BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 7 miesiąc temu #435975 przez Madeline
Hej kochane.

Mój synus spał dziś od 21 do 3 z tym, ze o 24 obudził się na chwilę, ale przewrocilam go na boczek, dałam smoka i spał dalej. A od 6 mieliśmy wspaniały pokaz dźwięków jakie tylko mój synek może wydać. Obudził nas, a my smialismy się z jego koncertu. Uwielbiam takie pobudki z rana. Teraz dostał butle i padł zmęczony bez lulania :D

My mamy problem z ciuszkami, bo jestem pierwsza matka od 10 lat z mojej i męża strony, wszyscy powydawali już ciuszki. A żeby kupić nowe to trzeba fortunę wydac! Stwierdzilam, ze jak już mam coś kupić to niech to będzie pajacyk, wygodne i tylko jedna rzecz. Bo jeśli chodzi o "dorosłe" ciuszki to rozmiarowo mam na teraz i na kilka miesięcy jeszcze. A takich typowo do spania nie mam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435976 przez chłopek
Witam ja od 5 nie spie kiedy to moje starsze ddziecko da mi sie wyspac, gardlo mnie strasznie boli i jeszcze kosci, ktoras chce oddan troche wlosow ja mam bardzo geste wczesniej mi nie wypadaly i po tej ciazy tez nie, a jeszcze dodatkowo farbowqne sa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436026 przez nataleczka_92
Hej kobietki. U nas nocka ok. Ale nadal męczy małego katarek. Chłopek a o której kładziesz Ksawcia spać? Bo Oliwka jak nawet jeszcze dwóch lat nie miała to nie chciała w dzień wogóle spać i od tamtej pory nie śpi. Zasypia przed 22 to śpi przeważnie 8-9. MADELINE jeśli chodzi o ciuszki ja nie inwestuje w pajace itp. Na noc zakładam długie body i półspiochy. A na dzień zawsze spodnie i bluzkę. Jeśli po domu to zazwyczaj dresy. Wolę kupić małemu coś ładnego do wyjścia. Mniej a porządne. Pozatym dużo ciuszkow kupuje w ciuchlandach. Gdzie są naprawdę super.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #436037 przez chłopek
nataleczka Ksawcio spi mi w dzien czasem ok 10 później koło 15 a spać chodzi ostatnio ok 21

ja chodze na ciucholandy naprawde duzo fajnych ciuchów mozna znalezc, a pajacy i spiochów mam duzo ale strasznie zadko mu zakładam, wole ubrac spodnie i jakąś koszulke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436063 przez Joanna
Cześć mamusie :)

u nas nocka też w porządku, tyle że Ala jadła już o 3.40 a potem spałyśmy tylko do 8.30 :blink: mnie znowu rozbolał ząb, jestem na drugiej tabletce przeciwbólowej i mam nadzieję, że mi przejdzie :dry: łudzę się cały czas, że wytrzymam do 15 listopada na nfz...

ja odkupuję ciuszki dla Alicji na allegro typu next, early days itp :) te firmy robią ubranka super jakościowo, nic się nie dzieje po praniu, absolutnie nic! :) mam też swój ulubiony komis, w który też od czasu do czasu wstawiam ubranka za małe na Alę i też zawsze coś dokupuję :laugh: nowy mam kombinezon, kurtkę na jesień z 5-10-15, ciepły polarek z uszkami, dwa komplety dresów które dostałam i kilka ciuszków :side:

dobra, czas się zbierać na dwór :) pogoda pokazuje dzień bez deszczu, trzeba korzystać :) poza tym Ala chyba zrobiła kupę, bo niemiło pachnie :woohoo:

buziaki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436083 przez nataleczka_92
Chłopek no to w sumie Ksawcio nie chodzi wcześnie spać żeby tak rano wstawał. Może poprostu rób mu jedną drzemkę w dzień np w południe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436096 przez Madeline
Mojej cioci syn jak był malutki to też nie spał w dzień a potrafił już o 6 się obudzić, bo był wyspany :P To zależy chyba od dziecka ile potrzebuje snu. Ciocia kombinowała na różne sposoby, np. przed snem wygłupiała się by był zmęczony i dłużej spał. Jedyne jaki efekt to dawało to szybko zasypiał, ale i tak 6-7 już się budził :)

Ja chyba przejże allegro z ciuszkami :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436281 przez Kasiulka
moja Zuzia zaraziła się ode mnie :( spała mi dziś na rękach jedynie :( zakraplam jej solą fizjologiczną nosek i oczyszczam gruszką. na razie pomaga.
my też odkupujemy ciuszki z allegro i ciucholandów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436395 przez sister.anna
Czesc Dziewczyny !

U nas dzisiaj szary i ponuro, pewnie znowu bedzie lalo czyli typowo angielska pogoda.
Alusia dzisiaj albo chrapie albo marudzi na zmniane i wcale jej sie nie dziwie.

Pisalam Wam jakis czas temu ze moja lalunia sie nie smieje wcale, no wiec na dzien przed ukonczeniem 4 miesiaca udalo mi sie ja rozsmieszyc po raz pierwszy tanczac z nia Bamboleo Gypsy Kings :woohoo: A wczoraj przed kapiela wariowalam z nia i pierdzialam jej ustami po brzuszki i sie normalnie chichrala moja kochana myszka. Cos niesamowitego !! Ma taki smieszny glosik, jakby jeszcze nie wyrobiony i troche jakby chrumka przy tym :laugh:

Mi wlosy tez masakrycznie wypadaja, na bokach mi sie przerzedzily czesciowo i jak sie zobaczylam na zdjeciu ze zwiazanymi wlosami to wygladam jakbym miala zakola !! :ohmy: Nie jestem tam lysa ale tak to wyglada jakby.. masakra. Dobrze ze moj maz jest malo spostrzegawczy.

A Was tez juz bola nadgarski od noszenia naszych grubaskow? Bo ja niestety zaczynam czuc chociaz Alicja ok 6500 dopiero wazy...ale kazda moja kumpela miala taki sam problem z tym i nosily takie opaski uciskajace.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436411 przez asia886
Hej dziewczyny:) ją wczoraj kupiłam szampon z garden 5ziół jakiś nowy muszę jakoś podłeczyc te wypadające włosy. Od wczoraj jesteśmy u teściów i mała coś poplakuje i kupiłam wodę 5l w bańce bo myślę że to idzie zmiana wody i coś popłakiwala no zobaczymy czy to idzie woda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436422 przez Natalia^^
Hej, u nas lepiej. Jas zaczął jeść. Ale nadal jestem niewyspana. Mi tez strasznie włosy wypadają.

A muszę pochwalić Jasia nauczył sie przekręcać z plecków na brzuszek. a juz myslałam ze sie nie nauczy. to dość póżno ale dajemy mu rezerwę 2 miesięcy.
I Dzis usiadł w foteliku, szok. pokaże później zdjecie. szok muszę uważać zeby nie wywrócił sie razem z fotelikiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436434 przez Madeline
Natalia to gratuluję :)

A ja zapomniałam Wam się pochwalić, że mój niuniek też już przekręca się z brzuszka na boczek i od wczoraj gada jak najęty. Teraz potrafi dobre pół godziny gadać bez przerwy :P No i z czego najbardziej się cieszę to od wczoraj ŚWIADOMIE łapie za jakąś zabawkę. Wczoraj leżał u siebie w leżaczku i trzymałam gryzak przed nim i po kilku próbach złapał ją :) Kilka razy powtarzałam czynność i za każdym razem ją złapał :D Mój zdolniacha :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436438 przez chłopek
natalia mój tez dzisiaj siadł, ale on juz próbował sam siadac od jakis 2 tyg
ja tez dzieciom ciuchy na ciucholandach kupuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436467 przez asia886
Dziewczyny ale siadają już sami maleństwa? Czy ich podtrzymujecię?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436472 przez chłopek
asia ja mojego za raczki trzymam i siada a dzisiaj połóżyłam go na wyższej poduszce i sam usiadł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl