BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

12 lata 5 miesiąc temu #238219 przez rybka19834
ja jestem woj podlaskie ale od 4 lat przebywam w usa:)a ty skad jestes?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #238288 przez gorla
rybka witaj. Ja tez miałam tylko pęcherzyk i 3 tyg. w niepewności żyłam, wiem co czujesz. A kiedy miałaś ostatnią @ i jak długi masz cykl??

ja dziś mam gina prywatnie, a w poniedziałek ide do przychodni z wynikami i połozna założy mi kartę ciąży, do ginki już nie wchodzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #238367 przez chłopek
gorla to napiszesz co ci gin powie,
ja dalej chora, katar po woli przechodzi tylko kaszel mnie meczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #238376 przez gorla
chłopek to już długo trwa , czas do lekarza !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #238437 przez chłopek
no to chyba pojade zaraz zadzwonie do lekarza tata jest to mnie zawiezie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #238515 przez gorla
a próbowałąs ten syrop Prenatal?? na mdłości tez są tabsy Prenatal, ja dostałam od gina, pisałam ci o tym

chłopek a u ciebie który tydzień właściwie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #238615 przez chłopek
no według @ 9 a tak to pewnie 8 bo tak na usg byłoże tydzien młodsza ciąża

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #238620 przez rybka19834
hej gorla:)ja ostatni okres mialam 24 wrzesnia a cykle mam tak 36 dni...wedlug ostatniego usg to byla bardzo wczesna ciaza 3 tydz i powiedziala ze za dwa tyg bedze juz cos wiecej widac...ale mam takie schizy,codziennie obmacuje piersi heheheh i wogole bo gdy mialam martwa ciaze to poprostu z dnia na dzien przestaly mnie bolec i dostalam tyle energii ze moglabym zrobic wszystko, wiec teraz codziennie kontroluje wszystko...tak bym chciala zeby wszystko bylo ok...mam juz synka(5lat)wiec przydaloby mu sie rodzenstwo:)
a wy jak sie czujecie dziewczynki i ktory tydzien u was????
milego dzionka zycze...buzka:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #238718 przez gorla
rybka spokojnie u mnie wg @ w 5 tyg. nie było nic, w 6 tc pojawił sie pęcherz, potem tyłkiem trzęsłam, ze jeszcze serducha nie ma , bo wszędzie pisało, ze w 6 tc jest. Teraz byłam w 7,4 tc i było serducho. Nie doszukuj sie objawów ciąży , bo będziesz schizowac, też jak ty sprawdzałam piersi i pewnego dnia pzrestały boleć, wiesz co sie działo ze mną?? łooo amtko. Za dwa dni znów zacz ęły, za kilak dni to samo, ale wtedy to byłam u gina tego dnia i było git. Takze łatwo powiedzieć, ale musisz czekać.

U mnie okazało sie, ze owulka była tydzień później i dlatego tak długo musiałam czekać na serducho

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #238853 przez rybka19834
Ide do lekarza w sobote i zobaczymy co tam slychac...Dzieki gorla za pocieszenie;)dam znaka co i jak;P Lece gotowac zupe buraczkowa bo na sama mysl o niej slinka mi leci...heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239496 przez Madeline
Hej dziewuszki :)
Mam termin na 22 czerwiec :) Jestem w 9 tyg ciąży. Mam małe pytanko czy to jest normalne, że nie mam mdłości ani nie wymiotuje? Oprócz tego, że ciągle spać mi się chce, że non stop jestem głodna (już przytyłam 2,5kg) i często chodzę siusiu, no i czasami mnie brzuch pobolewa wieczorkiem to żadnych dolegliwości nie mam. Trochę się martwię, że coś może być nie tak :(
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239564 przez rybka19834
madeline nie martw sie napewno wszystko jest w porzadku...sama sie schizuje codziennie,bo wczoraj mialam lekkie mdlosci i bolaly piersi a dzis nic...a do usg jescze 3 dni chyba zwariuje:/ja jeszcze dokladnie nie wiem ktory tydz u mnie i kiedy termin.z moich obliczen wychodzi ze 23 czerwiec wiec podobnie jak ty:)a ty bylas na usg?wszystko w porzadku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239582 przez chłopek
hej madeline ja jestem w 9 tygodniu i nie mam mdłości, ale miałam chyba z tydzien czasu, teraz chce mi sie spać jestem zmęczona nic mi sie nie chce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239583 przez Madeline
U mnie to jest dłuższa historia, bo my się dowiedzieliśmy jak byłam w 4 tyg i 6 dniu, zaraz poszłam na pierwsze usg, okazało się, że jest tylko sam pęcherzyk 3,4mm, potem za tydzień poszłam do innego lekarza i przez ten tydzień z pęcherzyka zrobił się pęcherzyk z żółtkiem bez zarodka o 12,1mm wielkości, kolejny stres, że znów nie ma zarodka, umówiłam się z nią za tydzień i po tym tygodniu na usg było widać już serduszko bijące :) Uff... Kamień z serca, maleństwo rozwija się dobrze tak samo serduszko bije dobrze, ale... Ehh... Pamiętam to jak mi serce o mało nie pękło, jest mały krwiaczek, muszę kilka dni leżeć i brać Luteina na podtrzymanie ciąży i na wchłonięcie się tego krwiaka, ale że nie mam plamień ani nie krwawie czyli, że będzie dobrze. Kolejne usg mam 28 listopada i już umieram, bo się martwię żeby było wszystko oki :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239604 przez chłopek
ja na pierwszym usg byłam jak dzidzia miała 6 tygodni, gin mi powiedzial ze jest dzidzius, wiyte mam 21 listopada, a jeszcze jestem chora i biore antybiotyk :( mam nadzeje ze bedzie ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl