BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 1 miesiąc temu #603514 przez Joanna
witam się i ja :woohoo:

my na nogach od 8.00, chociaż Ala gadała sobie już od 7.30 :blush: a nas obudził nieprzyjemny zapach, pewnie nie mogła spać, bo kupa jej przeszkadzała :lol:

jestem dumna z mojej Alutki, dzisiaj po raz pierwszy sama dwa razy wstała! :) :kiss:
odbija się od progu przy balkonie, opiera się łapkami o szybę i stoi :)
coś czuję, że szybko zacznie chodzić :side:
my dzisiaj jedziemy na bilans, potem ze mną do dermatologa ;)

pogoda śliczna, tylko mogłoby już śniegu nie być :silly:

koni dziękujemy :kiss:
magda dużo zdrówka dla synka :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


mykam obiadek robić, dziś faszerowana papryka :)
jeszcze mam Ali ubranka do poprasowania, buuu ;)


miego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603677 przez magda__kielce
No i kiepsko bartus dostal antybiotyk zaczelo mu swistac w oskrzelach :( Bidulek sie meczy z tym katarem i kaszelkiem sama niewiem jak mu pomoc:( :( :( :(
moze macie jakies sposoby??????/

Ja tez podnieta ale coz wazne zeby on sie poczol lepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603935 przez Joanna
My już po bilansie :) Jak zwykle pielęgniarka z pediatrą nie mogły się nachwalić Alicji, ze taka ładna jest, pięknie ubrana, ma śniadą i aksamitną skórkę :blush:
wszystko w porządku, jedynie dostałyśmy receptę na maść robioną, jutro do odbioru;)
Ala miała dziś wyjątkowo odparzoną pupe :S niestety tyle tych kup robi, na dodatek tak jak pielęgniarka mówiła, są kwaśne i stąd czerwona pupa...nie ma w tym mojej winy na szczęście :)
ważymy 9300g :) także ewidentnie waga spowalnia, bo ponad 2 miesiące temu Ala ważyła 8300g :)
możemy powoli wprowadzać jogurty naturalne itd.


a mi dermatolog oznajmił, że mam alergiczną i wrażliwą skórę,stąd jest bardzo sucha, mam tzw. "kaszkę' na rękach, pupie :huh: dlatego muszę kupić sobie specjalny balsam dla alergików, żel po prysznic i inne kremy min. na odciski :silly: jeśli Ala odziedziczyła więcej genów męża, nie będzie miała takiej wysypki :side:

magda ciężko cokolwiek doradzić, skoro Malutki dostał antybiotyk to nasze domowe sposoby tutaj nic nie pomogą niestety :( a na katarek nie robicie inhalacji?
np. jak Ala miałą katar dosyć ostry, to dostawała Nasivin soft, woda morska 3 razy dziennie, witamina C 2 razy dziennie, maść majerankowa, miała podwyższony materacyk w lóżeczku, dobrze jest też nasączyć waciki olejkiem eukaliptusowym i rozłożyć w rogach łóżeczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603959 przez Madeline
Hej kochane

Ja dzis bylam u tesciowej, powiem Wam, ze nawet milo bylo :D Maly dostal od babci kuferek na zabawki, smoczusia, telefon grajacy i dla malego koszyczek ze slodyczami (czyt. dla mamusi :blush: )

Jutro do miasta jade zeby dowiedziec sie o ten paszport, dentysta itp, takze latania jutro mam...

Kasiulka rozumiem Cie i Ci sie nie dziwie, nie lubie falszywych ludzi :angry:

Koni faceci najlepiej po pracy to by nic nie robili, bo przeciez ciezko pracuja :dry: Mój R tez taki madry byl poki nie siedzial z malym jako niania, wtedy docenil i przyznal mi racje, ze opieka nad dzieckiem i domem to wcale nie taka latwa sprawa.

Joanna wszystkiego najlepszego dla Aluni :kiss: Najwazniejsze, ze Alutka jest zdrowa, a jesli chodzi o dupcie to powiem Ci z wlasnego doswiadczenia (moj maly niedawno mial odparzona dupcie) myje mu chusteczkami wilgotnymi i dupke obsypuje pudrem z Johnsona, bo smarowalam za kazdym razem Sudocremem a okazalo sie ze to bylo tluste i to tak odparzalo, a puder wysusza.

Magda jak synus?

A gdzie reszta naszych dziewczynek? Halo halo odezwijcie sie :D :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603964 przez Joanna
madeline dziękujemy :kiss: ja używałam właśnie z doskoku sudocrem, a tak to krem nivea baby, który faktycznie jest tłusty...jutro odbiorę tą maść, zastosuje a jak zejdzie odparzenie i wróci przy stosowaniu nivea to kupie sypki puder :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603999 przez Natalia^^
Wszystko mi się skasowało :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #604041 przez Natalia^^
z tego co mi utkiwło to zaraz wszytkie się wyprowadzicie za granice:-)

A odnośnie prezentów to Kasiulka ja uważam że jakiś drobiazg do mogli przynieść. ja też mam dziadków którzy są mało majętni żyją od emerytury do emerytury. Ale zawsze dziadziuś daje Jasiowi soczki malinki jagódki, jest wtedy bardzo szczesliwy. Ja bardzo kocham moich diadków

Dziękujemy za życzenia. :kiss:

Sama uroczystosć się bardzo udało tesc nie pił wiec było miło. Za to ja jestem wykonczona od piatku do wczoraj codziennie goście. Jaś był bardzo grzeczny. Jęździł swoim nowym sprzętem a później poszedł spać:-) z prezentów dostał merca :lol: rowerek na trzech kółkach do pchania, złotą brasoletkę, myszkę miki, stoliczek edukacyjnyhttp://allegro.pl/boikido-stolik-do-nauki-liczenia-5w1-tablica-2025-i3116185105.html huśtawkę taką s tesko za 24 zł( od siostry która chciała bardzo coś mu kupic a ja nie stac bo jest studentką)
kilka zabawek fisher tj. aparat gitara organki i trabka. Dostał tez bączka od znajomych którzy są w kiepskiej sytuacji finasowej(jak ktos chce to potrafi zdobyć się na gest) klocki drewniane z pepko;-) fajne tylko sa małe elementy.

A odnośnie prezentów na swięta, kogo nie stać mam pomysł;-) Ja kupiłam Jasiowi wiaderko łopatkę foremki w pepko za jedyne 3.99;-) Bo kupilismy Jasiowi parasolkę na spółke z tesciami i chrzesnym
o taką czekam tylko na kólka bo nie przysłali mi tylnych

No i zapomniałam dodać że mój "dorosły synus był u fryziera
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604436 przez Joanna
jejku jak mi dzisiaj Alicja płakała przy zmianie pieluszek :(
ma tak doparzoną pupcię,ale głównie cipcię, aż spuchnięta:( w ogóle nie chciała żeby ją tam dotykać, nawet jak ją bierzemy na rączki to tak, żeby nie łapać jej pod dupkę...
mąż poleciał do apteki i już dziś odebrał ten krem robiony, mam nadzieję, że pomoże plus obsypałam chore miejsca obficie mąką ziemniaczaną
aż mnie serce boli
tak teraz myślę, że to wina tej porannej kupki, musiała ją w nocy zrobić :huh: bo zawsze robi pierwszą po śniadaniu...
w ogóle wystraszyłam się, bo okazało się, że sąsiadka z rodziną ma jakąś jelitówkę, przynieśli od 3 letniego chłopca z rodziny i ja nie wiedziałm i byłam u niej z Alą na 10 minut, mam nadzieję, że nie od tego zrobiła dziś 5 kupek...w sumie kiedyś potrafiła tyle zrobić, poza tym były normalne, zbite :S
w razie czego zapisałam ją na popołudnie do lekarza, ale myslę, że będzie wszystko w porządku

natalia śliczne zdjęcia na fb, prezenty również :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604463 przez Koni
Natalia^^ Jasio piękny :) i kupiliście ten sam wózek co my :D My swój jutro odbieramy bo był jeszcze w sklepie :)


Joanna nam ten krem z nivea odparzał dupcie i ja smaruje mu bepantenem i nie ma już nic a czasami sudocrem ale zawsze na noc bepanten. Biedna Alcia :kiss: A kupek może tyle robić bo może jej kolejny ząbek idzie :unsure: Mi Kacper przy pierwszym ząbku zrobił 4 kupki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604533 przez Kasiulka
Joanna Twoja Alutka robi postępy w szalonym tempie!

magda jak Zuzia była chora bardzo pomagało nam nawilżanie powietrza, mąż nawet po kilka minut stał z nią nad nawilżaczem, od razu lepiej jej się oddychało.

Natalia o to Jaś dorosły mężczyzna jak jużu fryzjera był :) ile prezentów matko! :) ech wspaniały chłopak :)

Wczoraj zamówiliśmy wreszcie nowy fotelik do samochodu :) ale się cieszę, bardzo mi się podoba :)
allegro.pl/fotelik-samochodowy-caretero-...isy-i3102470182.html taki różowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604571 przez Joanna
hej kochane :)

my na nogach od 7.30, Alicja znowu przywitała mnie kupką, że hej! :blink:
po śniadanku kolejna była, ale są takie jak zwykle, więc podejrzewam, że tak jak mówi koni od ząbkowania...wczoraj pediatra właśnie mówił, że lada chwila będą kolejne ząbki, przebija się prawa jedynka i u góry coś się dzieje :side:
dzisiaj pupka lepiej wyglada, tylko cipcia jeszcze jezczrwona, ale jest o niebo lepiej :kiss:
w każdym razie tylko wącham i sprawdzam czy kupy nie ma, bo trzeba pupę jak najszybciej wyleczyć :kiss:


za niedługo idziemy na spacerek, pogoda bardzo ładna :) ja już czuję wiosnę w powietrzu :blush: musimy dopkupić dodatki do święconki, jedzonko itd ;)


w ogóle muszę zabrać się za upranie firan, wyprasowanie ich...tego nienawidzę ;)
jutro z mężem weźmiemy się zamycie okiec jak tylko pogoda pozwoli :side:

kasiulka bardzo ładny fotelik :) oj tak, Ala z dnia na dzień nas zadziwia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #604654 przez Kasiulka
Właśnie Zuzia padła... Ostatnio tak wcześnie wstaje, męczą ją ząbki.
Spakowalam Zuzię, teraz jeszcze tylko nasze rzeczy i jedziemy na Święta do moich rodziców i tesciów.

Zuzia od kilku dni próbuje wstać bez podpierania się o meble. Powiem Wam, że zawału dostaję jak to widzę :laugh:

Joanna biedna Alunia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604864 przez Koni
Cześć mamusie :)

My się właśnie na zakupy wybieramy :D Musimy wózek odebrać i coś na święta kupić.

Do później :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604993 przez Natalia^^
Dzien doberek.

U nas słaba pogoda, zimno wietrznie.

ale za to powoli sprzatam mieszkanie, okna mi zostały dwa do umycia. A co do firan Joanna to ja nigdy nie prasuję. Piorę potem delikatnie wiruję i zawieszam mokre wtedy jest święty spokój z prasowaniem.

Koni też kupiliście wózeczek?? A zapytam za ile u was?? Ja jestem z niego zadowolona bo łatwo się składa i mało miejsca zamuje. Ale przede wszystkim ma gumowe koła co było dla mnie najważniejsze bo te plastikowe koła to jakaś masakra miałam wrażenie ze wózek sie zaraz rozpadnie jak przewiozłam Jasia po sklepie. No i pojedyncze pierwsze koła też bardziej zdają egzamin. My sie zastanawialiśmy nad maxi cosi noa ale stwierdziłam że pojedyncze koła i podnóżek dla dziecka jest ważny.

Kasiulka chyba dzieci teraz maja taki czas, Jaś wstaje koło 6,00 rano. Ja myślę że to od tego że wczesniej robi się jasno. po świętach już koniecznie musimy rolety zamontować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605067 przez Miska1
ASIA886


Widzisz Asiu mamy imienniczki i jeszcze ta sama data:) super ( Lenka miała urodzić się 11.06 ale urodziła się 12,06 :)

Lenka - całe moje życie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl