BezpiecznaCiaza112023

Moda i uroda w ciąży - czyli JESTEŚMY PIĘKNE!!!

10 lata 1 miesiąc temu #848165 przez Sophie25
Ja w ciazy czułam sie dobrze z brzuszkiem ale pod koniec bardzo mi ciażył spać wiadomo nie za dobrze i oddychac było ciezko,upały tez swoje zrobiły ale moja ciaza to byl stres bo zagrozona :(
Ale ten stan jest piekny i kopniaki malenstwa ZAWSZE dawały mi usmiech na twarzy!
I jak ubrałam cos ładnego to od razu banan na twarzy :D
Jak chodziłam po sklepach z ciuszkami z brzuszkiem to tez ogromna radosc mnie ogarniała :D
NAwet jak w przychodni Pan miejsca ustapił to miło sie robiło na sercu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #848185 przez MarzenaBZ
Cześć Dziewczyny!!!
U mnie dziś tak słonecznie, że nie mogę w domu wysiedzieć. W ogóle, odkąd mi się polepszyło po początkowych wymiotach i zmęczeniu, to mnie ciągnie w przyrodę;)
Sophie25 przepiękna jest ta szara sukieneczka. Też czeka mnie bieganie z brzuszkiem w lecie, więc również postawię na wygodne sukienki i tuniki. Buty??? Już wcześniej pisałam, że nawet w płaskim obcasie potrafię się potknąć, więc na pewno nie będę zakładać szpilek. Sandałki, balerinki, klapki - tak chyba najwygodniej.

srenka_918 powiem ci na pocieszenie, że piersi zawsze rosną najpóźniej, a chudną najszybciej:) Tak mi mówiła koleżanka, gdy rozmawiałyśmy o plusach przytycia. Ja teraz w ciąży od samego początku zauważyłam zmianę w piersiach, powiem szczerze że są fajne bo duże i kształtne, ale mi wydaje się, że to właśnie przez nie wyglądam jak grubas, a nie jak "ciężarówa". Tak więc BABIE NIGDY NIE DOGODZI;)

Cieszmy się, bo idzie wiosna, a w związku z tym, przesyłam artykuł "Wiosna w szafie młodej mamy", na który wpadłam przypadkiem - może się coś przyda Wam:)
www.familie.pl/artykul/Wiosna-w-szafie-mlodej-mamy,2330,1.html

PS. I trochę wiosennych inspiracji:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #848230 przez srenka_918
Marzena więc opowiem Ci trochę o moich piersiach ;) Przed ciążami były małe ale jędrne i miały ładny kształt, już się do nich jako-tako przyzwyczaiłam ;) Były zawsze ładnie sterczące, więc przestawała mi przeszkadzać miseczka B.
Zaszłam w ciążę. Piersi to mnie tak bolały, że obcisły t-shirt to była męczarnia! Ale za to jaki efekt ;) Przez pierwsze miesiące urosły do rozmiaru D ;) A na koniec ciąży to już się w staniki D nie mieściłam ;) Ale przy brzuchu mającym ponad 125cm w obwodzie wydawały się i tak malutkie....
Karmiłam prawie 7 miesięcy, odstawiałam bąbla od cyca gdy zaszłam w kolejną ciążę...
Teraz moje piersi... Wiszące B... I puste... Tylko skóra... Mogę je zwinąć jak roladki.... A to już przecież 2 miesiąc ciąży... W zeszłej już miałam problem w C miseczkę wejść...

Stylizacje piękne ;) Mi się ta koszula w kratę spodobała strasznie i chyba takiej poszukam w najbliższych dniach ;)


Aha, Sophie... Nie wiem czy pamiętasz historię mojej ciąży... Ale też się nastarałam by donosić... 3 pobyty w szpitalu... skurcze zaczynały mi się od 20tyg... Wielowodzie było najgorsze, bo miałam o 4l wód płodowych za dużo!!! Jakby nie było 4 kg... Pawełek na pewno miał z tego radochę, bo miejsca miał tyle, że do samego porodu się wiercił i raz był ładnie z góry w dół a raz na ukos... I tak na ukos go rodziłam i mi lekarz po upuszczeniu wód go "nastawiał" bo barkami klinował się w miednicy... Ale najśmieszniejsze było to, że całą ciążę się trwożyłam czy donoszę chociaż do 32tyg... A urodziłam w 42 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #849620 przez MarzenaBZ
Cześć Dziewczyny!
U mnie za oknem szaruga, no i kropi deszcz...aż się nic nie chce...
Ale dla rozchmurzenia wrzucam kilka ciuszków - ciepłych, wygodnych i eleganckich:)
Pozdrowionka:)

W tej bluzeczce w kropeczki zakochałam się od pierwszego wejrzenia!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #850262 przez MarzenaBZ
Witajcie modne Mamuśki:)
Tak sobie dziś siedziałam przed komputerem i oglądałam ciuszki na stronie Happymum.pl. Szczególnie zwróciłam uwagę na spodnie.
Ze spodniami i brzuszkiem to zawsze problem, ja np. nie znoszę, gdy coś mnie ciśnie, przed ciążą też tego nie lubiłam. Dlatego szukam w sklepach i "szmateksach" wygodnych spodni, takich elastycznych, z gumką lub legginsów.
Dziś postanowiłam zrobić "ranking" spodni. Wrzucam parę fotek z różnymi spodniami ciążowymi. Prawie wszystkie zdjęcia pochodzą z Happymum. Wiem, że ceny mogą przerażać, ale przecież możemy szukać podobnych ciuszków w innych sklepach. Właśnie po to powstał ten wątek - żebyśmy czerpały modowe inspiracje i podpatrywały, jak możemy wyglądać ładnie:)
buziaki:*

Elastyczne spodnie

Eleganckie spodnie, do biura lub pracy

Jeansy w różnym stylu

Legginsy

Spodnie dresowe

Spodenki na lato

Ogrodniczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850298 przez srenka_918
Witam dziś Marzeno ;)

Spodnie rzeczywiście ciekawe ;) Nawet Ci powiem że to pierwsze zdjęcie jeansów (granatowe z pasem materiału na brzuch) mam identyczne ;) Z giełdy, od jakiejś cudzoziemki, miała ostatnią parę, ja byłam w zaawansowanej ciąży i już mi się nie chciało chodzić, to do mnie podbiegła i mówi "Pani, dla dzidzi za 10zł" ja na nią, na spodnie, patrze nowe, z metką, proszę żeby powtórzyła bo myślałam że ją źle zrozumiałam i 100zł, a ona że 10, to wzięłam ;) Ubrałam 3 razy tylko ale i tak było warto ;) W końcu znowu jestem w ciąży ;)

Ja nie wiem skąd wynajdujesz takie fajne ciuszki ;) Ja poszukuję głównie na allegro, bo w mojej mieścinie nie ma nic ciążowego... I na nic fajnego nie trafiłam jak dotąd

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #850917 przez MarzenaBZ
Cześć Dziewczyny!
srenka_918 to rzeczywiście udało Ci się z tymi spodniami. Gdzie ja znajduję swoje ubrania?
Po pierwsze, jak już pisałam, second-handy są kopalnią złota. Na moim osiedlu jest "szamteks", gdzie najdroższe rzeczy kosztują 9 zł, a każdego dnia cena się obniża (9, 7, 5, 3, 2, 1). Znalazłam już tam pełno świetnych rzeczy, kilka nawet nowych, jeszcze z metką. Od dawna ubieram się przeważnie tam, ale nigdy nie zwracałam uwagi na typowe ciążówki(np. spodnie z gumką itd.), a okazało się,że jest ich bardzo dużo i są w dość dobrym stanie - bo nie nosi się ich przecież non stop.

Po drugie, tanie, modne i wygodne ciuszki można znaleźć w "sieciówkach" - tez już wstawiałam zdjęcie spodni z "Pepco"(zapłaciłam za nie tylko 39 zł), bo szukałam czegoś w promocji.

Po trzecie - bazary - i handel obwoźny. Do naszego miasta handlowcy przyjeżdżają raz w tygodniu. Teraz na chorobowym mam czas, więc wybrałam się ostatnio popatrzeć na stoiska z ciuchami. Byłam w szoku! Za 35 zł, można już kupić takie rozciągające się i eleganckie spodnie. Identyczne, jak te do pracy, które wstawiłam w ostatnim poście. A o getrach już nawet nie wspomnę, bo ich ceny spadały nawet do 10zł. Dodatkowo pełno tunik, sukienek itd. Aż mi żal było, że nie miałam przeznaczonych na to pieniędzy!

Po czwarte - allegro, strony internetowe. Jednak ja nie jestem zwolenniczką kupowania ubrań na odległość. Wolę zobaczyć materiał, przymierzyć spodnie, albo przynajmniej przyłożyć je do siebie.Ale strony z ubraniami dla przyszłych mam, są idealną skarbnicą inspiracji. Zaglądam tam często, żeby wiedzieć czego później szukać w czasie zakupów:)

Prześlę kilka fotek, w spodniach które kupiłam ostatnio na brzuszek. Jest on jeszcze niewielki, więc nie leżą na mnie idealnie, ale kupowałam je z myślą o przyszłych tygodniach:)

Pozdrawiam:)

1. Elastyczne jeansy z Pepco - cena 39,99 zł
2.Legginsy firmy Atmosphere - "szmateks" -3zł
3. Jeansowe alladynki z gumką na brzuch -"szmateks"-7zł

4. Krótkie materiałowe spodenki z gumką na brzuch-"szmateks"- 2 zł

5. Legginsy do ćwiczeń - Pepco - 14,99zł
6. Luźne spodnie materiałowe z gumką na brzuch - "szmateks" (od dawna w mojej szafie)
7. Sztruksowe rurki na gumce -"szmateks" 9zł
8. Wygodne, materiałowe spodnie na gumce - Textil Market (od dawna w mojej szafie)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #851999 przez paninka87
MarzenaBZ świetne spodnie masz w swej kolekcji na pewno wynosisz. Mi się podobają te ciuszki z hm:

129,90
129,90
79,90
39,90
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #852479 przez MarzenaBZ
Cześć, o kurcze ale śliczna jest ta sukieneczka w kwiatki!!! Bliżej świąt wybiorę się na jakieś zakupy, bo póki co to jeszcze urosnę więc szkoda kupować;):):)
Dziś wrzucam zdjęcie gwiazdy;) Niech ciężarna Ania Mucha będzie naszą dzisiejszą modową inspiracją:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852493 przez vika
Świetny TEMAT :)
Też będę tu zaglądać :) dziewczyny gdybyście widziały coś okazjonalnego to wrzucajcie linki...u mnie w cichach ciężko jest spotkać coś naprawdę fajnego :dry: choc nie chodzę za często...ja mam z poprzedniej ciąży beżową bluzke i białe bawelniane spodnie happymum fajne tylko,że spodnie wziełam M i do samego końca były na mnie za duże :ohmy: poza tym mam jedną tunikę zkieszeniami i dżinsy kremowe z H%M reszte sprzedalam :ohmy: :ohmy: :ohmy: kurczę aż żałuje :angry: no ale coż czas na nową kolekcje :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #853113 przez MarzenaBZ
Cześć Dziewczyny!
Witaj vika, cieszę się, że do nas dołączyłaś:)
Dziś przesyłam moje nowe nabytki.
Na pierwszym zdjęciu sweterek, na który trafiłam ostatnio w "szmateksie". Koszula jest do niego wszyta (takie 2 w 1). Myślałam, że będzie za duży, a jednak jest idealny.
W sumie ma te zwisające boki, ale ja wiążę je właśnie tak, jak na zdjęciu. No i kosztował tylko 2 zł:) Śmieszna cena, za ubranie w idealnym stanie!
Drugie zdjęcie to koszula kupiona również za śmieszną cenę, bo tylko 9,90 zł w Chińskim Supermarkecie. Była w promocji, pewnie dlatego, że nie miała paska. (Ale szlufki ma). Pasek więc nie jest z kompletu. Przepraszam za jakość zdjęć.
Pozdrawiam:) i życzę świetnych promocji w Waszych miejscowościach:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #853159 przez Sophie25
Witajcie! Marzena świetne łupy i widać ze kobieta moze wygladac świetnie za przyzwoite ceny,to co upolowałas super lezy i co najwazniejsze jest wygodnie. Ja w ciazy tez w takich spodniach chodziłam,leginsy i rajtuzki zawsze szły w ruch,te w kwiaty sa śliczne!
Masz oko do łupów ! A tak wogołe to zgrabniutkie masz nogi i ciuchy swietnie lezą jak to powiada moja ciotka wszystko sie ładnie do tyłka trzyma :D

Ja bardzo chwaliłam sobie takie spodnie w ciazy :


Lubie aladynki i oprocz tego ze sa wygodne i luzne to dały mi 100 % komfortu! :D :)
Miała jeszcze taki kombinezon super był,teraz Go nie załoze ale mam nadzieje wkrotce na synka :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #853331 przez MarzenaBZ
Cześć Dziewczyny!!!!
U mnie tak słonecznie, że chce się żyć!!!
Sophie25 po Twoim poście wskoczyłam na różne strony w poszukiwaniu ciekawych alladynek i trafiłam na kilka fajnych.
Te pierwsze już mam w swojej kolekcji (tylko długie, bo te są prawdopodobnie do kolan):) Cieszę się, że znalazłam to zdjęcie, bo jestem na etapie segregowania butów i właśnie zastanawiałam się, co założę na nogi. Obcasy odpadają!!! Akurat na tym zdjęciu mam podpowiedź, jakie buty pasują do moich alladynek.
Myślę, że ładne japonki, też byłyby ok.

Drugie zdjęcie to materiałowe alladynki z kokardą na pasie. Identyczne, tylko długie i proste na dole, widziałam w Chińskim Supermarkecie za 19,90 zł (otwarcie było dwa dni temu, może dlatego są promocyjne ceny). Planuję właśnie takie kupić sobie na Święta:)

I trzecie spodnie, które zwróciły moją uwagę. Muszą być mega wygodne, tylko obawiam się, że ja jestem do nich za niska. Wyglądałabym dziwacznie pewnie:) Ale na takich zgrabnych kobitkach, jak ta modelka, wyglądają całkiem spoko:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #853996 przez MarzenaBZ
Cześć Dziewczyny!
Ostatnio dużo się słyszy o DIY (do it yourself) czyli zrób to sam!
Ja od dawna przerabiałam stare łachmany na bardziej użyteczne ciuszki:)
I tak wczoraj wpadły w moje ręce dwie rzeczy.

1. Zwykły granatowy t-shirt, kupiony kilka miesięcy temu za 2,99 zł w Inter Marche. Zaplanowałam przerobić go na bluzeczkę z dzidziusiowym "malowidłem":) W tym celu potrzebne mi były farby do tkanin. Niestety nie miałam ich, więc znalazłam sposób na stworzenie takich farb własnoręcznie. Wystarczy farbkę akrylową zmieszać z akrylem budowlanym (pół na pół) i jest:) Idealnie mi nie wyszło, ale wkrótce zaopatrzę się w profesjonalne farby i markery do ubrań:)
Po wyschnięciu "malowidełka", zostało mi tylko zrobienie ładniejszego dekoltu w serek i ciekawych rękawków:) Wyszła całkiem przyzwoita bluzeczka;) No i wyjątkowa:)

2. Drugi przerobiony ciuszek, to stara czarna spódnica. Miałam zostawić ją sobie na lato, bo jest cienka, dresowa, z gumką na brzuszek - idealna na ciążę. Ale miała trochę niemodny krój więc ją przerobiłam na coś nowszego. Wystarczyło obciąć boki, a ze skrawków zrobić kokardkę. Efekt mi się podoba. Ma fajną długość i będzie na większy brzuszek, bo taki materiał rozciąga się i dopasowuje do ciała:)

Pozdrawiam Was Dziewczyny i zachęcam do dzielenia się modowymi inspiracjami:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #854177 przez Martyna82
Hej hej, super pomysly !
Odnosnie DIY,jak macie czas i lubicie robotk reczne :)
Ja z t-shirtow robie naszyjniki bawelniane,lub broszki, a ostatnio tez szyje ze skrawkow literki imienia mojej coreczki(wypycham resztkami futerka, gabki ), dokupie tylko przyklejane oczka i beda fajne, jak skoncze to wrzuce zdjecia.
Ostatnio tez myslalam, by zamiast kupowac koszyki na drobiazgi dla malej samej nie zrobic koszykow z tzw. Wikliny papierowej (tj.ruloniki ze stron gazet ciasno zwiniete, przeplatane na koszyk, potem malowane na dowolny kolor)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl