BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #239659 przez chłopek
no to i tak taniej jak moja, w pierwszej ciazy chodziłam prywatni pierwsza wizyta 200zl pozniej 50zl kazde usg 200zl i do tego badania.
wydawało mi sie ze bede jakos lepiej traktowana a sie pomylilam przenosilam 8 dni, i pani doktor nie wyslala mnie do szpitala tylko caly czas mi kazala na wzyte przychodzic, synek jak sie urodzil mial infekcje i tydzien dluzej w szpitalu bylismy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239660 przez rybka19834
ja w usa mieszkam...a ja w pierwszej ciazy nie panikowalam tak jak w tej,moze dlatego ze poronilam 4 miesiace temu i dlatego mam taki strach...nie potrafie przestac o tym myslec...a dzis wszelkie objawy mi ustapily:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239664 przez chłopek
o w usa a gdzie dokladnie ja mam rodzine w chicago

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239669 przez rybka19834
ja mieszkam w new york...ile masz lat chlopek???:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #239671 przez chłopek
26 lat stara dupa jestem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239673 przez rybka19834
Jaka stara dupa:):):):)to co ja mam powiedziec???hehehehhehehheAle nie wazne ile sie ma wazne na ile sie czuje hehhehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239676 przez Madeline
Nie martw się, mnie piersi bolą czasem tak że nawet stanik mnie uciska i boli, a dziś zrobiłam sobie dzień lenia, bo leżę w łóżku cały dzień z laptopem i oprócz tego, że co chwila idę do łazienki siusiu to idę też do lodówki i jem :) A teraz mam ochotę na lody truskawkowe :P Muszę do męża zadzwonić, żeby kupił mi jak będzie wracał z pracy :) Bo jutro idę do pracy i umrę z ochoty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239680 przez chłopek
rybka mnie do tej pory o dowód proszą :) nie wygladam na te 26 lat zreszta mój mąz o 2 lata jest młodszy i sie młodo przy nim czuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239681 przez rybka19834
Oj ja to z tym jedzeniem musze uwazac bo jak bylam w ciazy z moim synkiem to przytylam ponad 30 kg czulam sie gorzej niz slon;P pod koniec ciazy to juz sie wstydzilam gdziekolwiek wychodzic, ale wtedy kupowalam bulke slodka na sniadanie i snikersem zagryzalam masakra dlatego teraz musze bardzo uwazac:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239684 przez rybka19834
Chlopek to wy modziaczki jestescie!!!Co prawda ja mam 28 a moja siostra 22 i jak ktos nie zna to mowi ze ja mlodsza jestem hehehhe i ona wtedy sie wkurza:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239685 przez Madeline
Kochana ja już przytyłam 2,5kg a jestem w 9 tyg. Ale najlepsze lub najgorsze jest to, że jak co 2 lub 3 godz czegoś nie zjem to żołądek mój tak broi, że mimo wszystko muszę coś zjeść, bo aż mi słabo, albo jak ktoś przechodzi z jedzeniem to zachowuję się tak jakbym w życiu jedzenia nie widziała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239687 przez chłopek
rybka u nas jest tak samo moja sis ma 24 lata i kazdy mówi ze jestem młodsza :) ja z Ksawciem tak nie jadłam a teraz caly czas i czekolady,których nie jadam wogóle.
ja narazie koncze ide zrobić mężulkowi placki ziemniaczane żeby miał jak wróci z pracy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239689 przez Madeline
Smacznych placków :)
Ja już lody mam zamówione :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239691 przez rybka19834
ok dziewczynki ja tez spadam musze troszke ogarnac chalupke i pranie zrobic w koncu:/do uslyszonka.papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #240043 przez gorla
rybka jak badanka?? wiesz już coś??

chłopek Duomox pomaga? jak Ksawcio?

Madeline nie martw sie, ja tez nie mam mdłości i jestem w 9 tc. Nie miałam wcale, piersi mniej bola, jedynie chce mi sie ciut spać , nawet nie siusiam za często.

Nie gadajcie tu o starych dupach!! :laugh: ja tuz już babcia jestem

chłopek masz rodzine na Pomorzu? gdzie dokładnie

Ja byłam wczoraj na wizycie. Gość miał super sprzęt. Poszłam dlatego, bo we wtoek jeden bencwał gin powiedział mi, ze mam za mały pęcherzyk do płodu co moze oznaczać NIC albo wady wrodzone płodu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: wyszłam od niego i się rozryczałam, w domu popłakał sie mąż, cała noc nie spałam i rano myslałm, ze umre. Doła miałam jak nic. Akurat był wolny termin na wczoraj i poszłam. Wszystko jest git, w normie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: żadnego za małego pęcherzyka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ciąża wcale nie jest młodsza o tydzień, a o 3 dni. Gin powiedział, że wynika to ze starego sprzętu i złego pomiaru.

Dzidziuś ma 2,15 cm :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl