez dzidostwo
no nie chcą mi się wgrać nawet po zmniejszeniu a wizyta w poniedziałek, samopopoczucie też dobre :)

Ami kończy dziś 10 miesięcy jeszcze dwa i roczek :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612890 przez Joanna
hej, hej :)

usiadłam na chwilkę, aktywny dzień :woohoo: byliśmy na zakupach, ale na nogach z wózkiem, także trochę kalorii spaliłam :blush: potem obiadek uspypianie Alutki itp :side:
za niedługo Niuniek pewnie wstanie na obiadek, wieczorkiem nagotuję Jej rosołku z kluseczkami :)

w ogóle ostatnio oglądam program kulinarny "Pyszne 25" i podpatrzyłam dużo fajnych przepisów:)
dzisiaj zrobiłam kurczaka z pesto,pomidorami, mozzarellą i makaronem pełnoziarnistym :lol:
pyszne, tanie i przede wszystkim nawet ja mogłam zjeść :silly:

dzidostwo teraz idziesz prywatnie do lekarza? Buziaki dla Amelki z okazji 10 m-cy :kiss:

Kochane myjecie już ząbki dzieciaczkom? My mamy dwa ząbki, w tym jeden cały nie wyszedł...
powoli przymierzam się do kupna pasty i szczoteczek, jest taki fajny zestaw w rossmannie :side: spróbujemy raz dziennie coś pokombinowć, bo i tak pasta zostanie zjedzona :laugh:

dokupiłam też witaminę D i pociągniemy dalej, bo jednak do lata to chyba daleko :dry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #613471 przez Natalia^^
Witam Panie.

Jakie pustki:-) U nas jakoś leci. staram sie trzymać dietę i czekam aż złożą mi orbitrek do ćwiczeń, Czekam na jakies efekty.
Łukasz w trasie, i może dobrze. Jakoś trace serce do niego. Działa mi na nerwy czasem nawet bez powodu :(

Jaś był dzis u kolezanki, nawet ładnie sie bawili:-)

Miłego weekendu :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl