BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

12 lata 5 miesiąc temu #244461 przez hagne
Madeline bardzo dobry na przeziębienie w ciąży jest syrop Prenalen. Zawiera naturalne składniki, wyciąg z czosnku, malin i czarnej porzeczki. No i jest dla kobiet w ciąży :) W ciąży nie bardzo wierzyłam, że mi pomoże, ale teraz jak karmię piersią to przyplątało mi się choróbsko, piłam 3 razy dziennie syrop i szybko przeszło.
Poza tym standardowo - herbata z cytryną, miodem, maliną, czosnek, wygrzewanie w łóżeczku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #244706 przez Madeline
Dzięki kochane, dziś jest troszku lepiej, ale i tak rewelacji nie ma, dziś byłam w pracy, ale za to jutro mam wolne i zamierzam spędzić w łóżku cały Boży Dzień :)

Chłopek będzie wszystko dobrze, zobaczysz tylko musisz teraz jeszcze bardziej na siebie uważać. Wiem, że to tak łatwo się mówi, bo sama nie wiem jakie ja mam wyniki badań, bo nawet ich pobranych nie miałam. Teraz jak pójdę do mojej ginekolog to jej się zapytam kiedy będę miała pobrane, bo u mnie może być tak samo albo i gorzej :(

Dziewczynki kochane, dobrze, że mamy siebie, bo jakbym była bez tego forum i nie mogła się skontaktować z innymi dziewczynami w podobnej sytuacji to bym chyba zwariowała z domysłów czy to jest normalne czy nie? Dziękuję Wam :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #244930 przez zuzek144
Witam i dołączam z terminem na 16.06.2012 :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #244932 przez zuzek144
asia886 napisał:

kobietki juz zauważyliscie jakieś zmiany w swoim brzuchu? od którego tyg może zacząc rosnąć brzuch?:-):-) :) :) od jutra zaczne 12 tydzień licząc od ostatniej miesiączki czyli maleństwo będzie miało 10 tygodni:-)



Ja mam już niezłą piłeczkę przed sobą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #244938 przez asia886
zuzek144 cześć:-) widzę że jesteśmy w podobnym terminie ciaży:-) ja mam na 14 a ty na 16 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #244940 przez zuzek144
Witaj asiu :)a jak samopoczucie? To Twoje pierwsze dzieciatko? Ja mam już 10-letnią córę i prawie 35 lat na karku;) więc to był ostatni dzwonek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #244982 przez gorla
Madeline ale ci fajnie, w domku posiedzisz :laugh: :laugh: po to tu jesteśmy żeby sie wspierać :lol:

zuzek witaj :laugh: pisz jak najwiecej.

U mnie jeszcze nic nie widać, chyba że sie najem wieczorem :lol: ale to się nie liczy :kiss:

Mnie też cos bierze, moja Oliwka zasmarkana, małż kaszle wrrrrrr..trza grube rajtki na pupkę zakładac :lol:

Dziewczyny powiedziałyście już o ciązy w pracy i rodzinie??
Ja już mówiłam w rodzinie, jedynie moja tesciowa skomentowała , ze widocznie pozazdrościliśmy syna męża bratu i bratowej :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: głupi babsztyl, reszta rodziny sie ucieszyła. Ja mam 30 stke na karku :S :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #244990 przez asia886
zuzek:-) ja mam 22 lata i to jest moje pierwsze dziecko:-) nie planowalismy go tak szybko wrócilismy z 2 wczasów we wrzęsniu już w trójke:-) z nad morza:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #244995 przez gorla
asia u nas zaplanowane, od kwietmia sie staralismy, pewnie jeszcze bym sie nie zdecydowała, gdyby nie choroba brata, to mnie zmobilizowało do działania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #245007 przez gorla
zuzek a ty czasem nie jesteś na czerwcowych bobaskach na onecie??? :silly: :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245026 przez asia886
gorla to i tak fajnie że wam się udało jak planowaliście:-) gratuluje naprawdę wszystkim przyszłym mamom:-) ja nie planowałam ale zawsze chciałam mieć dzieci ale gdy się dowiedziałam to nie było mi tak wesoło bo z moim obecnym facetem wtedy chłopakiem znalismy się 6 miesięcy i w 5 miesiącu on troche zagubił się w uczuciach przez nawał pracy jaką musiał ogarnąć w tym czasie:-) ale pózniej były w czasy i szaleństwa:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #245071 przez gorla
asia będzie dobrze :laugh: my zagubiliśmy sie juz po ślubie, dlatego tyle czasu zwlekaliśmy z drugim bejbikiem

a i tak wszytsko sama robię , bo małż sie nie garnął, ale tłumaczył to praca , bo mamy gospodarkę i non stop go nie było i nie ma. Teraz tez sama będe musiała ogarnąć dwójkę. Najbardziej przeraża mnie wożenie Oliwki do szkoły, mamy 15 km, będę jeździła z bejbikiem i Oliwią. Córcie mam samodzielna , sama się ubierze , umyje i nawet sama se kanapkę zrobi jak ja się grzebie z czymś za długo :lol: :lol: hmmm teraz we dwie nie mozemy rano sie wyrobić , a tu jeszcze bejbik dojdzie :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Cieszy mnie termin na czerwca, bo po porodzie chcę byc 2-3 tyg. u rodziców w mieście , gdzie Oliwka do zerówki chodzi, a potem wakacje są :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245118 przez zuzek144
gorla, też wydawało mi się, że Cię tam widziałam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245128 przez gorla
zuzek ma się to oko :laugh: ja byłam na tym forum na staraczkach a teraz doczekałam sie i przeniosłam na mamuśki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245131 przez Madeline
Ja powiedziałam w pracy, bo trochę sytuacja mnie do tego zmusiła, umowa o pracę kończy mi się 31 grudnia a ja w ciąży. Troszku się tego obawialiśmy, ale poprosiłam o rozmowę z moją oddziałową, powiedziałam jej o ciąży i podkreśliłam, że mówię jej to przed przedłużeniem umowy żeby nie czuła się oszukana i widać było, że się ucieszyła. Kazała mi pisać już wniosek o przedłużenie umowy bym miała spokojne święta :) I tak o to Bogu dzięki w poniedziałek byłam podpisać umowę na stałe tak jak było w planach :P

Rodzinie chcieliśmy powiedzieć w Wigilię, ale z moim mężem ustaliliśmy, że to będzie za późno, bo z moich obliczeń wynikło, że będzie to 14 tydzień i rodzinie może być przykro, że tak późno mówimy a druga sprawa, że mogłoby już coś widać :) Jak znajomi mówią już mi, że na twarzy się zmieniłam :) Czy to możliwe?

Dziś czuję się lepiej, ale nadal jestem zakatarzona i "zdechnięta"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl