BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

12 lata 6 miesiąc temu #247220 przez chłopek
gorla ja wogóle nie chodziłam do szkoły rodzenia i nie było tak źle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #247223 przez gorla
A ja znowu bardziej sie denerwuję jak czegoś nie znam i nie wiem o tym czegoś :) szkoła fajna sprawa, uważam że pomogła mi szybciej urodzić, nawet nie pisnełam w trakcie ani nie krzyknęłam ni razu, wiedziałm co mnie czeka i co sie moze zdarzyć , a i połozna inaczej na mnie patrzyma, bo mnie znała, 2 razy w tyg. sie widziałyśmy. W środe byłam w szkole a w czwartek rano na porodówce juz :) ciekawa jestem ile teraz taka przyjemność kosztuje :) a za poród rodzinny sie teraz płaci??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #247224 przez chłopek
my za poród rodzinny tylko 20 zl za fartuch dla męża płacilismy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #247232 przez gorla
ja ponad 5 lat temu płaciłam 50 zł, a teraz podobno :unsure: się nie płaci w naszym szpitalu. Małż chce ze mną rodzić już zapowiedział :blink: będzie mnie tam ryczał :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #247237 przez chłopek
mój powiedział ze teraz nie chce iść ze mna rodzić, ale go namówię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #247398 przez gorla
A z Ksawciem to był przy porodzie? a teraz czemu nie chce uraza ma czy jak? :unsure:

Mój mia aparat, ale poród wynikł tak nagle, ze na porodówce okazało się, ze nie jest naładowany i dupa ze zdjęcia, telefonem zrobił ale do dupy było :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #247503 przez chłopek
hej ja juz po wzycie i wyniki dobre sa, serduszko bije i jest ok. nastepna wizyta 14 grudnia
tak z Ksawciem bym przy porodzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #247757 przez rybka19834
chlopek no widzisz brawo!!!wiedzialam ze wsio bedzie ok.a ja dzwonilam w tyg zeby umowic sobie wizyte do lekarza a tu w usa jest porabane bo najpierw trzeba jechac do nich i robia test ciazowy jesli wyjdzie pozytywny to wtedy umawiaja do lekarza...wiec dzis tez tak zrobilam pojechalam zrobili mi test oczywiscie pozytywny myslalam ze tylko ustala wizyte i do domu a oni mi tu badania zaczeli robic o boze a ja wogole nie przygotowana no wiecie o co chodzi:D:D:D:D:D:Dporazaka totalna...ale przejrzeli moja kartoteke zobaczyli ze moja ostatnia ciaza obumarla wiec zrobili mi usg i jest wszystko w porzadku tak sie uspokoilam...lekarz mi powiedzial ze jak bede myslec pozytywnie to bedzie dobrze a ja negatywnie to zle...wiec od dzis juz staram sie nie czytac artykulow o poronieniach objawach ciazy itd bo naprawde zeschizowac mozna ajjajajajaj...wiec nastepna wizyte mam za tydz w piatek a usg od tego poniedz za tydz jupi;)pozdrawiam was goraco...

Widze ze z naszego schematu jestem prawie jako ostatnia co do rodzenia:):):):):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #248003 przez gorla
rybka niby ostatnia :laugh: ale kiedy dzidzia zechce wyjść tego nie wiadomo :P :P :P bez przygotowania :laugh: znam ten ból , kiedyś ogoliłam pół nogi i poleciałam do pokoju bo Oliwka płakała i sie ubrałam i zapomniałam, dopiero u lekarz jedna noga jak u małpy a druga na pół łysa :P :P :P gin tylko zrobił głupią minę, za to mja mina ... :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

chłopek ciesze sie bardzo, ze super z fasolką (to już raczej nie fasoli ale robaczki :laugh: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #248161 przez rybka19834
eheheheh bez kitu jaki kwas ale w dupie tam...niektore wcale sie nie gola i nie biora do glowy...ja to bede sie starac zeby miec cesarke, w zasadzie to tu nie ma problemu bo jesli pierwsza byla cesarka to przy drugim dziecku mozna sobie wybrac jak chce rodzic;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #248206 przez gorla
a ja bym wolała siłami natury :) może gorzej boli w trakcie porodu, ale szybciej sie goi.. chociaż podobno jeśli chodzi i macice to znaczenia nie ma , tak samo szybko wraca to normalnego stanu

A ja wczoraj zasłabłam :( :( :( mąż poslizgnął sie w łazience i walnął w grzejnik, jak włóżył głowe pod wodę to krew leciała ciurkiem po plecach :( :( :( :( :( :( :( :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: jak to zobaczyłam zrobiło mi sie cimno przed oczami i ledwo doszłam do łóżka . Mąż w turbanie przyleciał a jak jak ściana przeszło po kilku minutach. Ale za to mój osiołek maż nie pojechał na zszycie i dziś ta rana 5cm długa dość głęboka wygląda strasznie :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #248239 przez chłopek
o matko dobrze że tak sie to z mężem skończyło. ja własnie od mamy wróciłam, Ksawcio spi ślubny pojechał do rodziców, przeżywa że ostatki a nie ma sie z kim napić, no ze mną może ale ja tylko hebatke bede piła :)
ściagłam jakieś filmy to sobie popkorna zrobimy, i bedziemy ogladać, a później jak nam Ksawcio pozwoli to może jakieś przytulanko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #248652 przez Madeline
Hej dziewuszki kochane :)

To ja zemdlałam prawie na 1 listopada na cmentarzu, duszno mi się zrobiło i mały odlocić miałam. Ale nic się nie stało.

Dziś z moim mężem przeżywamy jutrzejsze usg, ehh... Oby wszystko było oki :( Jeszcze jutro czeka nas oglądanie mieszkanka, bo na tym mieszkaniu mamy umowę do końca marca i nie chcemy przedłużać z tego względu, że jest zimne mieszkanie i właściciel jest walnięty... No i jak dobrze pójdzie to w marcu czeka nas przeprowadzka :)

Także dziewuszki kochane trzymajcie kciuki. Oby do jutra zleciała mi ta noc, bo dziś pół nie przespałam.

Jutro dam znać co i jak :)
Buziaki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #248653 przez chłopek
hej madeline trzymam kciuki za nowe mieszkanko żeby sie udało. pochwal sie jutrzejszym usg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #248661 przez gorla
Hejka :laugh:

Medline kciukasy są :laugh: ale na pewno będzie dobrze. My ze względu na dzidziusia wstawiamy dwa grzejniki do sypialni bo też jest zimna, a przeprowadzka marzy mi sie od 6 lat, ale nic z tego :( :( :( :(
Takie omdlenia maja wpływ na dzidziusie czy nie????????

chłopek jak wieczorek się udał?? :laugh: :laugh: :laugh:

Ja waśnie wróciłam z basenu i padam na pyszczek, ale pan instruktor chwalił moją córunię, ze świetnie jej idzie :lol: :lol: najlepiej ze wszystkich dzieciaków, tak na osobności nam mówił :lol:

W nocy mnie dziś brzuch bolał jak na @, dawno już tak nie miałam, dzień taki nerwowy był.. Oliwka miała chandre i piszczała cały czas :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl