BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #564373 przez gabilee
andzia to rzeczywiscie synus moze ugniatac ...
a co do mamy to zycz jej zdrowka napewno sie wszystko ulozy. wiem , ze latwo mowic , ale musi byc silna dla wnuka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564389 przez natalka
Dominia będzie dobrze, musi być
Gabilee u mnie plan jest taki 21 i 25 ktg 28 wizyta u gin badanie, usg, ktg no i jak nie urodzę to 1.03 na oddział
Satine moja corcia tez tak dupke wypina fajnie to wyglada :laugh:
Andzia wspolczuje bolu, zdrowka dla mamy
U mnie noc zaliczam do b. Nie udanych spalam tylko do 1 po 5 przysnelam jak zajac pod miedza a o 7 juz wstalam bo wszystko mnie bolalo :dry: masakra marze o tym zeby spac na brzuchu



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564396 przez dominia
Pisala Patii pobrali jej krew na badania, zrobili ktg, czeka jeszcze na usg :) pisala, ze jeszcze tam troche posiedzi, jak bedzie wiedziala cos wiecej to da znac :) pozdrawia Nas wszystkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #564406 przez sylwia1986
Andziu z mamą na pewno będzie git, podadzą jej leki albo elektrycznie ustabilizują rytm serduszka i wyjdzie do domku.

Natalko fajnie że masz jakiś plan ;) ja czekam do piątku, gdyby nic się nie zadziało to mam dzwonić do swojej ginki i w poniedziałek przedłuży mi L4, może też wyśle na jakieś ktg..

Dominia pozdrów od nas Pati, oby nie za długo trzymali ją w szpitalu do porodu.. Powiem Bartkowi, że już tyle fajnych kolegów i koleżanek forumowych czeka, może nie będzie tak nieśmiały i wyjdzie do niedzieli :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564417 przez Pliszka
Andzia, zdrówka dla mamy i dla Ciebie lepszego samopoczucia! :kiss: Mam nadzieję, że choć dzień zaczął się kiepsko to skończy się dobrze...

Dominia, ale fajnie, że już wychodzicie do domku ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #564427 przez [email protected]
Dzień dobry :) położyłam się o 24 i tylko raz na siku,obudziłam się o 9.30 :) lubię takie noce,mały napiera główką na dół,skurczę tylko czasem,dalej nie wiem co ze sobą zrobić,nogi dalej spuchnięte,prawa zdecydowanie więcej,wczoraj największe klapki piły i odbiły się kółka z klapek na stopach

Trzymam kciuki za dziewczyny w szpitalu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564429 przez gabilee
natalka to dobrze, ze jakis plan jest :) ale moze cos sie rozkreci :)

dominia tez pozdrow Pati , miejmy nadzieje, ze dlugo Marcyś nie bedzie jej kazał czekac na ich spotkanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564465 przez kasia123m
ja nadal biegam..zrobilam juz dzis tyle kilometrow ze szok.. a zaraz znow pedze po mlodego do przedszkola..juz dwie osoby powiedzialy mi dzis ze brzuch mi troche opadl..moze troszke..
denerwuje mnie tylko to jakby zatykanie w nodze..bo ide szybko i nagle jakby mi sie zyla zatykala i az musze przystanac a czasami ta noge rozsarowac..po wew stronie uda..dziwne..

Andzia zdrowka dla mamy...bedzie dobvrze



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564472 przez bananamana
Czesc mamusie :)

Ja wlasnie wrocilam ze szpitala bylam na ktg, usg i badaniu lekarskim mialam nadzieje ze mnie dzis zostawia juz ale mloda uparcie jeszcze nie widzi mozliwosci wyjscia ;P

Ktg w pozadku, wyszedl mi nawet jeden skurcz wow taki na 30% ale go w ogole nie czulam i tak sie zastanawiam ile maja % te dosyc bolesne sporadyczne u mnie ale sie pojawiajace, na usg tez w pozadku mala wazy sobie 3600g oczywiscie z roznica bledu czyli mam nadzieje bedzie z deka lzejsza :) sprawdzal przeplywy pepowinowe tez ok na szczescie nie jest owinieta pepowinka jak stwierdzil pepowine ma przy brzuszku i raczkach i sie nia bawi :) ilosc wod ok i o szczescie lozysko sie zaczelo stazec 2st dojrzalosci :D
Bo badaniu oddolnym stwierdzil ze szyjka miekka juz i powoli sie skraca ale to jeszcze nie to :)

Czyli suwaczek przesówam na termin z om 26 luty i prosze o poprawienie w tabelce a doszpitala na przyjecie ide 25 lutego i wtedy urodze albo sn albo cc tak ze tydzien jeszcze przed nami :)

Satine ladne harce w brzuszku ci mala wyprawia :)

Dziewczyny trzymam kciuki za te ktore juz i za chwile :) duzo sil mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564489 przez michasia
Andzia jak a mamą? wiadomo jaki powód? Zdarzało się to wcześniej?
Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze.

Katriss rozumiem Cię:)

Bananamana to chyba same dobre wieści:) Jeszcze trochę Mała posiedzieć chce jak widać:)

Ja sobie trochę poprasowałam. Teraz chyba pójdę na jakieś zakupy i jak wrócę, to po obiedzie spakuje torbę. Wstawię też zaraz kolejne pranie-fotelik i budka od gondoli.

A tak się zaczęłam zastanawiać czy do szpitala bierze się rożek albo jakiś kocyk? a ręczniczek dla dziecka?

Brzuch mnie tak częściej już zaboli. No i skurcze takie pojedyncze mam częściej.

gabille ja się nastawiam na poniedziałek, dziś już chyba nie, myślę, że za tydzień, a najbardziej prawdopodobne za 2:)
Teraz zapowiadają opady śniegu i powrót zimy, to nie ma co:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #564498 przez [email protected]
Michasia biorę rożek,do środka włożyłam ubranka małego,ręcznik nie potrzebny,u mnie wycierają pieluszkami tetrowymi

Satine Marysia akrobatka jak Gabryś :)

Pati bardzo nisko masz brzuszek,trzymam kciuki żeby szybko poszło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564509 przez andzia_zg
michasia napisał:

Andzia jak a mamą? wiadomo jaki powód? Zdarzało się to wcześniej?
Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze.


Mama dalej leży na SOR.Tata dzwonił przed chwila się coś dowiedzieć to powiedzieli, że mama dostała już drugą kroplówkę, drugi raz tez pobierali jej krew i czekaja teraz na wyniki i że ma potem dzwonić się dalej dowiadywać.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564519 przez dominia
PATI NAPISALA
Maly wazy 3800 i zaraz cewnik na szyjke beda zakladac i powinno ruszyc, jak nie to oxy.. Takze zobaczymy, nic nie mowil dr jak zbadal tylko uhuu hahaha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564542 przez Satine0
Spory chlopaczek :) No to dziś Pati będzie miała synusia przy sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564543 przez ola85
Andzia mój tata miał ponad miesiac temu podobnie. Trzymam kciuki żeby u Twojem mamy też się wszystko ładnie uregulowało.
Współczuję bólu pleców. Mnie to męczy tylko wieczorami a i tak mam dość.
Pati - to czekamy na Twojego maluszka. Całkiem nieźle go podkarmiłaś. Oby wszystko poszło sprawnie.
Bananamana - no to u Ciebie też dzieciaczek niechętny do wyjścia
Michasia - Ja też biorę rożek i pieluszki (tetrowe i pampersy)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl