BezpiecznaCiaza112023

Moda i uroda w ciąży - czyli JESTEŚMY PIĘKNE!!!

10 lata 3 tygodni temu #865586 przez MarzenaBZ
No brzuszek rośnie, zdaje się jakby z dnia na dzień. Jest większy na dole, bo mała siedziała sobie ostatnio na pęcherzu, nóżkę na nóżkę założyła i wpychała sobie rączkę do buzi. Nawet stópkę pokazała, tylko tego krocza nie za bardzo chciała wystawić do wglądu:D Ciekawe czy za miesiąc jednak nie okaże się chłopcem:D

Srenka jak Twoje ciuchy od koleżanki??? Doszły???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865598 przez srenka_918
Doszły ;) No właśnie, muszę się w nie wcisnąć i zdjęcia porobić ;)
Ale się koleżance rozpisałam ;) Zostało mi 40 wolnych znaków tylko ;)

Dziewczynki przeważnie buszują niżej w brzuchu ;) Choć Pawełek też ciągle na pęcherzu, to miałam nadzieję na dziewczynkę ;) Umiał się zakrywać do 24tyg ;) Dopiero wtedy lekarz wziął go podstępem ;) Uciskał brzuch w wielu miejscach aby małego zmusić do ruchu żeby pokazał co ma między nóżkami ;) I już był na tyle duży że nawet ja jego bambolki widziałam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865630 przez srenka_918
Ech Marzena, sukienka co mi się tak podobała, na koleżance lepiej leżała, bo ma dużo większy biust... Ale stanik Push powinien pomóc ;) Albo może za niedługo urosną mi piersiaki ;) Mam nadzieję ;) Ale za to weszłam w jedne rybaczki nie mogę zdjąć, za bardzo pokochałam ;) Są zrobione specjalnie dla mnie ;) Tyłek w nich tak seksi wygląda ;) Już tak fajnie się długo nie czułam ;) Zaraz się pochwalę ;)

Mam nadzieję, że jutro będzie ciepło, żebym mogła w nich pochodzić ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #865636 przez srenka_918
A teraz z innej beczki, przy okazji wyciągnęłam sukienkę, którą kupiłam pod koniec ciąży z Pawełkiem, przez internet, miała być cienka, przewiewna, idealna na lato... No i niby jest, ale ma na piersiach zwoje materiału, które nie chcą dać się ułożyć i strasznie grzeją, przez co w ciepłe dni nie da się jej nosić... Potrzebuję porady, jak myślicie, czy będzie jakoś wyglądała jak się ich pozbędę? Są przyszyte w rąbku pod pachami, nigdzie indziej, a po ich wypruciu sukienka będzie bardzo prosta i bez ozdobień, ale dużo wygodniejsza

allegro.pl/sukienka-ciazowa-sexy-mama-mo...-42-i4033677406.html To identyczna sukienka jak z tej aukcji
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #865780 przez MarzenaBZ
Cześć Dziewczyny!
Srenka jaka śliczna ta sukienka. Jeśli Ci niewygodnie z tymi zwojami materiału, to wypruj je delikatnie, zobaczysz jak to wygląda, no i najwyżej przyszyjesz jeszcze raz. Ale pamiętaj, takie zwoje optycznie powiększają biust;)

Ja wrzucam moje bluzeczki ciążowe:)

Pierwszą, fioletową z falą na przodzie, kupiłam dawno w "szmateksie", chyba za 2 zł. Lubię ją, bo fajnie podkreśla brzuszek. Podobnie jak ta druga, ma pod spodem specjalny elastyczny materiał, na brzuch i piersi, więc nie roluje się i nie odkrywa nerek.

Drugą bluzkę, tę w kropki, dostałam od kuzynki:)



Kolejną bluzeczkę, a raczej koszulę już wstawiłam kiedyś. To również nabytek z przecenionych rzeczy w chińskim supermarkecie. Jak ją zobaczyłam, nie mogłam wypuścić z rąk. Cena 9,90zł. Nie zauważyłam w sklepie, że ma szlufki na pasek, a był w tym koszu wolny pasek, więc to pewnie był komplet. No ale na szczęście miałam w domu identyczny z jakiejś sukienki.

I ostatnia bluzeczka to ciuszek wyszperany jakiś czas temu w szmateksie. Chyba za 2 zł albo za 1 zł. Wczoraj przymierzyłam ją pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Jak ją wyprasuję, będzie jeszcze ładniejsza. Podoba mi się szczególnie ten wstążkowy pasek, który ślicznie podkreśla brzuszek, tak samo jak falbanka na dole:)



No nic, pozdrawiam i życzę miłej niedzieli:) Mam jeszcze kilka sukienek podkreślających brzuszek, więc jak zabiorę się za fotki, to je tu na pewno wrzucę:) Buziaki:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865858 przez srenka_918
Marzena no niby ten materiał miał powiększać biust i w zeszłej ciąży się spisywał (jak już udało się ułożyć) bo biust był pełny i jędrny, jednak po karmieniu zmienił "konsystencję" I wszystko co ciężkie i obcisłe mi go przyklapuje jeszcze bardziej... Przez co w tej sukience mam go mniejszy... Ta ostatnia bluzka cudowna ;) bardzo mi się podoba ;)
A koszulę mam podobną, tylko że zamiast paska jest gumka (na gumce też są szlufki do paska, ale nie mam żadnego a bez też sie ładnie prezentuje ;) )

Więc mam zajęcie na jutro ;) Będę przerabiać sukienkę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #866380 przez srenka_918
Jeszcze się nie zabrałam za niebieską sukienkę, bo mały jest chory, wczoraj wystrzeliła mu gorączka i nic jej nie zbija... Ale powoli humor mu powraca, więc myślę że będzie lepiej ;) Teraz wstawię zdjęcia tej sukienki od koleżanki co tak mi się podobała ;)

Nie wiem czy widać, ale jest do kolan, czyli nic mi brzucha nie będzie podwiewało ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866519 przez MarzenaBZ
Super sukienka! W sam raz na lato:)
Też muszę wyszperać z szafy moje:) Akurat mam dużo, które na ciążę będą chyba ok:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866947 przez MarzenaBZ
Przesyłam zdjęcie polara z firmy Bench, który kupiłam za 7 zł w szmateksie:)
Jest bardzo ciepły! W sam raz na wahającą się teraz pogodę:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #868364 przez MarzenaBZ
Hej Dziewczyny!
Czy któraś z Was wybiera się tego lata z brzuszkiem na plaże???
Ja osobiście pewnie się nie rozbiorę, ale nogi i ręce chętnie poopalam;)
Gdybym jednak miała wybierać, kupiłabym ten strój w kropki na dole, z falbanką:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #868431 przez Sophie25
Witajcie dawno tu nie zagladałam ale jak zobaczyłam te sliczne wasze brzuszki to musiałam napisać! Super Wam w waszych ciuszkach a te brzuszki w strojach kapielowych bombowe ja co prawda jakos nie wychodziłam jak było goraco bo bardzo zle znosiłam upał i nogi okropnie mu puchły wiec nie wyszłabym na plaze ani na opalanie ;/
Ale stroj 2 po prawej na gorze jest przesłodki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #868496 przez Magdalen
Heeey .! te stroje sa super. Ten po prawej drugi od gory... super.;D cos musze wlasnie pomyslec o stroju ale juz po porodzie...a cialko nie bd za fajne wiec trzeba je ukryc.... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #868551 przez patka89
stroje są fajne,ale Ja chyba ze swoim brzuchem bym nie wyszła tak :(
Nie jest za piękny jeszcze do tego z bliznami po wyrostku :(
liczę,że szybko zgubie mój brzuszek po porodzie.Wydaje mi się,że dużo nie przytyłam 10 kg
A najlepiej czuje sie w leginsach i luźnej bluzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #868640 przez MarzenaBZ
Ja mam blizne po przekluciu pepka. Teraz jest juz powyzej pepka i wyglada paskudnie. Zaluje ze w ogole przekluwalam. Dopiero w ciazy to zrozumialam;) lato ma byc upalne. Na pewno wybiore sie nad rzeke zeby przetrzymac upaly,ale bede siedziec raczej w cieniu. Ewentualnie mam koszulke podobna do tej po prawej na gorze wiec moze sie w nia wepcham;)
Ciekawa jestem jak w ogole bede znosic slonce:)
Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #868673 przez srenka_918
Do mnie przemówił ten niebieski w kwiatki ;) W moim guście ;) Ale musiałby być jeszcze trochę dłuższy, bo mam na udach mnóstwo rozstępów... Jakby był w rozsądnej cenie to biorę już dziś ;)
Z Pawełkiem upały dobrze znosiłam, ciekawe jak będzie teraz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl