BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #563974 przez dominia
Te moje cukry mnie martwia :( dalej sa wysokie .. Igor ma dobre, mierza mu dwa razy dziennie. Moze jeszcze jakies smieci we mnie siedza .. Jak sie nie zmieni to.diabetolog mnie czeka w tym tygodniu :(
Piersi mam wieksze czyli cos tam jednak siedzi :)
Umieram z bolu sutkow ale od 13 godziny karmimy sie sami :) z cycusia bez mleka modyfikowanego :)

Ja bardzo malo jem .. I jak cos to takie rzeczy tez podchodzace pod diete cukrzycowa .. Mama kazala mi na laktacje pic kompot z jablek ktory mi zrobila .. Tez nie pije duzo bo sie boje :( zachodze w glowe czemu tak z tymi cukrami :(

Dziekuje za komplementy dla Igorka :*:*:*

Kolezanka u mnie byla i stwierdzila, ze wygladam jak patyk .. W sumie to ma racje, jak nie zaczne jesc to bedzie ze mna ciezko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #563981 przez michasia
Dominia biedna...mam nadzieję, że cukry jednak spadną, bo rzeczywiście znikniesz jak dalej na diecie byś musiała być.
Współczuję bólu sutków, ale przynajmniej Igi je najlepsze mleczko:) oby tak dalej, a ból jak dziewczyny piszą -przejdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #563984 przez kasia123m
Domina a jkie masz te cukry ze sie martwisz?do 140 masz miec po 2godzinkach...i ponoc z tydzien sie normuja.jak miescisz sie w normie to napewno jest ok...przeciez to dobiero druga doba...

Michasia we wtorek wizyta w poradni patologii.zrobia usg,zbadaja i zrobia ktg...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #563993 przez dominia
Kasia no niby nie przekraczaja 140 .. Ale na czczo mialam za duzo :( 113 :(
Moze faktycznie sie jeszcze do tygodnia unormuja ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564000 przez Monia_T
Pliszka Oluś jest boski :kiss: :kiss: :kiss: A tatuś jak rewelacyjnie sobie radzi :woohoo:
Ja też nie mogę narzekać na męża. Poza tym, że absolutnie zakochany w swojej drugiej córeczce, pomaga mi bardzo, nawet nie muszę nic mówić, sam bierze Igunię i się nią zajmuje. Bardzo doceniam, to, że mam w nim takie wsparcie :)

Dominia Iguś to małe cudeńko :kiss: :kiss: :kiss: A smarujesz sutki? Bepanthen naprawdę przynosi ulgę :) Nie wiem czy kompot z jabłek wpływa na laktację, ale może herbatkę np. z Herbapolu sobie wypij?
Daj cukrom trochę czasu na unormowanie. I pamiętaj, że teraz norma jest wyższa i to 2 godziny po posiłku. Będzie dobrze :) Super, że Iguś ma cukry w normie. A jak reszta badań? Miał już USG główki i brzuszka?

Princess uroczy blond pączuszek z Twojego Adasia :kiss: :kiss: :kiss:

Ostatnio sami chłopcy wyskakują, może teraz jakaś panienka się pojawi? Która następna?

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564005 przez dominia
Uuu Monia nie wiem .. A ma miec ? Jakas babka.codziennie.go maca i nie ma nic w brzuszku napuchnietego, w dzien jak mial badanie glukozy to mial 68 wiec pieknie :)
Dobrze, ze jestes ! :* od razu mi jakos spokojniej :)

Walczymy z cycami :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564009 przez Satine0
Monia Może we wtorek moja Marysia wyjdzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564016 przez Monia_T
Satine to rozluźnij pośladki i czekamy na Marysię :blink:

Dominia moja Iga miała robione te badania właśnie ze względu na cukrzycę,brzuszek też codziennie jej badali. Piękny wynik cukru u Igorka :lol: I nie zamartwiaj się :woohoo: :woohoo: :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #564017 przez xpatiiix3
Dominia zacznij jeść chudzielcu, bo nam tu całkiem znikniesz i nie będziesz miała czym nawet synka wykarmić... Ajj.. martwie się o Ciebie.. ;/ :kiss:

Monia szykują się dwie dziewczynki już Amelka Pauli i Marysia Satine i dwóch chłopców mój Marcyś i Robercik Martyny :) Także to na przyszły tydzień plus jakieś niespodzianki :D

I wiecie co jakoś szybko mi minął ten dzień hehe zaraz ja jeszcze muszę rzeczy posprawdzać, czy mam wszystko popakowane, przygotować dla małego ciuszki 2 opcje: taką większą i mniejszą :P I jeszcze łóżeczko rozstawimy dzisiaj jak już wszystko ogarnie się :) No i kąpiel, ogarnąć trawniczek na dole i lulu postaram się pójść, w co wątpię, że spokojnie prześpię całą noc, bo ja jakaś taka normalnie rozchodzona dzisiaj hehe że muszę coś ciągle robić takie emocje jakieś :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564025 przez sylwia1986
Olu jestem jestem, tylko korzystam z obecności M w domku :) i mamy leniwe popołudnie :)

Dominia kolejny cudny bobasek :kiss: :kiss: :kiss: całuski :kiss: :kiss: :kiss:

Monia no Domi ma dziewczynkę, a Satine i Paulaa na początku tygodnia też pewnie swoich doczekają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564032 przez Monia_T
Już nie mogę się doczekać jak nasza tabelka lutowych maluszków zostanie zamknięta i wszystkie będziemy miały zdrowe bobaski przy piersi :)

To ten tydzień pełen akcji się zapowiada :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564036 przez dominia
Zaczynam produkowac :lol: zaciskam zeby i jazda :)
Patii zobaczysz jak spadniesz z wagi :) zrobie zdjecia brzucha w domu i wstawie .. Masakra i to istna ! W tak krotkim czasie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564040 przez Katriss
Pati jak coś to ja mam w orange tel :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564050 przez dominia
Patii tez mam w orange :) czekamy na Twojego Marcelka jutro !! :*:* noo chyba, ze zechce wyjsc w inny dzien tego tygodnia :)

Pliszka Igi akurat to czolko tak marszczy po Tatusiu :) mama M dzisiaj 'ale jestem brzydka Sówka' :) bo wykapany Tomek :)

Satine Maryś tez juz w tym tygodniu wychodzi ! :)

Martynka o Roberciku juz nie wspominam bo On to juz nie ma innego wyjscia w tym tygodniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564062 przez Satine0
Dziewczyny a o której idziecie do szpitala?:P Bo ja nie wiem o której się wybrać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl