BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 7 miesiąc temu #437176 przez Kasiulka
joanna Zuzia nie chce niestety ani smoczków ani butelki więc Ci nie powiem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437191 przez Madeline
Joanna ja też po 1.5 miesiąca wymienilam, bo był zjechany :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437206 przez Joanna
madeline teraz mija kolejne 1,5 miesiąca i chyba jeszcze nie wymienię Ali, choć mam w domu nowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437213 przez mloda_mamuska
ale moj Oliwier ma na twarzyczce krostki takie czerwone :( nie na odparzenia .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437229 przez Kasiulka
młoda mamuśka na twarz mam ALANTAN PLUS bardzo dobry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437445 przez nataleczka_92
Witam się dziś jako pierwsza;-) wkońcu dziś się wyspalam:) wczoraj był u nas festyn więc się popołudniu rodzinką przeszliśmy. Wróciliśmy o 20,zaraz było kąpanko i spanko. Mąż pojechał na noc do pracy więc spalam z małym i obudził się dopiero o 5. Tak myślę że może mu po prostu w nocy brakuje mnie i dlatego tak często się budzi... A dziś u nas cyrk będzie, babcia ma zostać z Filipkiem a my mamy iść z Oliwka i z moim K

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #437453 przez chłopek
hej my bylismy na przetykaniu kanalików no i nic z tego bo nie maja funduszy, powiedziała ze w przyszłym roku, do przyszłaego roku to mu zdazy przejsz no i by miu go usypiali. nie dzieki . bede 25 października do krakowa dzwonila na listopad sa przyjecia moze sie uda


a to Sebolek
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437490 przez nataleczka_92
Chłopek Sebus śliczniutki. Rosną te nasze dzieciaczki;-) a bluzeczkę ma fajową;-) a co nfz to jest po prostu śmieszne. Na co nam płacić te podatki jak oni nigdy funduszy nie mają!! Szczególnie wkurza mnie to jeśli chodzi o nasze małe dzieci i za wszystko trzeba płacić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437500 przez chłopek
nataleczka no porostu z funduszem zdrowia to porazka, a w krakowie nasmieszniejesze jest to ze tam trzeba zadzwonic i jeszcze przyjsc osobiscie sie umowic, kretyni ja mam jechac 200km zeby sie tylko umowić. mam nadzije ze sie uda kuzynka podejdzie nas umówic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437504 przez Natalia^^
hej, My mamy ciężki tydzien za sobą wreszcie. bylismy na weselu było beznadziejnie...

Jaś lepiej, juz normalnie je, tylko katarek sie utrzymuje choć jest duzo mniejszy.

Dzis ambitny plan sprzatania mieszkania... z firankami i oknami... zobaczymY. zdam później relacje.
Miłego dnia dziewczyny... :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437744 przez Joanna
Cześć kochane :)

u nas też noc w porządku, Ala przebudziła się na chwilkę o 3.30 ale dostała smoczka i spała dalej do 5.20 :) wypiła mleczko i dalej spaliśmy do 10.00, mój kochany Maluszek :kiss:

Byliśmy w trójeczkę na spacerze i małych zakupach, robimy pizzę z mężem, właśnie 'siedzi' w piekarniku :woohoo:

chłopek brak słów na ten cały nfz, składki ściągają a g**** z tego mamy! :angry:
a powiedz Sebuś musi być uśpiony czy niekoniecznie?

nataleczka_92 to świetnie, że Filipek pozwolił Ci trochę zregenerować się :) rozumiem, że czujesz się już lepiej? tylko czasem nie rezygnuj z badań! :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437746 przez Joanna
a w ogóle zapomniałam...zapisałam jutro Alicję na szczepienie i boję się jak zwykle :( na szczęście mąż ma jutro wolne, więc razem pójdziemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437761 przez nataleczka_92
Joanna my powinniśmy mieć szczepienie w tamtym tyg ale na razie czekam bo mały miał katarek. Choć trochę po kropelkach przeszło. Ale pediatra powiedziała że jeśli katar minie to i tak trzeba z tydzień odczekać. A co do mnie, to dziś już lepiej ale i tak jem mało i lekkie rzeczy(jeśli to coś pomoże). A dzwoniłam z rana do przychodni ale gastrolog przyjmuje od środy do piątku. Więc wybiorę się w tych dniach tylko jak mi okres minie to najpierw zrobię badania z moczu i krwi żeby mieć wyniki do niego. A już się wizyty doczekać nie mogę i mam nadzieję że powie mi ktoś wkońcu co mi dolega!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437767 przez chłopek
joanna teraz nie ale jak juz bedzie mial 6 miesiecy to tak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438099 przez Joanna
Kochane co myślicie o takim kojcu - macie dla Maluszka? chcę kupić taki dla Alicji, bo ta mata którą mamy jest bardzo cienka i odkupiona po innym dziecku i niestety materiał jest non stop brudny, zakurzony bo 'przyciąga' brud...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl