BezpiecznaCiaza112023

Mamy w UK

14 lata 1 miesiąc temu #8916 przez andziaa35
e troche daleko mieszkacie :) ja kolo Nottingham. Ale dzisiaj cieplutko bylo, caly dzien z malym w ogrodku spedzilam- oby bylo coraz cieplej. Rowniez was pozdrawiam a teraz uciekam bo maly marudzi- od 34 godzin bez smoczka- mam nadzieje ze sie nie poddam ale chwilami jak tak strasznie marudzi mam ochote dac mu tego smoka :)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8925 przez _aga86_
Mnie tez to juz niedlugo czeka :dry: A pogoda faktycznie swietna tez spedzilysmy sporo czasu na spacerku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9478 przez andziaa35
a powiedzcie mi jestescie zapisane do ksiegarni? ja wlasnie sie nad tym zastanawiam. Moze lepiej w miare mozliwosci kupowac ksiazki w ksiegarnich internetowych, tylko nie mam pojecia ktora jest najlepsza hmmm Czytalam wczesniej o cikawych ksiazkach na tym forum i po prostu sie na nie napalilam :)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9514 przez _aga86_
Ja jeszcze nie jestem zapisana, ale przeszlo mi to przez mysl...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9597 przez Aga
Dziewczyny juz Wam podaje adres swietnej polskiej ksiegarni internetowej, ktora miesci sie w Szkocji.
www.polbooks.co.uk

Oplata za przesylke to tylko 2.90 na terenie calej Wielkiej Brytani.
Zamawialam juz od nich i dostawa jest expresowa. Robia tazke zamowienia specjalne.Jak nie maja tego na sklepie akurat to zamawiaja z PL. A ceny sa takie jabyscie kupywaly w Polsce.

Rzeczywiscie troche daleko od siebie mieszkamy. Szkoda czasami fajnie byloby sie spotkac.
Milego wieczoru Dziewczyny!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9649 przez _aga86_
Dzieki Aga:) Zgadzam sie- szkoda, ze mieszkamy tak daleko od siebie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #9669 przez andziaa35
Dzieki za link zaraz bede buszowac po ksiegarni :)
A bylyscie w Alton Towers ? goraco polecam bylam tam w zeszlym roku i jest tam naprawde super. zreszta same zobaczcie
ale na zywo jeszcze lepsze ;)
zapomnialam dodac ze bylam tam 10 godzin i polowy nie zwiedzilam, teraz tez sie wybieram jak tylko zrobi sie cieplej. Najlepiej wybac sie tam zanim zaczna sie szkolne wakacje bo cena nie bedzie duza :) ja za siebie, meza i mlodsza siostre zaplacilam 56£ oczywiscie synus za darmo ;)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #9705 przez Aga
Nie bylam w Alton Towers.10 godzin i nie zdazyliscie zwiedzic ?? Naprawde dlugo ....ale zabawy tam od groma :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #9717 przez andziaa35
a wiesz za duzo tego wszystkiego jak na jeden dzien :) Nastepnym razem ulozymy sobie plan zwiedzania- bo dopiero jak wychodzilismy dostalismy mapke i wyszlo z tego ze nawet polowy nie zwiedzilismy...


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #9725 przez Aga
Dziewczyny nie wiem czy moge tutaj dac link do forum ??? Ale chyba moge .To kafejka emigracyjna dla mam w Anglii i oczywiscie nie tylko w Anglii. Ja tam jestem. Jest tam bardzo duzo dziewczyn z Londynu i okolic.

www.kafejka-emigracyjna.wxv.pl/index.php?ap=153

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #10063 przez Aga
Znacie to forum??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #10140 przez _aga86_
Nie znam, ale zapisalam sie. Z tym, ze nie mam czasu, zeby tam zajrzec poraz kolejny;) Nie ogarniam tego forum takie busy tutaj mamy :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #10245 przez andziaa35
ja tez nie znam ale probuje sie zarejestrowac ale ciagle mam ze nieprawidlowy kod :)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #351678 przez olencja
Ojejku, nie ma polskich mam w UK? Moze ktoras napisze pare slow? Ja mam 3 miesieczna Maye.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #375470 przez _aga86_
Ja mieszkam w UK. Mam ponad 2,5 letnia corke. Z jakiego miasta jestes?? Ja mieszkam pod LOndynem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl