BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

12 lata 3 tygodni temu #368848 przez mamusia-85
Czesc:)!
Ja tez po wizycie, mialam robiony wymaz i wyniki mam do odebrania w poniedzialek. Na badaniu dobrze, mala glowka do dolu obrucona dobrze sie miewa, wazy ponad 3 kg paczus :silly: Po za tym przez diete schudlam 1kg, cisnienie mam w normie 120/70. Moja gin mowila, ze mam jeszcze dluga szyjke i zamknieta wiec mowi, ze powinnam urodzic o czasie, a nie wczesniej, mowila, ze brzuch mi minimalnie sie opuscil, ale nie na tyle by bylo bardzo blisko porodu ;) Takze 20.06. max do 26.06 powinnam urodzic :blink: Uspokoilam sie po tej wizycie :)
Kochane ja mykam spac, bo widze, ze i tak cos was jest malo dzis na wieczor...\
Dobranoc i do jutra :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #368849 przez Kasiulka
Wchodzę co chwilę na forum z nadzieją, że sister.anna urodziła, a tu biedula nadal czeka... Kochana wytrwaj jeszcze trochę, a wszystko będzie dobrze! :) myślami jestem z Wami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #368851 przez Koni
nataleczka_92 dziękuję :kiss: Czyli tak jak myślałam najlepiej odstawić wcześniej.

sister.anna biedna się namęczysz ale pamiętaj że warto. Jak już wody mogą przebić to pójdzie szybciutko i może jutro malutka będzie w Twoich ramionach. Trzymajcie się i wytrwałości :kiss:

Kasiulka pewnie dobrze poszło teraz odpoczywaj przed obroną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #368869 przez magda__kielce
sister.anna trzymam kciuki zeby bylo ci jak najlzej bidulka jestes ale napewno niunia ci wynagrodzi wszystkie cierpienia

Ja czuje sie juz chyba caly czas tak samo czyli mam lekkie surcze zazwyczj na wieczor i lekkie bole brzuszka ale jeszcze dwa dni i wizyta a potem zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #368884 przez korba00666
Hej brzuszkowe laseczki :)
No widzę że się dzieje powoli, ja dzis mam wizyte i szczerze marzę o skierowaniu do szpitala zeby mi cos rozkręcili bo oszaleje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #368885 przez magda__kielce
korba00666 a ktory to u ciebie tydzien???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #368886 przez asia886
Część mamusie:) dawno nie byłam na forum ale czytam was na bieżąco:) mnie ostatnio tak często ciągnie do łazienki że szok. Nawet jak wyszłam z niej to zaraz szybko wracam:)też tak macie? Mała jest bardzo ruchliwą:) i będziemy mieć raczej Lenke:) jak tak czytam was kochane to ją od dłuższego czasu cały czas dopatruje się jakiś sygnałów porodu:) a i ostatnio nie mam problemu z wypróżnianiem chodzę dość często i czasami tak mi nie dobrze mdli mnie. A jak wy się kochane czujecie? A jakie pampersy kupujecię?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #368889 przez Joanna
asia886 ja zakupiłam pieluszki Pampers New Baby 2((3-6 kg), teoretycznie położna mówiła, by zakupić rozmiar 1, ale one są od 2-5 kg :) sądzę, że większość dzieci rodzi się jednak z wagą około 3000g :) odnośnie biegania do ubikacji to już przybrało charakter jakiegoś rytuału, szczególnie wieczorem :blink: wtedy zdarza mi się zasnąć dopiero koło 2,3 w nocy ;)

Ja mam wizytę we wtorek, dziś idę oddać tylko mocz do analizy:)
Muszę jeszcze kupić większe buty, bo w te co mam po ludzku nie wchodzę, za ciasne :cheer:
Pogoda piękna od rana, bez upału :)

Miłego dnia mamusie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #368916 przez Kasiulka
asia886 u mnie podobne - zniknęły problemy z wypróżnianiem, a wcześniej to była gehenna :blush: w nocy pobijam rekordy z siusianiem. zobaczymy, każdego dnia się zastanawiam czy to nie już :lol: pieluszki kupilośmy w zestawie takim fajnym z huggies. ale powiem szczerze,że nie robiliśmy żadnych zapasów. mamy tylko paczkę do szpitala.

dziewczyny o co chodzi z tym lidlem? bo ja nie w temacie? :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #368928 przez chłopek
czesc dziewczyny mnie cala noc bolal brzuch jak na miesiaczke, maly sie ruszal i az bolalo, juz jest lepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #368932 przez Madeline
Hej kochane :)

Jestem na nogach już od 7, bo miałam jechać dziś na badanie moczu i pobranie krwi, ale ze mnie taka ciapa, że rano zamiast do pojemniczka nasiusiać to mi się zapomniało i normalnie do wc :blush: , po chwili przypomniało mi się, że muszę do pojemniczka, no ale było już za późno. Próbowałam pić wodę i zrobić jeszcze raz, ale już nie dało rady i nie pojechałam na badania, bo przyjmują tylko do 8:30. Także pojadę w poniedziałek, bo na środę potrzebuję wyniki, także zdążę :)

A z tym palcem pojechałam wczoraj do mnie na oddział do pracy, i mój "szef" ordynator się nim zajął. I dobrze, że pojechałam, bo już dość sporo ropy było pod skórą i miałam nakłuwane i wyciskane, niestety bez znieczulenia, ale za to miałam palec zamrożony :) Od razu lepiej, dzisiaj ściągnęłam bandaż to jest opuchnięty, ale za to nie ma ropy a raz dwa się zgoi i już mi przynajmniej nie pulsuje.

Sister.anna biedaku, pewnie zmęczona już jesteś, ale jeszcze troszkę i swojego skarba będziesz miała przy sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #368945 przez Kasiulka
chłopek to masz ciężką noc za sobą :(

madeline jeśli chodzi o mocz zrobiłam dziś dokładnie to samo! :lol: cieszę się że z palcem już dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #368946 przez chłopek
madeline dobrze ze z palcem ok. Ja jutro ide na badania moze sie nie zapomne tak jak ty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #368953 przez Madeline
Z jednej strony śmiać mi się chciało, a z drugiej byłam zła na siebie, bo specjalnie szybciej wstałam i męża szybciej o godzinę obudziłam, by mnie zawiózł :( No, ale :) Nie ma jak to gapą być :)

Mój niuniek właśnie ma czkawkę i cały brzuch mi skacze i faluje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #368957 przez misia88
No dziewczynki, powoli czas na Was. :) Ja miałam być majówką, a zostałam kwietniówką :P Może kilka z Was będzie majówkami! :) Trzymam kciuki za szybkie i lekkie porody! Bycie mamą to najpiękniejsza rzecz na świecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl