BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 7 miesiąc temu #436481 przez Kasiulka
madeline widzę że nasze dzieciaczki idą łeb w łeb :) Zuzia też dokładnie wczoraj pierwszy raz świadomie złapała za gryzak :) jakie to jest świetne :)

Wasze dzieciaczki siadają już? :O u nas jeszcze daleka droga do tego :) na razie Zuzia bardzo niechętnie przekręca się z brzuszka na plecy i robi to baaaardzo rzadko.... taki z niej słodki leniuch kanapowiec :D

a powiedzcie dziewczyny czy używacie aspiratora do nosa? Tomek dziś kupił, a ja będę się chyba bała żeby nie zrobić dziecku krzywdy. do tej pory używałam gruszki. macie jakieś rady?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436486 przez chłopek
ja uzywam aspiratora przy Ksawciu tez uzywałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436487 przez Madeline
Kasiulka ja też używam gruszki i jestem z niej zadowolona.

Mam pytanie odnośnie kupek. Czy Wasze dzieci robią kupki mniej więcej o tej samej porze? Bo mój synek robi dwie dziennie jedną rano coś koło 6 i drugą koło 16-17. Od dobrych dwóch tygodni zauważyłam, że jak się zbliża ta godzina to zaraz będzie kupsko :) Śmieliśmy się z mężem, że Aleks ma zegarek w dupce :P ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436493 przez chłopek
madeline mój różnie robni kupke i nie zauwazylam zeby w tym samym czasie robil

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436545 przez Kasiulka
chłopek rozumiem że jesteś zadowolona? :)

madeline Zuzia na piersi to robi jak chce. Często przez sen nawet :D Zdecydowanie częściej niż dwa razy dziennie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436549 przez chłopek
no nie jest zly tylko czasem oszukuje :) ale to zauwazylam ze wtedy jak ma słaba baterie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436629 przez Madeline
Właśnie złapałam kontakt z fajną nianią z mojego miasta :) Prawdopodobnie ją zatrudnimy. Cieszę się, bo kłopot z głowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436679 przez nataleczka_92
Madeline ile bierze niania w waszym mieście? Mój maluszek chyba ząbkuje bo strasznie płacze nawet jeść nie chce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436694 przez chłopek
nataleczka na lipcówkach u mm chyba tez bo pisała ze Oli nie chce jesc pcha rece do buzi i płacze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436695 przez Madeline
Nataleczka biorą różnie od 4 do 7 zł za godzinę, ale my się umówiliśmy na 500 zł miesięcznie z tym, ze będzie siedziała z malym 13-14 razy w miesiącu po 10 godzin bez sobót, niedziel i swiat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436735 przez mloda_mamuska
hej ;-)

Kasiulka
pediatra mi powiedziala,ze nie powinno uzywac sie gruszki do noska ani nic innego co mozna wkladac do noska.tylko frida-czyli aspirator


nataleczka
Moj Oli tez nie chce jesc,duzo placze,slini sie i pcha raczki do buzki.
moze to ząbki już.


Madeline
ja tez sama kpuje ciuszki wszystkie nowe i faktycznie fortuna idzie ;) i tez do spania wygodne pajace kupuje;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436763 przez Joanna
Cześć mamusie :)

u nas nocka ok, poza tym, że Ala obudziła się na jedzenie już o 1.30 :cheer: zwykle była to 4.00 albo później...spałyśmy do 8.00 :silly: mnie ząb boli cały czas, znowu buzi nie otwieram, więc poddałam się i w środę jestem umówiona na usunięcie już ostatecznie :dry:

my jesteśmy cały weekend same w domku, mąż całe dnie w pracy :( po południu zbieramy się i jedziemy do teściowej, mąż nas wieczorem odbierze :side: pogoda jest tak ładna, że aż szkoda nie wykorzystać!

w ogóle wczoraj zepsuła nam się pralka :( trzeba było zamówić nową niestety...jak wprowadzaliśmy się 2 lata temu to nie wymienialiśmy sprzętu agd, tylko nową kuchenkę kupiliśmy...pralka padła, to teraz kolej na lodówkę pewnie,ech :S

ja 2 razy dziennie używam do noska Stermiar Baby - roztwór wody morskiej, a jak widzę, że Ala ma już zapchany nosek to skręcam taką rurkę z ręcznika papierowego i oczyszczam nosek z bab brzydko mówiąc :woohoo:
Ala też ostatnio dużo marudzi, pcha ręce do buźki, więc może u niej też powoli ząbkowanie się zaczyna...

a jaka jest dzisiaj u Was pogoda?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436768 przez nataleczka_92
Hej mamunie. No i u nas jednak zęby się przebijają. Dwa na dole widać. Mały mega niespokojny. Nawet w nocy co chwila się budzi. Smoka ciągle wypluwa i palce ssie. Ciągle marudzi. Wogóle to tak się ślini że kilka razy na dzień trzeba go przebierać. I od tej śliny ma krostki na brodzie czerwone. Ja tam noska czyszcze gruszka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436769 przez nataleczka_92
Joanna u nas zapowiada się piękny dzień. Wieszałam rano pranie na balkonie to powietrze rześkie ale będzie ciepło i słonecznie. Wiadomo pogoda jesienna ale pogodnie:) wogóle to jestem nie wyspana strasznie. Mąż wczoraj miał druga zmianę,a pracuje 30km stąd i dojeżdżaja busem więc zawsze godzinę im się schodzi dłużej a wczoraj w busie zasnął i obudził się na jakiejś wsi 50km stąd. I o godz 24 musiałam szukać kogoś kto by po niego pojechał. Wkońcu dodzwoniłam się do mojego taty i po niego pojechał. A jeszcze taki pech że tel mu padł i wiedziałam tylko gdzie jest i nic pozatym. Zanim wrócili było po 1. A że wczoraj robiłam kartoflaka to jeszcze tata zjadł z mężem;-) więc zdążyłam się położyć po 2,a tu za chwilę obudził się Filip, i nie chciał spać. Dałam mu mleko i zasnął po 3. A o 6 przyszła do nas Oliwia i już nie spalismy:-/:-/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436772 przez Joanna
nataleczka)92 Biedna, na pewno jesteś zmęczona :kiss: ja wczoraj budziłam się w nocy przez ból zęba i miałam nadzieję, że dziś odeśpię, ale nie dało się, bo Ala spała tylko do 8.00 :dry:

madeline wszystkiego najlepszego dla synusia z okazji 3 miesięcy! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl