BezpiecznaCiaza112023

Moda i uroda w ciąży - czyli JESTEŚMY PIĘKNE!!!

10 lata 1 miesiąc temu #847513 przez paninka87
Witam
tak się wtrącę;) mamusia majowa 2013 :blink:
Uwielbiam Sochę... wyglądała pięknie w ciąży :)
Będąc w drugiej ciąży zamówiłam kilka ciuszków z HAPPYMUM... jak dla mnie mają świetne kolekcje. Ceny niestety też przerażają. Tak sobie wczoraj postanowiłam że chyba wysprzedam te moje ciążówki bo szkoda żeby leżały w szafie i zbierały kurz a mi mogą się nie przydać... choć nigdy nie wiadomo :silly:
poszperam w domu odnajdę jakieś fotki i Wam tu wstawię może akurat coś przypasuje :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847517 przez MarzenaBZ
Witaj paninka87
Pewnie, wrzucaj fotki, może akurat coś nam się spodoba i odkupimy sobie.
Ja często wpadam na stronę HAPPYMUM. Też jestem zachwycona tymi ciuszkami, ale faktycznie, ceny mnie przerażają! Nie lubię też kupować ciuchów przez Internet, bo pewnie kupiłabym coś, co źle by na mnie leżało itd. Dlatego wolę wszystko najpierw dotknąć, sprawdzić i przymierzyć.
Pozdrawiam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847537 przez Sophie25
Witajcie!

Ja tez lubie przymierzyć i wymacac materiał :D

Jak byłam w ciazy uwielbiałam takie tuniczki :
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #847620 przez Hania84
Witam i ja :)

W ciąży ceniłam sobie wygodę...chodziłam przeważnie w tunikach i legginsach. Sukienek na sobie nie lubię...ale na zgrabnych mamach owszem :blink:

Wkleję taki mały mix sukienek ciążowych...między nie wplotłam też koszulkę nocną...no bo jakże ...także w nocy musimy być sexi mamusiami :silly: :lol:
W różowej sukience wkleiłam Kasię Cichopek - ma na sobie sukienkę ze wspomnianej kolekcji HappyMum :) bardzo ładna swoją drogą :)
A szara u dołu to dresowa, zwężana ...bardzo fajna i na pewno wygodna :)
reszta sukienek na eleganckie wyjścia, ślub, chrzest, komunię itp

P.S. Sophie to Ty pośród tego drzewa? :) bo śliczna ta tuniczka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847633 przez MarzenaBZ
Witaj Hania84
Ta szara sukienka jest super, niby dresowa, ale widzę, że z odpowiednimi dodatkami nadaje się też na poważniejsze wyjścia.
Też wolę wygodne rzeczy. Dobrze, że teraz mamy wybór i możliwość i WYGODNIE nie musi znaczyć BYLE JAK. Lubię getry i pewnie przerzucę się na nie, jak tylko zrobi się cieplej. Na zimniejsze dni, zaopatrzyłam się w "ciuchlandzie" w kilka par rozciąganych spodni ciążowych. Planuję też chodzić w sukienkach,chyba że będę wyglądać jak w worze, to z nich zrezygnuję;) Tylko, że ja raczej mówię o takich letnich wygodnych sukienkach. Póki co, chyba większe uroczystości mi się nie szykują. Ale ta czerwona sukienka na Kasi wygląda bosko...
Mnie tylko dziwi, jak te gwiazdeczki wytrzymują w takich szpilach!!!??? Mnie już w obcasie bolą krzyże i kolana, no i czuję się jakoś niestabilnie i niepewnie. Ale to pewnie kwestia umiejętności nie potykania się;) ja nawet w normalnych butach potrafię się potknąć na prostej drodze:) Taka już moja gracja:D

A co powiecie na taką wygodę???
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847638 przez Sophie25
Marzena świetna ta stylizacja! :D Wygodna ale za to jaka ładna :)
Ja uwielbiam takie swetry i do tego leginsy,wygodnie i ta bluzka z klasą :) :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847644 przez Hania84
Marzena zgadzam się z Tobą w 100% ...wygodnie nie znaczy byle jak :)
a stylizacja ciekawa i ładna :) wszystko do siebie świetnie pasuje :)

dla mnie wygoda to takie coś...w takich ciuszkach czuję się najlepiej i tak chodziłam ubrana w ciaży...plus legginsy 3/4 lub długie w zależności od pogody
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #847672 przez paninka87
Z końcówki ciąży (mama wieloryb) spodnie hm bluzka happymum

spódniczka wiosenna happymum
Ja osobiscie uwielbiam sukienki i wszystko co ma kieszenie po bokach :blink:


To na tyle z moich stylizacji ciążowych;) sukienki mogę nosić nadal... pracowałam do 5 mies więc musiałam ładnie wyglądać. Na codzień ubierałam legginsy i tuniki lub dłuższe bluzki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847698 przez MarzenaBZ
paninka87, miałaś fajny brzuszek w ciąży!!!!
Ciekawe jak ja będę wyglądać:)
Hania, twoje stylizacje mi również bardzo się podobają.
Właśnie takich rzeczy szukam w sklepach lub w swojej szafie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847710 przez Sophie25
Paninka naprawde uroczo wygladałaś :) slicznie! :)

Hania na tym zdj to pokazowe nie ja ale taką tuniczkę miałam :)

Pokaze Wam w czym ja paradowałam i czy ładnie brzuszek był eksponowany :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #847925 przez MarzenaBZ
Witajcie dziewczyny!
Dziś planuję wygrać w lotto i otworzyć u mnie w mieście sklep z ubraniami dla przyszłych mam;) Trzymajcie kciuki!!!
Sophie25 paradowałaś w fajnych ciuszkach - podoba mi się sukieneczka w paski:)
Za jakieś dwa miesiące, pewnie i ja będę eksponować taki brzuszek!

Dziś wrzucam zdjęcia sukienek, na które trafiłam w gazecie Dziecko (zeszłoroczny numer). Szczególnie podoba mi się ta sukienka na dziewczynie z torebką:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847993 przez srenka_918
Sophie jaka Ty byłaś chuda w ciąży!!! Na takiej lasce brzuszek ładnie się prezentuje i we wszystkim się ładnie wygląda ;)

Wyszukujcie ciekawostki ;) Przyda mi się ;) Z zeszłej garderoby ciążowej miałam same getry i wyciągnięte tuniki, bo nie podobałam się sobie ale głównie przez to ile przytyłam... W tej ciąży zamierzam bardziej o siebie dbać ;) Będę tu zaglądać regularnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848056 przez MarzenaBZ
Witaj srenka_918
Gratuluję kolejnej ciąży:) Chyba każda z nas chciałaby być chuda i zgrabna, nawet w ciąży:) Ale zobaczymy, jak to będzie! Ważne żeby Dzidziuś był zdrowy!!!
Sophie rzeczywiście chudziutka została, mi się też tak marzy:) Zwłaszcza, że jak szukam ubrań dla ciężarnych na internecie to wszystkie modelki są bardzo zgrabne, a w rzeczywistości dużo przyszłych mam dosyć tyje. Z różnych powodów, nie tylko "niedbania o siebie". Gruba, nie znaczy brzydka. Na dowód tego przesyłam pulchniutką Asię Liszowską:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #848083 przez Sophie25
Ślicznie jej było w tej złotej koronkowej sukience, powiem Wam ze pod koniec ciazy to już byłam taka bardzo okrąglutka,brzuch duzy był w koncu dziołcha 4 kg miała :D
Berdzo wazne jest sie dobrze czuc ze soba nawet jak jest sie pulchniejszym przeciez stan błogosławiony jest PIEKNY! :kiss:
Tak jak Marzenka mowisz najwazniejsze to zeby było zdrowe ja stawiałam na wygode i na sukienki bo to lato było upalne bardzo a akurat wtedy były koncowki mojej ciazy , takze polecam takie rozwiazanie : :)


PS. jak ona dała rade w obcasach chodzić!? :ohmy: Mi tak nogi puchły ze szok,chodziłam w butach takich balerinkach co z boku była gumka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848136 przez srenka_918
Ja z butów to miałam ukochane adidaski w których śmiagam cały czas ;) Kupiłam je jeszcze przed ciążą, z promocji bo wyprzedaż sezonowa była i to moje najlepiej wydane 40zł w życiu ;) Bo butki mam już 2 lata a wyglądają jak nowe ;) I do tego jakie wygodne ;)

Wiecie co, stan bycia w ciąży jest piękny ;) Ale to nie znaczy że będziemy czuć się piękne... Na to składa się wiele czynników, to ile przytyłyśmy, czy ciąża przebiega bezproblemowo, no i jak dla mnie chyba najważniejszy kompleks małych piersi... Wszystko rośnie tylko te ciągle małe... Wtedy brzuch wydaje się większy, a ja czułam się mało atrakcyjna i tak szczerze czuję się tak od zawsze do tej pory...

Dziękuję MarzenaBZ za gratulację ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl