BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

12 lata 5 miesiąc temu #231593 przez chłopek
ja z Ksawciem miałam skórcze łydek ale juz pod koniec ciazy i nie dostawałam magnezu,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231597 przez gorla
Dziółchy ja mam takie dziwne skurcze , takie pulsowanie w pochwie od kilku dni, zwykle wieczorem a dzis tez rano :unsure: :unsure: :unsure: ma tak któraś?? albo kurcze, albo rozciąganie wiązadeł, ucisk jakiejś tętnicy. Nie wiem. Dzis pierwszy raz 3 razy w nocy w kibelku byłam

tez miałam z Oliwką skurcze łydek ale na sam koniec, gorsza była zgaga od 6 miesiąca az do dnia porodu, spałam na siedząco :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231602 przez chłopek
gorla ja tak czasem mam takie pulsowanie ale pózniej przechodzi, to chyba przez to że macica sie naciąga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231605 przez gorla
chłopek kurzce nie nadążam za toba skaczesz po forumach jak kangur :laugh: ja mam refleks zwolniony ostatnio :laugh: ee to znaczy że te pulsowanie to nic.. mamo mnie opitoliła, ze juz przesadzam w tych wsłuchiwaniach sie w siebie :laugh: :laugh: ma rację , się uspokajam, w niedziele basenik z córcią to sie wyluzuję :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #231614 przez chłopek
gorla moja mama w pierwszej ciazy tez sie na mnie darła ze sie za bardzo w siebie wsłuchuję ,
teraz lekarz zabronił mi nosić ciężkie rzeczy i wogóle z Ksawciem musze uważać żeby go gwłtownie nie podnieść,

ja dopiero zjadłam sniadenie, gdzie o tej porze jesc sniadanie to juz obiad powinien być,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231806 przez gorla
noo pózne to śniadanie, a ja jak tak się bede obżerać to w 9 miechu bede już słoniem :ohmy: :ohmy: :ohmy: jak na razie ponad kilo na plusie tylko nie wiem gdzie to jet bo nic po mnie nie widac :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232970 przez gorla
Nooo gdzie sie podziały wszystkie czerwcówki ja siem pytam????? :laugh:

u mnie standard żadnych mdłości itd. hmmm :dry: co jedynie brzuch mam spięty wieczorami.

Żadnych kurcze smaków , ale za to nerwowa jestem jak osa :laugh: mąż prawie codziennie ma zjebki, noo i za kółkiem zawsze spokojnie siedziałam a teraz :ohmy: :ohmy: drę się, że szok. Chyba jakieś techniki relaksacyjne wypróbuje, bo jeszcze trochę i oszaleje , a mąż ze mną :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #233092 przez chłopek
gorla nie nerwowo bo dzidzius bedzie nerwowy:) a u mnie mdłości na szczescie brak wymiotów, ale juz po woli sie polepsza bo coraz wiecej jem. mąż mi wczoraj powiedział" jeszcze tak wysoko w ciązy nie jesteś a juz ci tyłek urósł" ale szczery :)
ja siedze sobie u mamuski bo wczoraj mąż miał urodzinki i pił z moim ojcem :) później spacerek z Ksawciem i zamówić tort na urodzinki muszę, a w piątek troche musze sobie przygotowac przez imprezka urodzinowa Ksawcia.

gorla a przytyło ci sie cos?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #233247 przez gorla
No ponad kilo na plusie :laugh: takiemu szkieletowi jak ja się przyda :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #233752 przez agnesssa
Helooo zajrzałam sobie do Was dziewczynki bom ciekawa ile czerwcówek z Wami, a tu tylko Wy dwie jesteście :laugh: Ale pewnie jeszcze do Was dołączą ciężaróweczki :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #233810 przez chłopek
no miejmy nadzieje ze jeszcze jakies dołączą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234468 przez asia886
ja byłam 2 listopada na wizycie u swojego ginekologa. przy badaniu pytał mi się czy miałam plamienia gdy powiedziałam że nie to powiedział "to musi chyba tak byc" ale gdy pytałam sie czy cos nie tak powiedział ze wszystko jak najlepiej:-) pierwsza moja ciąża:-) pokazał mi maleństwo i gdzie bije serduszko ale głośnika nie włączył:-( szkoda. bardzo się już cieszę że będę mieć maleństwo w czerwcu a w styczniu ślub:-) mmm super:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234470 przez asia886
przytyłam już 1kg nie dobrze:-( moje maleństwo 15 listopada będzie miało już 2 miesiące a ja rozpoczne 11 tydzień:-) czas leci:-) nie długo święta po świętach ślub bo na początku stycznia:-) a później zaliczenia na studiach 4 roku i do czerwca się nie obejrze a będzie termin porodu:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234495 przez chłopek
asia dobrze że przytyłaś znaczy że dzidzia rośnie, ja nawet nie wiem czy coś przytyłam nie wazyłam sie jeszcze.powodzenia na studiach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234684 przez asia886
ja niestety waże się dzień przy dniu nie chę przytyć więcej niż prawidłowo bo chcę się zmieścić w swoją suknię ślubna:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl